Wood & Sons Prodejna

Pohodlný nábytek z celého světa

Moderátoři: Beatrix, Personál

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » stř lis 10, 2010 10:16 am

Sam: Brouzdaliště je patrně pro ty, co při koupání nadělají vodu všude kolem.+ Koukne, jak to zaujatě propočítává.+ Ani to neměř, Same. Mně se stejně víc líbí ta první...a nebo se ještě mrkneme po jiných...a ještě mě napadlo...Psací stůl...Budu potřebovat pořádný psací stůl! +V tu chvíli jí sice napadne - bytelný jako mám v práci, co všechno vydrží, ale nahlast to neřekne a jen mu víc stiskne ruku.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Isamun » stř lis 10, 2010 11:23 am

Molly: zkoumá a zapisuje si poznámky. hmm, mně taky. na téhle je stejně nejhezčí ten ostrov... jo stůl... jede si ve výpočtech a rozvahách a netuší, co se jí děje v hlavě. ale na stisk ruky reaguje - zvedne ji a políbí na hřbet, aniž by ji pustil. tak dojedeme ty koupelny a pak mrkneme na stoly. co závěsy, koberce, polštáře a tak?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » stř lis 10, 2010 11:28 am

Sam: Jo, jsem pro. Závěsy, polštáře jo..ale koberce? To ještě nevím. Jen třeba nějakej legrační ke stojací lampě...a pořádný křeslo, abych si měla mít kde číst, nebo až mi budeš předčítat...+opře mu hlavu o rameno, jak si představí tu večerní idylu, ale nejsou v tom vedlejší úmysly, prostě se jen zasní.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Isamun » stř lis 10, 2010 11:49 am

Molly: dá jí malou pusu na tvář a na nos, jak se přitulí. hlavou mu jedou rozvahy, plány a možnosti zařízení, ale na podněty automaticky reaguje. jo, to rozhodně. zavedeme kult předčítání! už máme nácvik z dovolené... pohladí ji azase odběhne změřit umyvadlo.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » stř lis 10, 2010 12:04 pm

Sam: 1Sleduje ho a rozmýšlí o doplňcích.+ Předčítání rozhodně, ale já pořád čekám, kdy mi budeš hrát na harfu! Že bychom secvičili nějaký pěkný komponovaný večer a o vánocích ho předvedli celému osazenstvu? + rozesměje se.+ To mi připomíná dárky...Jak se to na Miraclu dělá? Jak tam vlastně probíhají vánoce?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Isamun » stř lis 10, 2010 12:18 pm

Molly: no jo, harfa... já už strašně dlouho necvičil... asi budeněkde na půdě v Miracles. tam, prosím, sama nechoď. je to vážně divný prostor. Et tomu říká naše Akaša - protože tam je-není- může být cokoli. skutečně cokoli.
no, Vánoce - co chceš vědět? uvaří se spousta něčeho dobrýho. jak kdy, podle toho, co je a kdo vaří. jí se, pije se - vína je naštěstí vždycky dost. Et dělává rybí polívku a poslouchá u toho Rybovku, většinou i zpívá. Morfeus sedí u klavíru a zpívá vánočně laděné písně Frannka Sinaty a tak podobnejch. Tir bulí, že připálila kapra smaženýho, tak jí Sigi pomůže a je to dobrý, pak si lízne Fatina punče a je zase hrozně rozdováděná a chce se jít koulovat. občas je u nás někdo z cestovatelů, kdo nemůže nebo nestíhá domů... holky dělají v zahradách, kde je sníh sněhuláky a sněhové sochy a lucerny. chlapi drží pozice u krbu, tuhle jsme s Morfem pekli bramboráky asi z osmi kil brambor... jedlo se to až do Silvestra. Fata dělá ten punč a nakládá sýry a utopence. Sigi peče cukroví a štoly. Morf vánočku a Et irskou bábovku. většinou se zastaví i Decidela. a já tuhle hrál na harfu koledy...a taky prostonárodní písně. čteme pohádky, Saturnina, Tři muže a další knižní dudlíky, posloucháme rozhlasové hry, holky mají SUPa a my taky... no normální vánoce... jo, grog. já vařím grog. a Sigi dělá vaječňák... co ještě chceš slyšet? dárky? no, jo. něco jo, ale hlavně jsme spolu.

(uf! :ss )
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Kristián » stř lis 10, 2010 5:16 pm

(Niekde sa tam pohybuje, tak ak by ste potrebovali pomoc, stačí povedať:))
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » stř lis 10, 2010 5:54 pm

Kristián: Díky. Zatím to zvládáme!

Sam: Vážně? Zní mi to jako komnata nejvyšší potřeby, jestli jsi o ní někdy slyšel...+moc jí to o té půdě zaujme, ale pak fascinovaně poslouchá Samovo vyprávění o vánocích v Miraclu, slyší, s jakou láskou to říká a úsměv jí na tváři roste.+ To zní tak...tak krásně. Veliká rodina, punč, kapr, bramboráky, koulovačka...Ani se mi nechce věřit, že letos budu moct taky...+připadá si trošku ajko vetřelec. A pak jí něco napadne.+ Ozdoby! Vánoční ozdoby! Určitě je tady taky budou mít!...A vezmou mě holky na pečení cukroví? To dělám strašně ráda...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Isamun » stř lis 10, 2010 6:17 pm

Molly: aha, tak to jsem to špatně vysvětlil. komnata nejvyšší potřeby! mělo ti to znít jako černá díra. prostě tam sama nechoď.
jo - jak říkáš - velká rodina. občas se teda i rafneme, ale spíšje to pohoda. pohoda s průvodními jevy velké rodiny. nějaká viróza občas, nebo i otrava mírná jídlem... no, není to tak idylický, ale normální. normálně normální. kulí oči, jak se snaží jí to vysvětlit. ozdoby určitě! a cukroví - no jenom si dej pozor, aby ti to nehodily na krk celé a nezdrhly. ale zase jistota je Morf. ten pomáhé při pečení rád. ale jestli s ním budeš něco dělat, nech ho zpívat. hotové cukroví nejí, ale co užere při výrobě - holky ječej. ale jako společník je fajn. a to bych ti asi i dovolil. malá pusa na tvář- na chvíli.malá pusa na dlaň. péct s Morfeem. malá pusa za ouško. pod m ojí super vizí. malá pusa na rty.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » stř lis 10, 2010 11:50 pm

Sam:+ V očích jí zajiskří škodolibé jiskřičky.+ Až mě zase naštve, mohla bych na půdu poslat Fabiena...+zauvažuje, ale pak se zase vrátí k povídání o vánocích, kterému úplně propadla.+ Péct s Morfeem budu moc ráda...ale mám trochu strach, že jestli budeš dělat supervizora, měl by si zpívat taky...+pusa na levou tvář+...teda pokud bys nám zrovna nerecitoval něco pěkného k práci..+pusa na druhou tvář+...udělám marcipánové bonbóny...a skořicové rohlíčky...+zasní se a pusa na vousatou bradu.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na Wood & Sons

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron