Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2015 23:44

No to si pis ze bude. +Uculi se na nej znavene a rukou necukne ani na to nejak nema silu+ Ja myslim ze dneska zustanu v posteli a vy se o me budete starat jo? +Uculi se na nej+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Locke Lamora » 13 pro 2015 23:49

tak to se těším. +uculí se+ no jasně kůstko, jen si lehni. +usměje se na ni, a když ho neodežene, dá jí pusu na čelo, a odběhne kouknout jak je na tom oběd,zasype ho sýrem, a přinese jí ho na tácu, a k tomu kafe a hodně vody+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 30 zář 2016 20:31

+tak s Evžou dojedou na letiště a projdou kontrolou do zóny s free obchodama, usměje se na ni+ Chceš si něco koupit? +zazubí se na ni nadšeně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 30 zář 2016 20:38

+má s sebou krosnu na záda a takový žebradlo přes rameno, a jak se dostanou do bezcelky, uculí se+ něco dobrýho do letadla, tam maj všechno děsně drahý. +zazubí se a vlítne do supermarketu+ čokoládu... a m&msky! +vybírá honem+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 30 zář 2016 20:42

+chytne ji za ruku a culí se+ Jo, čokoládu! Tady tu obří! +vrhne se k jednomu regálu a přitiskne k sobě obří Dairy Milk a jenom se culí+ A časopis na zahnání nevolnosti. +směje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 30 zář 2016 20:46

Budeš se s ním ovívat? +zazubí se vesele a pomůže jí vybrat čokolády+ a něco k pití... +vezme jim velikou kolu+ Já ti pomůžu zahánět nevolnost, neboj. +mrkne na ni vesele, u pokladny zaplatí a jde s ní k jejich gatu+ Těšíš se? +zazubí se na ni+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 30 zář 2016 20:50

Ano, budu dělat královnu dramatu. +zasměje se a vezme si tam nějakej pitomej časopis, ale to jí nevadí+ To si piš, že se těším. +usměje se+ Hele, už to otevřeli. +ukáže na bránu a dá letenky té paní tam+ Ty se těšíš? +usměje se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 30 zář 2016 20:54

super. +zazubí se+ já umím omdlít jen tak na požádání, to se bude hodit. +zasměje se, a vejde s ní do letadla+ Jo, fakt se těším. už děsně dlouho jsem nikde nebyla. +uculí se a usadí se s ní na jejich místa+ chceš k okýnku? Já půjdu k okýnku a uchráním tě výhledu. +usměje se a podrží jí věci, než se usadí+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 30 zář 2016 20:58

Já nemůžu k okýnku, tam ji ty. +zasměje se a pustí ji tam+ Ty taky pořád jenom chodíš do školy a do pitevny, že jo. Protože seš dobrej student. +uculí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Eugenie » 30 zář 2016 21:01

+zatáhne trochu okýnko, aby nemusela koukat ven, a pak se uculí+ No, popravdě je to spíš proto, že jsou mi mrtvoly sympatičtější než lidi. +zazubí se+ Teda... většina lidí. +koukne na ni a trochu se začervená+ ty jseš mi sympatická dost. +uculí se děsně a honem se napije koly+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron