Všude kolem

Tvrz Wenai

Moderátoři: Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 00:54

Dobře, pokud je to to, co chcete. +přikývne souhlasně, klidně+ Vím to, protože... +koukne na ni zkoumavě, jako by odhadoval, jestli se na to cítí. pak vytáhne tablet, a najde stránku s místními zprávami+ Tělo hledaného sériového vraha žen nalezeno v chatě za městem +říká titulek, a pod ním je pár ilustračních fotografií s policisty a článek+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 00:57

Jak to? +koukne na něj zkoumavě a napůl čeká, že se jí přizná a pak koukne na ten článek+ Oh bože. +nadechne se a kouká na to+ Ale... je to dobře... +opře se a chvíli to rozdýchává a pak na něj koukne+ Půjdu domů.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 01:14

+sleduje její reakci, kdyby ji to náhodou moc rozrušilo+ Je to v pořádku. Už jste v bezpečí, ten už se neobjeví. Měla jste velké štěstí. +usměje se+ Dobře, zavolám Viktorovi, aby vás vyzvedl. +přikývne+ Naše... terapie. Bylo by dobré v ní pokračovat, tenhle zážitek pro vás musel být traumatizující. +pousměje se chápavě+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 01:18

To budete moc hodný. +pousměje se a opře se o pohovku a koukne na svý ruce+ Hannibale? +řekne potichu+ Já vím, že jste to byl vy, kdo mě zachránil. +koukne na něj opatrně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 01:25

Ano? +usměje se, zatímco hledá v kapse mobil, a pak se trochu zarazí+ Co tím myslíte? +pousměje se obezřetně+ ošetřil jsem vám rány. +přikývne s úsměvem, ale jeho oči ji číhavě sledujou, každej její nádech a reakci+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 01:28

+koukne na něj, jak se na ni dívá a dostane strach+ Podívala jsem se. +vydechne a trochu se od něj odtáhne+ Na chvíli jsem si odstrčila pásku a viděla jsem vás. jenom vám chci poděkovat... +hlas jí vymizí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 01:33

+dlouho mlčí a jen se na ni dívá, odhaduje ji, přemýšlí, ale na tváři se mu to neodrazí+ Máte ze mě strach? +zeptá se zkoumavě, a ani se nepohne, aby ji nějak nevyděsil, vypadá tak trochu jako číhající kobra+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 01:40

Teď docela ano. +připustí+ To vy jste toho muže zabil.... A nechcete aby to zjistila policie. Mohl jste jim říct, kde mě najít... já nejsem si úplně jistá, proč jste to uděla. +koukne na něj tázavě+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Všude kolem

Příspěvekod Hannibal Lecter » 28 říj 2016 01:48

Policie by věci zbytečně zkomplikovala. +řekne prostě+ Než by sestavili tým, schválili operaci, našli ho... +pokrčí rameny+ trvalo by to příliš dlouho. +poznamená, a taky samozřejmě nechce, aby se mu policie dostala na stopu, ale to už nedodá+ Hlavní je, že už vám neublíží. +dodá a trochu se pousměje+
Uživatelský avatar
Hannibal Lecter
 
Příspěvky: 572
Registrován: 13 říj 2016 22:48

Re: Všude kolem

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 říj 2016 01:55

Tak bych už bla dávno mrtvá. +pousměje se na něj+ Vážně vám chci moc poděkovat Hannibale. +sklopí oči a najde jeho ruku+ Slyšela jsem spoustu výkřiků. Neublížil vám? +zeptá se ho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron