Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 říj 2016 12:12

+koukne na něj, celá vyděšená+ Co jako? Hned mě pusť! Okamžitě! +začne sebou cukat na posteli a v poutech, akorát si odře zápěstí+ Nech mě! Pomóc!
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Shadow » 20 říj 2016 18:42

+netrpělivě mávne rukou+ tady tě nikdo křičet neuslyší. +zavrtí hlavou a olízne si rty+ jsme tu jen ty a já. +protáhne a v lehce psychotickém úsměvu jí ukáže záblesk zubů+ konečně, konečně... +zašeptá a prsty se dotkne její tváře, přejede přes obočí, lícní kosti, bradu, rty, fascinovaně, a dychá trochu zrychleně+
Shadow
 
Příspěvky: 28
Registrován: 18 říj 2016 20:09

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 říj 2016 19:11

Cožě? +celá zbledne a ještě sebou zacuká+ Co konečně? +vyjekne vysokým hlasem, protože je docela vyděšená+ Nesahej na mě ty úchyle! +zaječí jako holka a odtahuje se od něj, co může+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Shadow » 20 říj 2016 19:50

konečně tě mám jen pro sebe. +zasměje se trochu udýchaně a je očividně tvrdej, ale zatím nedělá nic+ Ty teď patříš mně... a odsud už nikdy neodejdeš. +pousměje se jen tak mimochodem+ bráníš se... jako všechny. +ušklíbne se+ Přestaneš. +poznamená s jistotou+
Shadow
 
Příspěvky: 28
Registrován: 18 říj 2016 20:09

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 říj 2016 19:55

+koukne na něj úplně vyděšená a cítí, jak se jí z obličeje vytrácí barva+ A proč odtud nikdy neodejdu? +zeptá se a kouká na něj+ Co se mnou chceš dělat? +zašeptá a slzy jí vyhrknou do očí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Shadow » 20 říj 2016 20:37

protože tu budeš se mnou... až do smrti... a pak napořád. +usměje se v jeho variantě konejšivýho úsměvu, na polici za ním se cosi zaleskne a v přítmí je vidět, že je tam vyskládaná řádka uren+ Uctívat tě. +vydechne, skloní se k ní a přejede rty těsně nad jejím ramenem, ale nedotkne se jí, ještě ne+
Shadow
 
Příspěvky: 28
Registrován: 18 říj 2016 20:09

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 říj 2016 20:44

Panebože. +vydechne a koukne na ty urny, ale je přitahovaná pohledem těch jeho šílenejch očí+ nesahej na mě! +zaječí na něj a snaží se ho kopnouzt aspoň kolenem, nebo ho nějak od sebe odstrčit+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Shadow » 20 říj 2016 21:13

Jsi divoká. +vydechne+ dokonalá. +přimhouří spokojeně oči, pak vstane, podá si dva velký provazy a přiváže jí nohy ke sloupkům u postele, sice skončí trochu pokopanej a je to trochu boj, ale nakonec ji přemůže, a znehybní ji docela+ Spi. +protáhne skoro mazlivě, pohladí ji po kotníku, věnuje jí poslední pohled a pak zmizí nahoře v domě a nechá ji tam v šeru samotnou+
Shadow
 
Příspěvky: 28
Registrován: 18 říj 2016 20:09

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 20 říj 2016 21:15

Ani to nezkoušej! +zavřískne a snaží se ho odkopnout, ale není jí to nic latný+ Odvaž mě! +zavolá na něj ještě, než odejde a pak tam osamí a koukne do stropu+ Proboha, co budu dělat. +vydechne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 20 říj 2016 21:45

+Hannibal se vrátí domů a vře v něm chladnej vztek, ví, že to auto neměl šanci doběhnout, a než by nastartoval svoje, nejspíš by mu ujel. Takže si místo toho zapamatuje spzku a doufá, že ho stihne najít dřív, než jí něco provede. Viděl hlad v očích toho chlapa, a dobře ví, co to znamená. Vytáhne telefon a vytočí číslo+ Jacku. Ano, ano, i já tebe. Potřeboval bych laskavost. +přejde rovnou k věci, a zuřivě sevře čelisti+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron