Pokoj s výhledem

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 12 úno 2016 13:06

Iááách no vidíš, to mě vůbec nenapadlo, ale aby na něj toho štěstí nebylo nějak moc. +a za chvilku už jí to tam donesou a je toho fakt jako hodně no, jak je to ještě rozložené na stole.+ Škoda, že si nemůžeš nacpat pupík se mnou. +Povzdechne si a pustí se do boloní+ Ježiš to je dobrý +cítí se jak v sedmém nebi+ Ooo prozřetelnosti, tak to je fajn, ale kdyby se někdy něco... však víš, stačí říct. +Nacpává se až k prasknutí.+ hele, četla si teď někdy věštce? +zeptá se tak opatrně.+ přihlásila jsem nás do výměny +zahuhlá radši s plnou pusou a co nejtišeji a čeká až se spustí smršť+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 12 úno 2016 13:19

No jo, co nadělám. +pokrčí rameny, ale kouká na ty dobroty trochu smutně+ Jasně, dám ti kdyžtak vědět, kdybych potřebovala nějakou akutní vzpruhu. +ujistí ji s úsměvem. Pak si vezme noťas a začne vyřizovat maily s Guns, zkontroluje kamery, vyřídí pár objednávek+ Hmmm? +vzhlédne od monitoru na okamžik a zavrtí hlavou+ Ne, nečetla. Proč? +zeptá se zvědavě, netuše nic zlého:D Zahledí se znovu do notebooku, takže jí chvilku trvá, než tu poslední větu pobere. Pomalu vzhlédne+ Cože? Koho jsi přihlásila do jaký výměny? +zeptá se tiše a doufá, že to vůbec není tak, jak to pochopila:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 12 úno 2016 13:45

+Intenzivně se věnuje jídlu a opravdu se vůbec ani malinkato nepodívá na Beccy. Trochu se pohrabe v thajských nudlích+ No... tak trochu se jsem nás přihlásila do výměny manželek, která bude probíhat...celkem brzo.+-snažá být v křesle co nejneviditelnější.+ Ehm, bude to sranda? +zkusí to.+ Myslela jsem, že po tom všem by to mohlo bodnout...
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 12 úno 2016 13:48

Aha. +konstatuje suše+ A s kým se budu měnit? Já manžela totiž tak nějak nemám. +pořád pozoruje+ A co ty? Sranda? Možná. Záleží na spoustě okolností. +zavrčí s mnimálním nadšením+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 12 úno 2016 13:52

No ono to ani nevadí, že nemáš manžela... +odloží papírovou krabici od pizzy+ víš no... s nějakým Enzem... já ho neznám, myslím asi... Ale kdybys chtěla vědět s kým se budu měnit já.... tak je to náš oblíbený pan rasista +dodá zcela vážně, aby si třeba nemyslela, že si dělá srandu.+ paráda ne?
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 12 úno 2016 13:59

Enzo? +nakrčí čelo, jak se snaží si někoho takovýho vybavit, ale nikdo ji nenapadá+ Nemáš tady Věštce? Třeba z se tam dočtu něco víc. +zeptá se nakonec. Takovýhle překvápka fakt moc nemusí, ale tak snad o nic nejde:D+ Co-cože? +koukne na ni nevěřícně, když jí svěří s kým bude ona.+ No tak to teda gratuluju. A přeju pevný nervy. +loupne po ní pohledem+ No jo, naprostá paráda. +souhlasí dost váhavě+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 12 úno 2016 14:07

Někde tady určitě bude... +vstane a začne ho hledat, až ho objeví zastrčený v šuplíku+ Tady +podá jí to a stoupne si k oknu, kde si zapálí a čeká na reakci, až to dočte, ona to totiž četla a asi to bude dost zlé.+ Náhodou, třeba ho přivedu tak k šílenství, že se stane normální hehe.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 12 úno 2016 14:12

Díky. +vezme si ho a listuje jím, než to najde+ Jasně a nebo si s trochou štěstí vystřelí mozek z hlavy...+zabručí a v tu chvíli dočte ke svému jménu. Okamžik bezeslova zírá na tu větu a odmítá tomu uvěřit.+ Tak to je hodně blbej vtip. Do žádný zasraný, muslimský pevnosti mě nikdo nedostane. +hodí noviny na stůl a tváří se tak, že se skoro samy zvednou a utečou+ Nepotřebuju se učit být muslimkou. Vyrostla jsem v tom, krucinál. +zdá se, že je fakt nasraná. A někde, v úplně maličkém koutečku duše má možná i trochu strach+ Vážně tam nikoho nesmím zabít? +zeptá se po chvíli ticha a zamračeně na ni pohlédne+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 12 úno 2016 14:40

Možná, že díky tomu, že víš do čeho půjdeš, to pro tebe bude snažší, protože budeš moct na jakýkoliv jeho argument reagovat dle svých životních zkušeností. Nikdo po tobě přece nemůže chtít aby ses zabalila do burky a pět dní tam seděla někde v koutku. O to právě jde, o ten střet kultur, asi +trochu se do toho vžije+. takže budeš mít jedinečnou šanci zlomit jejich neochvějnou víru. Uplně to vidím +mrkne na ni, jakože nemá sebemenších pochyb, že Enzo se z ní zjeví.+ Ne, neměl by se nikdo zabíjet, takže i ty budeš v bezpečí, i když kvůli tomu ses asi neptala.+zasměje se.+ No jo, Jade, to prostě bude věc, bude na mě zkoušet ty svoje psychárny, já ho budu posílat do zádele a budu ho tím točit ještě víc. Třeba mi to pomůže, kdo ví.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 12 úno 2016 14:56

+poslouchá ji mlčky a pak zavrtí hlavou+ Ty to nechápeš. Chlapi muslimové jsou nesnesitelní. Ty jejich kecy a to všechno...startuje mě to rychlejc, než výstřel z pistole. Ta nejnebezpečnější věc na světě je fanatismus. Ten dělá z lidí ty největší zrůdy. A v tom oni jsou vychovaní. +potřese znovu hlavou, jakoby se těch myšlenek chtěla zbavit+ I kdybych ale pominula tohle všechno, jak utajím to, co jsem? Nemyslím čarodějka. Kouzla nepotřebuju používat, nicméně i to by mi vysloužilo jednosměrnou jízdenku na věčnost. +ušklíbne se sarkasticky+ Ale jak tam budu JÍST? +upře na ni významný a trochu zoufalý pohled+ A sladká tečka nakonec - jak se budu vyhýbat syrskému slunci? Protože proti němu mi moje částečná odolnost ani náhodou nepomůže. +odmlčí se a pak se zasměje, vesele to ale ani trochu nezní+ Možná mě ta burka přece jen nemine. +a jen z tý představy má chuť střelit si stříbro do hlavy.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Apartment

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron