Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 22 lis 2015 18:01

To je romanticky dobrodružný výlet. +zazubí se na ně a trochu se o Lockeho opírá a přikývne+ No jo, to víš, že chci. +usměje se a napije se vína a začne si broukat nějakou pomalou pěknou písničku a zpod přivřených řas občas koukne na Jeana+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 22 lis 2015 19:25

doufám že nenarazíme na vodopád. +zazubí se taky, a dolívá jí průběžně víno, nějaký moc dobrý z Camorru, Jean poklidně vesluje, vždycky tak opatrně aby je moc nenabral proud, a když tu písničku pozná, tak se usměje, a začne si broukat s ní+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 22 lis 2015 19:57

+tak si tam tak pěkně plujou asi hodinku a pak už jí tam je docela zima, tak na ně koukne+ Poplujeme už domů, kluci? +zeptá se jich a přetře si dlaněmi paže+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 22 lis 2015 20:37

jistě mademoiselle. +uculí se Locke, a kývne na Jeana, ať tam zamíří, načež přirazí ke břehu, Locke vyskočí na břeh, a přiváže je, aby neuplavali při vystupování+ ukaž, já ti pomůžu. +usměje se Jean, opatrně se postaví a jde ji podržet+ nene, já ti pomůžu! +přiskočí Locke, a hnedka ji chytne za druhou ruku, až se s nima loďka trochu rozhoupe+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 lis 2015 14:20

Díky, Jeane. +usměje se na něj a chytne se ho za ruku, když vedle ní přistane Locke a taky ji hned chytne+ Kluci, neblbněte! +vyjekne, jak se to začne houpat+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 23 lis 2015 15:06

Locke to- +začne Jean a honem vyvažuje+ nene, pust ji! +zamračí se na něj Locke, a přitáhne si ji za ruku k sobě, aby jí pomoh+ to je dobrý, já to zvládnu. +zatne zuby Jean, a přitáhne si ji zase zpátky+ hele to je moje- +žďuchne do něj Locke a odstrkuje ho od ní, přičemž málem slítne+ děláš si ze mě prdel? +zavrávorá Jean, žďuchne ho zpátky, ale neodhadne to, takže Locke přepadne přes bok lodi, epicky zamáchá rukama a zahučí po zádech do vody, ale ještě předtím chytí jeana za rukáv a veme ho s sebou+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 lis 2015 15:54

Nechte toho. Kluci! Nechte toho! +Krici vylekane jak se ta zatracena lodka houpe a snazi se je uklidnit a vytrhnout se jim a kdyz tam oba zahuci tak jak ztrati veskerou oporu tak sleti na druhou stranu na molo+ Pitomci! Vy vzdycky vsechno zkazite! Ja vas nesnasim! +Zajeci na ne posbira se ze zeme a utece do chramu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 23 lis 2015 20:36

+voda je teda studená jak prase, a jak zajedou pod hladinu pokouší se jeden druhyho pritopit, nebo mu aspoň potupně stáhnout kalhoty+ počkej, kam jdeš? +vyprskne locke vodu a nějakou malou rybu, načež začne plavat ke brehu+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 lis 2015 21:40

+Nakvasene se otoci a zakrici na ne+ Ja jdu domu a opovazte se za mnou dolizat jsem pekne nasrana! +Zaprska a otoci se a na podpatcich klape nastvane do chramu a zavre se u sebe v loznici a nadava si pro sebe a sundava si saty+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 23 lis 2015 23:16

+Locke doplave ke břehu, a začne se soukat ven, a Jean je jen o pár temp za ním+ ty jseš blbec. +otře si Jean oči, a plynule se vytáhne na molo+ já?? +prskne Locke zbytky vody+ to ty se kolem ní furt motáš, nechceš moje sako? +zapitvoří se+ pff. +odfrkne si, a odlepuje si košili od kůže+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron