Putování s Magnusem za vikingskými mohylami

Akce Styx a jejích postav

Moderátor: Styx

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » sob kvě 12, 2012 12:11 pm

+vydechne úlevou, když Magnus přijde k vědomí, ale zůstane dál svými rty přitisknuta k jeho ústům a nechá se od něj líbat, nemocným se přece nesmí odporovat ;) . V duchu se však musí pousmát nad tím, jak je čilý nato, že se zrovna vrátil z druhého břehu, holt tvrdí seveřané :mrgreen: + Ještě nepřišel tvůj čas, abys překročil hranice Valhally +usměje se na něj a pomůže mu posadit se, aby mohl vykašlat vodu z plic. V tuto chvíli nevnímá jeho ani svoji nahotu+ Udělal bys to samé, kdybych byla v ohrožení života já +podvědomě to tak cítí+ Jak ti je? +zeptá se starostlivě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » sob kvě 12, 2012 1:24 pm

Styx: +Chvíli kašle vodu a krev, ale postupně se normalizuje a i když vypadá jako by byl opilý, už přece jen sedí a zkouší, jak mu fungují ruce a nohy.+ Použilas kouzlo na zastavení krvácení, děkuji. A ano..udělal bych to také...i kdybych k tobě cítil mnohem méně, než cítím..+Pokusí se vstát, ale nohy ho ještě úplně nenesou..+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » sob kvě 12, 2012 3:21 pm

+udělala, co bylo v jejích silách, aby ho zachránila, teď už si Magnus musí poradit sám, je to tvrdý chlap+ Je to moje vina... omlouvám se +skloní hlavu, cítí vinu za to, že je kvůli hloupému rozmaru vystavila smrtelnému nebezpečí. Chvíli bojuje se studem, ale nakonec se zvedne a dojde hlouběji do jeskyně k jezírku se sladkou vodou. Nabere jí plné dlaně a vrátí se k Magnusovi, aby se z nich napil+ A... co cítíš ke mně... +zeptá se přitom potichu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » sob kvě 12, 2012 3:52 pm

Styx: +Podaří se mu postavit se a opřít se zády o chladnou skálu. Těžce dýchá, ale jeho oči sledují nahou dívku a s každým jejím pohybem se mu jakoby vrací síla. Když se Styx vrátí s vodou, napije se z jejích dlaní a zblízka se jí zahledí do očí.+ Když nepoznáš, co k tobě cítím, já sám ti to říkat nebudu...Žije na tvém panství více obyvatel milujících severskou krev?+ a na jeho tváři se objeví úsměv.+ Rozdělal bych oheň..
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » sob kvě 12, 2012 3:53 pm

(jeskyně pod Orlí skálou, ve které se teď nacházejí)

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » sob kvě 12, 2012 4:44 pm

+cítí na sobě jeho pohled a začervená se. O to víc, že i ona každou chvíli bezděčně zavadí zrakem o jeho nahé tělo+ Měli bychom se obléct. Je tady docela chladno +zatluče pravý důvod+ Nebudu ale riskovat cestu na pláž přes zátoku. Hned jsem zpět +rozplyne se mu najednou před očima a než se Magnus stačí rozkoukat, opět se před ním objeví, ale už oblečená ve své kožené zbroji. Všechny jejich věci, včetně Magnusova meče položí do písku+ Ještě zdaleka jsi nepoznal všechny nástrahy, které na tebe číhají na mém panství +odpoví mu s úsměvem. Oplácí mu jeho pohled se stejnou naléhavostí, jakoby mu chtěla z očí přečíst, co znamenají ta jeho slova o citech+ Rozdělat oheň? Zkus to +usměje se vesele+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » sob kvě 12, 2012 6:27 pm

Styx: +Sleduje její zmizení a znovuobjevení.+ Největší nástraha kráčí po mém boku.+ Jeho tvář je zase vážná a Magnus se pomalu obléká.+ Slíbil jsem ti popít mé medoviny a u ohně vyprávět příběhy. Zde jsme v bezpečí...Jsi seithe, oheň pro tebe nebude problém...+ušklíbne se, ale v očích se mu zračí veselá výzva.+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » sob kvě 12, 2012 7:31 pm

+lišácky se pousměje+ Ano... mně taky můžeš počítat k těm nástrahám. Miluji totiž severskou krev. V mých žilách přece taky zčásti koluje +zahledí se východem z jeskyně na širé moře a zvažuje jeho návrh+ Vlastně... proč ne? Slunce už klesá k obzoru a za chvíli se setmí. Nemá cenu pokračovat v hledání. A ty si musíš odpočinout, abys nabral sílu +rozhlédne se po jeskyni, jestli by se dalo tady něco použít k rozdělání ohně+ Tady je bezpečno. Od moře se sem nic nedostane a dál v jeskyni je jen jediný východ, a ten je zabezpečený +v písku najde pár kamenů, promění je na suché dříví a hůlkou zapálí. Jeskyně se ve světle plamenů rozzáří a ukáže se v celé své kráse+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Magnus Arnar » sob kvě 12, 2012 7:45 pm

Styx: Jsi ohromně ohleduplnná. Nejdřív přilákáš toho žraloka a pak se o mě staráš...jsem rád, že mě doprovázíš. Tato cesta je hodna mých předků...+dá se jen těžko poznat, zda to Magnus říká v legraci, či vážně, neboť přitom hrabe ve svém cestovním tlumoku. Nakonec se přece jen namáhavě narovná a v ruce drží kožený měch.+ Islandská medovina, ochutnej...+podá ho Styx a posadí se vedle ní k ohni a prohlíží si, jak plameny tančí stínovou hru po stěnách jeskyně.+ Je to jako jeskyn+ ohňodraka, kterého přišel zabít Beowulf...+otočí se na Styx a zahřeje ji svým vzácným úsměvem stejně jako medovina.+
Uživatelský avatar
Magnus Arnar
Mág
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned bře 11, 2012 12:23 am

Re: Cesta za objevováním vikingských mohyl

Příspěvekod Styx » sob kvě 12, 2012 8:04 pm

Neměla jsem přece v úmyslu přilákat toho žraloka. Člověk prostě v určitých chvílích nepřemýšlí nad tím, co dělá +pokrčí rameny. Vezme si od něj medovinu a ochutná ji, chvíli ji povaluje na jazyku+ Hm.. je opravdu dobrá. A má sílu +otře si zvlhlé rty. Sleduje ho, jak mu zranění ještě pořád dělá potíže při pohybu+ Ukaž mi tu zázračnou mast. Namažu ti tvé rány +nabídne se mu na oplátku+ A můžeš mi přitom povídat o tom drakovi... +ztichne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Styx Universum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron