Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 15 říj 2016 14:21

+ve středu přijede k jeho domu, zaparkuje tam a vystoupí, prohlídne si jeho dům a pomalu dojde ke dveřím, kde zazvoní a čeká, než jí otevře+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 15 říj 2016 15:10

+už ji očekává, takže jí otevře během chvilky. Na sobě má zase jinou košili a sako, a ten svůj mírný, zdvořilý úsměv+ Dobré odpoledne. +usměje se a pustí ji dovnitř+ Budeme pokračovat v mé pracovně, pokud vám to vyhovuje. +podrží jí kabát při sundavání a pověsí ho na věšák+ Něco k pití? +zeptá se+

http://vignette3.wikia.nocookie.net/han ... 0608122129
http://s1217.photobucket.com/user/sleep ... 6.png.html
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 15 říj 2016 16:45

Dobré odpoledne. +usměje se na něj a vstoupí dovnitř a podá mu kabát+ Jistě, pracovna zní skvěle. +pousměje se a když tam vejdou, rozhlídne se+ Páni... krásný pokoj. +prohlíží si to tam+ Máte zvláštní styl. +usměje s ena něj+ Skotskou. +přikývne+ Nebo víno.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 15 říj 2016 17:37

+odvede ji do pracovny a ukáže na křeslo naproti jeho+ Prosím, posaďte se+ Během terapie bohužel nemohu podávat alkohol. +pousměje se+ Jak se říká... nepiji ve službě. +zvedne lehce koutek+ Čaj, kávu? +navrhne a donese jí co si vybere+ Nelíbí se vám? +usměje se a posadí se naproti+ Jak se dnes cítíte? +vytáhne si zápisník+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 15 říj 2016 17:48

Aha, jiste to me melo napadnout. +usmeje se+ V tom pripade si dam caj. +posadi se do kresilka+ Ale to ne. Je moc pekna. +pousmeje se+ Jenom mi prijdebtrochu zvlastni... +rozhlidne se tam+ Zarizoval jste si ji sam?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 15 říj 2016 20:12

Připojím se k vám. +pousměje se a nachystá jim dva šálky a konvici+ Ano. +přikývne+ Tedy, některý nábytek jsem koupil už s domem. Ale ano, většinu ano. +přisvědčí a napije se+ Přemýšlela jste o cvičení, které jsem vám minule doporučil? +zvedne k ní oči a podá si tužku+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 15 říj 2016 20:28

Máte spoustu knih, to se mi líbí. +usměje se na něj a vezme si svůj hrneček s čajem+ Jo, jo přemýšlela. tedy ano. +přikývne+ Zkusila jsem to, koupila jsem si pár věcí, ale potom, zachvíli jsem měla pocit vinny. +koukne na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 15 říj 2016 20:37

Máte ráda knihy? +nakloní tázavě hlavu na stranu+ Já čtu hodně. Ale většinu opravdu zajímavých knih mám v soukromé knihovně, tyhle jsou většinou odborné. +ohlédne se po knihovně+ Výborně. +usměje se pochvalně+ A jaký pocit jste měla v tu chvíli? Čím byste řekla, že je ta vina způsobena? +podívá se na ni zkoumavě+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 15 říj 2016 20:58

Jistě, knihy jsou skvělé. +usměje se na něj+ Máte ještě jednu knihovnu? +vykulí na něj poněkud oči+ Páni... +vydechne, když si to představí+ Nevím... Že utrácím za zbytečnosti, vhazuju peníze a že si vlastně nic nezasloužím.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 15 říj 2016 21:15

Obávám se, že knihy jsou jedna z mých mnoha posedlostí. +pousměje se+ Mám soukromou knihovnu, pracovní, a ještě jednu malou v kuchyni, s kuchařskými knihami. +vysvětlí jí+ Proč by to měly být zbytečnosti, pokus vás dělají šťastnou? +zeptá se a napije se čaje+ pokud vám přináší pocit štěstí, jsou součástí mentální hygieny, a v žebříčku stejně vysoko jako věci fyzické potřeby, jídlo, a podobně. +poklepe si tužkou na rty+ Tyto věci patří mezi základní lidská práva. Zasloužíte si je. +usměje se+ Posledně jsme se bavili o vaší matce. +nadhodí opatrně+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron