Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 22 říj 2016 18:29

+asi usne, porotože se s trhnutím probudí, když tam bouchnou dveře a sleduje, jak k ní jde+ Mám žízaň. +zašeptá vyschlým hlasem a trochu se rozkašle+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Shadow » 22 říj 2016 20:16

Ano. +přikývne nevzrušeně, jako by to očekával, a podá jí skleničku s vodou a brčko až ke rtům, aby ji nemusel odvazovat, a trpělivě čeká, dokud nevypije celou sklenici. Pak brčko akorát zastrčí do sklenice s vývarem a dál jí ho přidržuje, hladově pozoruje pohyby jejího hrdla, když polyká, a rty má trochu pootevřený+
Shadow
 
Příspěvky: 28
Registrován: 18 říj 2016 20:09

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 22 říj 2016 22:12

+koukne na sklenici a chvíli uvažuje nad tím, jestli je to otrávený, ale má strašnou žízeň, že se to rozhodne riskovat a začne pít. Hltavě polyká. U vývaru jí až zaskočí a začne kašlat a zbytek výbaru z brčka jí steče po bradě na krk+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Shadow » 23 říj 2016 17:57

+ten jeho lehce maniakální úsměv se trochu prohloubí, když vidí, jak hezky pije+ Dychtivá. +zasměje se ostře, když se tak rozkašle, ale nic s tím nedělá, jen jí ten krk otře cípem přikrývky+ Další zase zítra. +pousměje se, skloní se těsně k jejímu uchu a přivoní si k její kůži, tam pod uchem kde se jí trochu potí vlasy, a rozechvěle vydechne+ Konečně jsi moje. +zašeptá+
Shadow
 
Příspěvky: 28
Registrován: 18 říj 2016 20:09

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 říj 2016 19:18

¨+koukne na něj a v očích se jí objeví strachě Prosím tě pusť mě. +zašeptá+ Co se mnou chceš dělat? Chceš mě... chceš se mnou spát? Chceš mě zabít? +ptá se ho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Shadow » 23 říj 2016 19:55

+dívá se na ten strach v jejích očích a vpíjí ho do sebe, jako by se tím živil+ To nemůžu. +pousměje se krutě+ Kdybych tě pustil, utekla bys. +přimhouří oči a přejede jí prsty po čelisti+ Nebuď nedočkavá, všechno postupně... +sevře jí čelist v prstech tak, aby se na něj musela dívat+ Jsi dokonalá, perfektní pro moji sbírku. +vydechne+
Shadow
 
Příspěvky: 28
Registrován: 18 říj 2016 20:09

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 říj 2016 20:46

+oukne na něj a naprosto ji to namíchne+ Ty sráči jeden! Já nejsem žádná nic pro sbírko a hned mě pusť nebo tě zmlátím do kulata, ty blbečku jeden blbej a pitomej! +zaačne sebou cloumat a cukat+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Shadow » 23 říj 2016 21:19

+odtáhne se z jejího dosahu, aby ho nekousla nebo něco, a pak se rozesměje, hlasitě, trochu štěkavě+ Jen se cukej, odsud se nedostaneš. +odvětí a odnese ten tác na stůl, pak se otočí, a najednou, jako lusknutím prstů vypadá naštvaně+ Přestaň! +zavrčí, vrhne se k ní a prudce jí jednu vlepí. Jen o vteřinu pozdějc vypadá vyděšeně, omluvně+ Ne, ne, to ne... +vydechne a to místo, kam jí uhodil, začne hladit+ to ne, ne, tys mě rozčílila... +kňourá trochu a hladí ji+
Shadow
 
Příspěvky: 28
Registrován: 18 říj 2016 20:09

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 říj 2016 21:47

Ty se odtud taky nedostaneš! +zasyčí na něj ještě, než ji uhodí, to se lekne a ztichne a vejrá na něj, jak ji hladí. Pak se vzpamatuje a kousne ho do ruky a pořádně, že mu vytryskne trocha krve+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Shadow » 23 říj 2016 22:40

+je tak rozrušenej a zaneprázdněnej hlazením její tváře, že nestihne zareagovat, a když se mu její zuby zaryjou do dlaně až do krve, vykřikne jak raněný zvíře a vyskočí na nohy. Prudce oddychuje, až smu občas od pusy odlítne slina, ale nevnímá to, oči se mu zuřivě lesknou, a najednou je na ní, klečí podél jejích boků, ruce sevřený kolem jejího krku, a škrtí ji, tiskne jí hrdlo a zuřivě funí. škrtí ji a nepřestává, ale v poslední chvilce se nějak vzpamatuje a uvolní stisk+ Ne! takhle ne. +zavrčí vztekle a vlepí jednu pořádnou sám sobě+
Shadow
 
Příspěvky: 28
Registrován: 18 říj 2016 20:09

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron