Pokoj s výhledem

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 12 úno 2016 15:14

Máš pravdu, asi to nechápu. Jako chápu na čem si staví a tak a můžu ti říct, že se mi to z duše protiví, ale tak to skoro každé náboženství +pokrčí rameny zatvrzelá ateistka.+ Jediné které mi nevadí je slovanské a řecké božštvo, no a egyptské, ale modlit se pětkrát deně je na palici. No a co nějaký krém s ochraným faktorem tisíc? a přece nikde není napsané, že si nesmíš vzít to, co potřebuješ sebou, takže pár balíčků krve v krabičce jako pitíčko... to by přece šlo ne? B. já věřím, a vím, že to zvládneš, protože jsi to prostě ty, a když ne, tak je tam seřežeš na jednu hromadu a zmizíš domů, nikdo ti hlavu neutrhne - jde se do toho dobrovolně a když to na tebe bude moct, tak dobrovolně odejdeš +poplácá jí po ruce+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 12 úno 2016 15:31

O egyptským mi radši taky ani nemluv. +zahučí temně+ Já vím, máš pravdu. Asi fakt o nic nejde. Až toho budu mít plný zuby a chuť urvat mu hlavu, prostě se přemístím do pryč a bude. Snad to stihnu před tím, než k tomu dojde. +ušklíbne se a vypadá to trochu veseleji+ Ale budeš mě kdyžtak navštěvovat ve vězení, že jo? +loupne po ní pohledem a v očích jí pobaveně zablýskne+ Ty drobnosti kolem ještě musím nějak pořešit, ale určitě to nějak vymyslím. +pak se zarazí a oči se jí rozšíří+ Vlastně moment, teď jsem si vzpoměla, že jsem o něm četla ve Věštci. O tom Enzovi. +bleskově se prohrabe v archivem na netu a vítězoslavně jí ten článek předvede http://landofsinners.hys.cz/index.php/lide-na-los/770-enzo+ Hotový zlatíčko, co? +ušklíbne se ironicky+ Hele, má jizvy. Můžem porovnat, kdo má hezčí. +pokračuje v sarkasmu:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 úno 2016 13:57

+Se zaujetím si vezme noviny a začte se... + no tak to je teda materiál... +zabručí si pro sebe.+ jasně a taky si můžete poměřit kdo má větší šavli. +mrkne na ni povzbudivě.+ Zlato... +podívá se na tu spoušť po tom sežraném jídle.+ asi si na chvilku schrupnu, slyšela jsem že spánek posiluje nebo co, a potřebuju hromady klidu a odpočinku abych našeho milého společného přítele přežila ve zdraví.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 13 úno 2016 14:00

Jo a nebo kdo dočůrá dál, co? +ušklíbne se jedním koutkem+ Jasně, to jsi slyšela správně. Spánek doslova léčí. +poučí ji vážně a jedním lehkým mávnutím ruky ten binec uklidí+ Tak dobrou noc. Kdyby něco, jsem hned vedle, jo? Teda zatím. +povzdechne si, když si zase vzpomene na nadcházející "výlet". Sebere ze stolku notebook a zapluje do ložnice+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 úno 2016 14:36

+Teď už se začne regulérně chcechtat.+ no to by se mu určitě líbilo! +culí se.+ Ooo to se mi líbí, takové uklízení +mrkne jak je tam najednou zas čisto.+ Jasně mami, když bude bouřka, přijdu se schovat k tobě pod peřinu. +povytáhne koutek+ a to myslím doslova páč já se bouřek děsně bojím. A taky pavouku +otřepe se a zabakulí se pod takovou tu chlupatkovou plyšovou deku.+ dobrou kotě
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 14 úno 2016 20:00

Tím si nejsem tak jistá. +ušklíbne se+ Jasně, jen klidně přijď. Přečtu ti i pohádku. +zašklebí se na ni vesel+ Dobrou. +popřeje jí a zaleze k sobě+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 úno 2016 15:34

+vzbudí se, protáhne a zívne jak kotě. Rozlámaně se vykulí z pelechu a přejde rovnou k hifi soupravě a pustí tam něco pořádného na probrání, a až bytem zazní první tóny Girl with golden eyes tak si uvědomí B. ve vedlejším pokoji.+ Jejda +trochu to ztlumí a jde si nachystat kafe a čokoládu ke snídani - obědu.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 úno 2016 15:45

+zaslechne ji, jak chodí po pokoji, ještě než pustí hudbu, takže když začne hrát, stojí ve dveřích+ Dobrý ráno. Klidně to nech hrát, nespala jsem. +usměje se na ni a krátká chvilka soustředění změní slunečný den za okny, v nebe pokryté těžkými, černými mraky. Po chvíli se drobně, ale hustě rozprší.+ Tak. Mnohem lepší. +uculí se rozpustile a sedne si na gauč, skleničku Jacka v ruce+ Vyhajaná do růžova?
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 úno 2016 15:53

čau kotě +zakření se na ni přes hrnek s kafem.+ Tak jo. +Zas to zesílí, ale zas tak aby se slyšely.+ Ty seš ale depresivní +komentuje náhlou změnu počasí za oknem a trochu ty teplé sluneční paprsky postrádá.+ Poručíme větre dešti? +pozvedne jedno obočí.+ Jasně, jsem jako znovuzrozená +protáhne si krk, až jí tam několikrát křupne.+ Jak to, že jsi nespala? máš málo polštářů? +uvelebí se se svou snídaní - tabulkou toblerone - na křesle, zasrčí si nohy pod zadek a opře hlavu.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 27 úno 2016 16:13

Ale vůbec ne, jenom to tu nemáš s filtrační úpravou a přestože by mě to nespopelnilo a asi ani nepopálilo, moc příjemný by to taky nebylo. +pokrčí omluvně rameny+ Polštáře jsou v pořádku. Nespala, protože jsem pracovala. +usměje se významně+ Měla jsem menší pohovor s naším kámošem ze suterénu. +napíná ji trochu:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4872
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Apartment

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron