Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 26 lis 2015 20:01

Pořááád, jsem na nás naštvanááá. +prozpěvuje si vesele+ Ale teď je mi to jednooo. Ale vy nebudete mít žádnej sééééx! +zazpívá a pak usne, až začne chrápat+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 26 lis 2015 20:06

uh. +koukne Locke na Jeana, a poškrábe se ve vlasech+ tak já ji asi odnesu do postele. +uculí se Jean, chytne ji do náruče, a přenese ji do pokoje, zatímco Locke jde za ním a dává pozor aby ji nepraštil hlavou o futra, a pak jí začne sundavat boty+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 26 lis 2015 21:14

+Svihne sebou na postel a cosi ze sebe vyrazi neco mezi heknutim a zamumlanim a vali se tam a systematicky i kdyz dosti opile se bali do deky+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 26 lis 2015 21:31

+sundá jí aspoň boty a kalhoty, aby se v tom nepařila samozřejmě, a vytáhne jí deku zpod těla, aby se líp mohla zachumlat. pak ji pěkně pohladí po čele, usměje se, a sedne si do křesla, kdyby se náhodou chtěla udusit ve spaní nebo tak, aby ji hrdinně zachránil+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 26 lis 2015 21:59

+Ona si naprosto spokojene chrape a sem tam se zavrti a najde si lepsi polohu jinak kje uplne mrtva az skoro do obeda+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 26 lis 2015 22:16

+locke si moc dlouho neprohlíží, zato Jeanovi to vydrží, nicméně eventuelně oba taky vytuhnout, Locke v křesle a Jean na podlaze, a někdo z nich rozhodně taky chrápe. Jean se vzbudí nějak dopoledne, koukne na ty dva, uculí se, potřese hlavou, a jde založit oběd+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 26 lis 2015 22:39

+Nakonec se taky vzbudi zelena jak sedma a s prisernym bolehlavem+ U vsech svatejch slanecku me je ale blbe! .+possadi se a da si ruku na celo+ A hlava mi snad praskne. Vidis za co muzes? +Koukne na Lockeho a hnedka se ji ulevi kdyz to na nekoho svede+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 27 lis 2015 00:52

Wenai Lafayette píše:+Nakonec se taky vzbudi zelena jak sedma a s prisernym bolehlavem+ U vsech svatejch slanecku me je ale blbe! .+possadi se a da si ruku na celo+ A hlava mi snad praskne. Vidis za co muzes? +Koukne na Lockeho a hnedka se ji ulevi kdyz to na nekoho svede+


co? co? +škubne sebou, a otevře oči+ uh... dobrý ráno. +pousměje se opatrně+ no jo, to jsem ale debil. +přisvědčí s úculem, a prokřupe si záda+ chceš vodu? vypadáš přepadle. +uculí se, a nalije jí ze džbánu u umyvadla studenou+ Jean dělá oběd, po jídle ti určitě bude líp. +navrhne+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2015 22:45

+Porad na nej zahlizi ale vodu si vezme+ Nejsem si jista jestli jsem schopna neco pozrit. +Nakrci nos a napije se+ Budu muset na tvrz zachvili budou vanoce tak na to dohlidnout ozdobit stromek a tak.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 pro 2015 23:39

jak chceš, ale třeba by ti to udělalo líp. +usměje se na ni, a sedne si na kraj postele+ jo, to je jasný. +přikývne+ bude zase kapustičková bitva? +zazubí se na ni, a pohladí ji po ruce, jestli se nechá+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron