Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 zář 2015 11:35

Tak jo. +usměje se na ni+ Ale já teda nemám žádnej salon ani tak, takže to bude u mě doma, jestli ti to nevadí. +pousměje se trochu omluvně, ale jak je už opilá, tak jí to ani moc nepřijde+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 13 zář 2015 20:09

nevadí, to bude i lepší, mně ty tetovací salóny připadají takový neosobní. +usměje se+ nebo aspoň ty kde jsem se byla kouknout, takový jak na běžícím pásu. +uchichtne se přiopile+ a kdy bych mohla přijít? třeba nějak odpoledne? +navrhne a zapálí si+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 zář 2015 20:14

Tak jo, odpoledne přijď. +usměje se a přikývne s takovou vervou, že se na stoličce trochu zapotácí+ Ty jo, já už vydržím pěkně málo. +zasměje se+ Možná bych to měla zabalit, jinak zítra nevylezu z postele.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 13 zář 2015 20:34

no to musíš, máš mě tetovat. +zasměje se+ je předtím potřeba něco spešl? +zeptá se radši, a chytá ji, aby nezahučela pod stůl+ tak pojď, já ti zazpívám ve sprše, a pak tě uložíme. +uculí se, a zaplatí za ně útratu+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 zář 2015 20:38

Ne, nic moc, jenom nepij kafe, alkohol a neber před tím žádný drogy. uculí se na ni mírně opile+ Já vůbec nejsem opilá. +oznámí jí jistojistě+ Dejte mi buzolu, já jdu domů. +trošku se tam motá, ale pak jde už rovně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 13 zář 2015 20:41

tak jo, pokusím se. +usměje se+ eh, jak moc dlouho předem? +zaostří na dveře, a projde jima, teda napodruhý+ tady je sever, rostou tu lišejníky. +oznámí jí důležitě, a kráčí za ní po ulici+támhle jsou koleje. +zaraduje se, když je uvidí+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 zář 2015 20:44

No, tak dlouho, abys ještě neměla zbytkáč. +uculí se na ni+ To ředí krev a pak to teče a je to děsný. +koukne na ni, že to je teda fakt děsný+ Hurá! Koleje! +povyskočí si+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 13 zář 2015 20:47

tak to já už nebudu pít. +přikyvuje zodpovědně+ do zítra to snad vyprchá. +směje se+hele ale musíš se proplížit u vrátnice. +pošeptá jí hlasitě+ aby tě neviděla vrátná. +vykulí oči+ to by pak zas byl děsnej proslov. +protočí vesele oči+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 zář 2015 20:49

Jo, to vyprchá. +culí se děsně+ Jo? Tak ji zabav a já to podlezu pod tím okýnkem, jo? +nakukuje tam a zkoumá situaci, děsně nenápadně, že jo+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 13 zář 2015 20:52

jojo, já ji zabavím. +sykne jakože tiše, a opře se o okýnko+dobrý den. +zazubí se na ni vesele, a začne vykládat něco o bojleru, akorát že si to plete a říká furt brojler, načež jí to dojde, a začne se děsně hihňat+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron