Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 říj 2016 01:07

No, to je tedy vidět. +usměje se na něj pěkně+ Tedy spíš chutnat, na ten zážitek nikdy nezapomenu. +pusměje se pěkně, když si na to vzpomene+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 19 říj 2016 01:17

Myslím, že je to svým způsobem také druh umění. +pousměje se+ Lidé uznávají umění, které těší zrak nebo sluch, a chuť by neměla být opomíjena. +podívá se na ni z boku+ Ani čich. +dodá a lehce se usměje +
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 říj 2016 01:22

To máte pravdu. +usměje se na něj+ Já to rozhodně za umění považuji, nakombinovat všechny chutě a vůně... +zasní se+ No umíte to. +uculí se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 19 říj 2016 01:30

Když jsem žil v Paříži, navštívil jsem několik parfumérských obchodů. Jejich umění je naprosto fascinující. +usměje se+ Není to tak těžké, mnoho se toho dá naučit. Neřemýšlela jste o kulinářských kurzech? +pousměje se tázavě+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 říj 2016 01:32

Žil jste v Paříži, +koukne na něj překvapeně+ Ta je nádherná. +vydechne a opře se pohodlně do sedadla+ No... docela uvažovala, abych pravdu řekla. Vaření mě baví, i když nejse žádný velký kouzelník s jídlem. +usměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 19 říj 2016 01:38

Jen krátce. +usměje se+ Delší dobu jsem žil ve Florencii, tam je nádherně. +přikývne+ Byla jste tam? +podívá se na ni tázavě+ Zkuste to. +pousměje se+ Nadšení je důležitější než znalosti, ty se dají vždycky získat. +dodá s úsměvem+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 říj 2016 01:40

Byla, ale jenom na chíli, na návštěvě. V galeriích a podobně. +pousměje se+ tak jo, +přikývne nadšeně+ Já to zkusím. Přihlásím se do nějakého kurzu! +řekne nadšeně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 19 říj 2016 01:48

Jestli budete mít tu možnost, opravdu doporučuji. Jsou to nádherná místa. +usměje se a odbočí na cestu ke tvrzi+ Dobře. +zasměje se trochu jejímu nadšení, ale mile, ne zle+ Prosím. +pousměje se, když zastaví u hlavního vchodu tvrze+ Jsme domluveni na úterý? +dodá ještě s úsměvem+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 říj 2016 01:52

Tak dobře. +usměje se na něj+ Mnohokrát děkuji za odvoz, Hannibale. +pousměje se na něj vděčně+ Na čtvrtek. +pousměje se+ Děkuji vám. A nashledanou. +kývne na něj, když vystupuje+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 19 říj 2016 01:59

Jistě. +usměje se+ Nashledanou. +přikývne, a gentlemansky počká, dokud nezajde do domu, než se otočí a zamíří zpátky k městu. Na hlavní kousek od odbočky v protisměru mine tmavomodré auto, které mu přijde povědomé, postavu uvnitř nerozezná, vidí jen záblesk očí v reflektorech, a pak je pryč a jede zpátky k domovu+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron