Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 23:11

Ty seš moc hodná. +usměje se na ni+ Myslíš na ostatní a tak. +pousměje se+ Jo jasně. +přikývne a objedná jim ho+ Já? Bože chraň. To bys nikdy slyšet nechtěla, fakt ne. +zasměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 23:16

no... +koukne na ni tak přemýšlivě+ to si lidi myslej. +přikývne+ ale popravdě to dělám spíš kvůli sobě. abych mohla překonávat sebe sama. chci si to s tím nádorem rozdat a vyhrát, že jo, a pokud u toho ten člověk neumře, tak vyhraju. +uculí se do panáka+ no ale punk není o dodržování melodie, ne? +směje se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 zář 2015 23:20

+trochu se pousměje a kopne to do sebe+ No to moc není,a le když ji dodržíme, tak to možná i bude někdo poslouchat. +ušklíbne se+ Navíc můj zpěv zní, jako by někdo tahal kočku za ocas. Ještě panáka! +mávne na barmana+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 10 zář 2015 23:24

tak třeba já určitě přijdu. +usměje se+ můžete vymyslet třeba vlastní styl, nějakej experimentální indie punk. +uculí se+ já myslím, že se určitě podceńuješ. +směje se+ teda ty to tam sázíš. +honem vypije svýho panáka, protože už nesou další+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 11 zář 2015 11:32

No to doufám, ž přijdeš, protože pořád doufám, že nám budeš zpívat. +zasměje se+ Věř mi, já se nepodceňuju, tohle je vážně oblast, kam nedosáhnu a navíc, já už hraju na basovku a basáci nezpívaj protože je děsně těžký udržet melodii i rytmus, to jsou dvě úplně rozdílný věci. +koukne na ni děwsně odborně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 11 zář 2015 15:15

Ty jseš pěkné vytrvala. +směje se do piva+ fakt? +překvapí ji to+ no vidíš, to sem vůbec netušila. Abych vám nebyla na přítez, když o hudbě skoro nic nevím. +uculi se, ale jako dost to na ni udělá dojem+ jak dlouho myslíš, zd by trvalo to tetování? +zajima se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 11 zář 2015 15:50

To si piš, že jsem, děsně by ses mi tam totiž hodila. A s tím tetováním ještě líp. +zazubí se na ni vesele a vyfoukne kouř z cigarety+ Mno... tak tři čtyři sezení by to uršitě chtělo. +pokývá rozvážně hlavou+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 11 zář 2015 17:06

+jen se culi, a začíná si myslet, že by se jí to asi fakt líbilo+ tak ja to zkusím. +usmeje se+ ale nejdřív jenom před tebou. Nerada bych sklidila posměch před celou kapelou +uculi se+ jo, no a.... Máš o víkendu čas? +nadhodi+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 11 zář 2015 17:24

Jo, nejdřív to zkusíme na kolejích v koupelně, když tam mají tak dobrou akustiku. +zasměje se vesele+ No... mám o víkendu čas, proč se ptáš? +koukne na ni tázavě a s úculem+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 11 zář 2015 18:03

No jasně, tam je to nejlepší, akorat na nás určitěte přijde vrátna, je to hrozná baba. +uculi se+ no jako, že bych třeba přišla na to tetování, kdyby ti zo nevadilo. +usměje sr na ni tazave, a trochu stydlive+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron