Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 22:28

Eugenie. +koukne na ni, položí dlaň na její prsty a trochu se pousměje+ Já s někým chodím. A i když jim je to asi jedno, kdybych se s tebou třeba vyspala. +pousměje se+ Tak já nemůžu. +vydechne a koukne na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 22:30

no. +usměje se na ni a koukne na ty jejich prsty+ tak se spolu nevyspíme. +navrhne, a uculí se+ mně je s tebou dobře i jen tak, jestli to nevadí. +pousměje se, a trochu jí ty prsty stiskne+ jsme spolu přece jen tak na pivo ne? +uculí se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 22:32

No jo,. +usměje se na ni+ Tak jo. +přikývne a zase si sedne a trochu si vzdychne+ Ještě děláš v té pitevně? +zeptá se teda konvezračně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 22:37

dík. +usměje se na ni, pak si vzpomene, že ji furt drží za ruku, tak ji honem pustí+ jo, mám tam praxi. přes prázdniny jsem tam moc nebyla, ale teď jak začne semestr, budu tam zase chodit. a ještě za to dostanu kredity, takže to je bezva. +uculí se+ ten model míšního tumoru je podle jednoho co jsem tam viděla. +vykládá nadšeně+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 22:40

Jo? a můžu tam zas někdy jít s tebou a trochu si zapitvat? +uculí se na ni+ Fakt? Toho jsem si všimla, ten je fakt boží, to bych chtěla vidět na živo. +řekne jí vážně a okývá hlavou+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 22:43

jasně, proklouzneš jako posledně, seženu ti kartičku. +usměje se+ ale musíme jít večer, až tam nikdo nebude. +pokrčí rameny+ jo, máme ho naloženej ve formaldehydu. +přikyvuje+ je omotanej kolem míchy jako břečťan, to jsem v životě neviděla. +uculí se+ chci někdy zkusit, jestli bych ho dokázala oddělit. +zasvítí jí oči+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 22:47

Jasně, že až večer. +usměje se na ni a přikývne+ Páni, tak to jsem teda zvědavá. +hvízdne+ To musí být dost složitý... +pousměje se, ale neví. že jo+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 22:50

tak jo, já se ti ozvu, až budu mít tu kartičku. +usměje se na ni taky+ no, je to nemožný, proto se o to u tý ženský ani nepokoušeli. +přikývne, že má pravdu+ ale já bych to chtěla zkusit a dokázat, teďka už u ní stejně o nic nejde. a když bych to dokázala, mohla bych to jednou dělat na živých lidech. +uculí se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 22:57

Tak jo. +pousměje se a přikývne+ To bude teda něco, když se ti to povede. +uculí se trochu+ Dáme si ještě ruma? +koukne na ni tázavě+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 23:08

jo, a pak bych třeba lidi jako ta paní mohla zachránit. +pousměje se+ dáme si ještě ruma +přikývne a zazubí se+ a pak ti možná i zazpívám. +uculí se+ a ty nezpíváš? +koukne na ni tázavě+ máš hezkej hlas. +pousměje se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron