Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 16 říj 2016 23:49

+tiše zavzdychá, jako ze spaní, ale vnímá ho, snaží se uklidnit, ale už jí to moc nejde+ Už můžu ven? +vydechne potichu, ale ani se nepohne, protože čeká na jeho hlas+ Prosím...
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 16 říj 2016 23:58

Můžete ven kdykoliv chcete. Vy máte kontrolu nad situací, je to vaše místo. Můžete do něj kdykoliv vstoupit a kdykoliv vystoupit. Nikdo kromě vás ho nekontroluje. +řekne tiše a odloží zápisník. můžete pomalu vyklouznout z vaší vizualizace a uvědomit si svoje tělo, tuto místnost, váš dech. +ppokračuje+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 17 říj 2016 00:03

Dobře... +vydechne a pomalu se začne probírat, teda snaží se pomalu, ale její tělo se probírá spíš tak na přeskáčku a nekontrolovaně, sem tam jí cukne noha, až ona zamrká a koukne na něj+ To bylo moc pěkné. +pousměje se a pomalu si sedne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 17 říj 2016 00:09

Jak se cítíte? +usměje se a pátrá po emocích v její tváři+ Dostala jste se neobvykle hluboko... téměř do stavu hypnózy. +pousměje se+ Můžete cítit zmatení, nebo dokonce trochu nevolnosti. +podá jí hrnek s čajem, aby se osvěžila+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 17 říj 2016 00:15

NO, bylo to moc příjemné, hlavně ze začátku. +pousměje se+ Aha.. a to je špatně, nebo...? +koukne na něj tázavě+ Děkuju. +sevře v dlaních hrneček a napije se+ Je mi docela dobře. +usměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 17 říj 2016 00:28

To není špatně, jen je to napoprvé neobvyklé. +usměje se+ jste velice hypnabilní. +pousměje se+ Výborně. Pokud budete chtít, můžete dechová cvičení zkoušet i doma. třeba zjistíte, že vám pomáhají uklidnit se pře usnutím. +navrhne+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 17 říj 2016 00:31

Vyzkouším to. +slíbí mu+ Ale většinou mi hlavou víří milion myšlenek a mám problém se soustředit na to, abych na ni nemyslela. +usměje se omluvně+ Asi to zní jako výmluvy, ale je to tak, já jsem to už zkoušela. Nemáte nějakou radu?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 17 říj 2016 00:39

to není vaše vina, je to symptom. +pousměje se+ Občas může pomoct fyzická únava. Jít na procházku na čerstvý vzduch. Sex. Nějaké cvičení. Nebo i nějaké mentální techniky podobné těmto. +navrhne+ Například vizualizace toho že ty myšlenky osobně zastavíte+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 17 říj 2016 00:46

Dobře, já něco z toho zkusím. +přikývne a rychle skloní hlavu, aby neviděl, jak se ona culí+ Kolik nám ještě zbývá času? +zeptá se ho věcně, když už může a neculí se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 17 říj 2016 00:54

Výborně. +pousměje se+ Asi... patnáct minut. +koukne na hodiny na zdi+ Máte něco, o čem byste chtěla mluvit? +nakloní hlavu na stranu, pamatuje si, že jí dal úkol ohledně emocí spojených s její matkou, ale rozhodne se to nezmiňovat, když je tak dobře naladěná, a může to počkat+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron