Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 17:21

Mám se s vámi podělit o své malé tajemství? +pousměje se a oči mu pobaveně blýsknou+ Dám vám vizitku na příštím sezení. +slíbí+ Mohl bych objednat něco malého k tomu čaji, který při terapii pijeme. +navrhne+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 17:37

To byste byl moc hodný, děkuju. +usměje s ena něj+ V tom případě se už nemůžu dočkat. +pousměje se a dorazí ten zbytek dezertu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 18:30

Pod podmínkou, že tohle tajemství nepošlete dál. +pousměje se, trochu víc, než by možná bylo obvyklý, a ještě pár vteřin ji pozoruje, Sklouzne očima po ostatních, jak jsou na tom, přejede pohledem po malcolmovi, kterej se jaksi nemůže trefit penou do pusy, jak civí na výstřih těch fialovejch šatů+ Prosím, přesuneme se do salónu. +usměje se na hosty, když všichni dojedí svoje porce, nádobí nechá na stole a odvede svoji společnost do vedlejší místnosti, aby se mohli v klidu bavit, a pár hostů hned po jídle zmizí+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 18:49

Slibuju. +usměje se na něj a položí si ukazovák na rty, jakože pšt. otře si rty ubrouskem a pak si nechá od Viktora pomoct z židle, jako pravá dáma, že jo a zavěšená do něj tam korzuje a prohlíží si umělecký díla, co má pověsený na stěnách+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 19:27

+pousměje se a přikývne, a v salónu hostům nalije brandy, nebo na co mají chuť+ Zaujal vás? +usměje se, když si všimne, u kterého obrazu stojí+ Patří k mým nejoblíbenějším. +usměje se a sleduje každej tah štětcem+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 19:59

Ano, je krásný. +usměje se+ Ale neznám autora.... +koukne na Haniballa tázavě+ Kdo ho namaloval? Něco mi to připomíná, ale nevím...
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 20:14

Je od Egona Schieleho. +usměje se+ Jedna z jeho pozdních věcí. Jeho portréty jsou naprosto fascinující, a jeho krajinky mají zvláštní kouzlo. +pousměje se+ Jaké malíře máte ráda vy? +podívá se na ni z profilu+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 20:27

Já jich mám spoustu. +zasměje se+ Egona Schieleho taky, ale jeho krajiny moc neznám. Fridu Kahlo, Rossettiho, Lautrce... +vyjmenovává+ A vlastně úplně všechny, každé období a každý malíř má svoje kouzlo. +usměje se na něj+ I když jsem vás vlastně tipovala na moderní umění. Černá plocha, rudá čára a tak. +pousměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 20:43

Dobrý výběr. +usměje se+ Moderní umění nezavrhuji, považuji ho za velice zajímavé, ale asi bych si ho nepověsil do salónu. +zasměje se tiše+ Považuji ho za příliš rušivé do podobného prostoru. +pousměje se+ Nedávno se mi podařilo získat velice zajímavý moderní abstraktní kus... +poznamená+ Ale ještě je v zabalený .+dodá pak+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 20:53

A kam byste ho umístil? +zajímá se+ Do ložnice? +navrhne, protože ji nic jinýho nenapadne. +nbeo do pracovny...? +odtuší a pousměje se+ Vážně? To je škoda, ráda bych ho viděla. Třeba někd yna sezení. +usměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron