Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 27 říj 2016 23:07

Wenai. +pousměje se, když ji uvidí a podá jí čaj+ Jak se cítíte? Co si pamatujete? +zeptá se nejdřív, než se rozhodne, co všechno jí řekne, a jak moc bude mlžit. A kolik toho o něm vlastně ví, to potřebuje zjistit především+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 27 říj 2016 23:13

+sklopí oči k čaji a trochu do něj foukne, než se napije+ Myslím, že so toho pamatuju dost. +začne potichu+ určitě jsem tam nebyla dlouho... ten chlap... mě chtěl zabít. Škrtil mě... +zašeptá+ Pak mě chtěl... asi mě chtěl znásilnit, ale pak se tam někdo objevil... +koukne na něj+ a zneškodnil ho a pak mě vzal do auta. A sem k vám.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 27 říj 2016 23:31

to je mi velmi líto. +podá jí krabičku kapesníků a posadí se blíž, pro případ, že by potřebovala ukonejšit+ už je to pryč. tady jste v bezpečí. +pousměje se+ našel jsem vás na chodníku před svým domem. Ať už vás zachránil kdokoliv, vrátil vás tam, odkud vás unesli. +usměje se+ odpočala jste si? bolí vás něco? +zeptá se+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 27 říj 2016 23:40

+koukne na něj překvapeně+ Aha... To si nějak... nepamatuju. +zavrtí hlavou, ale ví, že si pamatuje úplně všechno+ Nic mě nebolí, ale... +koukne na něj a skousne si ret, aby se nerozbrečela, i když to nepomáhá a vyhrknou jí slzy do očí+ Myslela jsem, že mě zabije. +rozbrečí se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 27 říj 2016 23:44

+tak trochu je rád, že to může takhle skoulet, a ona se ho aspoň nebude bát a neudá ho na policii+ jste v pořádku? +svraští lehce obočí, protože nějaké emoce tak trochu čeká+ To je samozřejmé. +pousměje se+ To nic, už jste v bezpečí... tady vám nic nehrozí. mžete si tu odpočinout. +řekne tiše, a když vidí, jak se chvěje, natáhne se a opatrně ji obejme kolem ramen+ Chcete, abych zavolal vašemu bratrovi? +nabídne+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 00:01

+zašeptá a rozbrečí se mu do košile a tahá si jeden kapesníček za druhým a otírá si slzy+ Zavoláte mu? Aby pro mě přijel? Asi nic netuší, je normální, že někdy na pár dní zmizím. +popotáhne a vysmrká se a omluvně na něj hledí+ Moc se omlouvám za ten pláč. +zašeptá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 00:18

V pořádku. Za slzy se nikdy neomlouvejte. +pousměje se a pevně ji drží ve svým překvapivě uklidňujícím obětí+ Volal jsem mu, že jste v pořádku u mě. Aby neměl obavy. Slíbil jsem, že se mu ozvu, až se probudíte. +přikývne a přistrčí jí další krabici kapesníčků, má jich zásobu, když je terapeut+ můžete tu samozřejmě zůstat tak dlouho, dokud se nebudete cítit na odchod. +usměje se+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 00:24

Vážně? Děkuji, to jste moc hodný. +usměje se na něj, že volal Viktorovi+ Co když se vrátí? +koukne na něj s obavou+ A zase mě unese. Nebo rovnou zabije, abych mu neutekla?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 00:33

Nevrátí se. +zavrtí rezolutně hlavou+ Sem se nikdo nedostane, a k vám domů také ne. +usměje se na ni konejšivě+ Jsem si jistý, že už jste v bezpečí, není důvod k obavám. + ujistí ji+ Asi bude chvilku trvat, než se přestanete bát, ale nikdo vám už neublíží. +zavrtí hlavou+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 00:39

Jak to můžete vědět? +koukne na něj+ To je... já nevím. +vydechne a koukne na něj s obavou+ Asi bych měla jít na policii, aby ho našli. +koukne na něj tázavě+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron