Wood & Sons Prodejna

Pohodlný nábytek z celého světa

Moderátoři: Beatrix, Personál

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » čtv led 13, 2011 1:25 pm

+Zobe tam něco na baru a když na něho zaostří, tak se pousměje+ To je nám vzácná návštěva, co to bude tentokrát?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » čtv led 13, 2011 7:52 pm

*ušklíbne se*jo..už jsem tu zas...nemůžu se nabažit....*uculí se tak všeříkajícně* hm..jen taková drobnost..potřebujeme nahradit jeden koberec..*podá ji nějaký papír s typem koberce* jeden návštěvník nám ho trošku...zasvinil, no..*zavrtí hlavou, co že je to dneska za lidi* a jak se máme, v novém roce?*zamrká na ni* jinak..díky za dárek... má čestné místo v posteli..*opře se ležérně o pult*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » pát led 14, 2011 3:31 am

Nabažit? +usměje se, možná až moc jak je ojíněná+ Ale to ste mohl vzít Beccu, mohli ste se bažit spolu. +našpulí pusinku a zkoumavě projede typ koberce počítačem a udělá uznalej xicht.+ To bude ale drahá záležitost...dá se skoro až říct...nelegální...+hodí po něm očkem, že to bude chtít její zainteresovanost, nicméně hrábne hluboko pod pultííík a vytáhne katalog+ Nebude vadit, když to bude..řekněme..."područní zboží", že ne? +přisune mu katalog, ať se mrkne, kterej by se jim tak+ Lidi sou různí...proto máme na mýtince všude dřevo, nebo lino a k sobě si moc nikoho nezvu...+zakroutí nad tím hlavou+ kdo to má furt měnit... Vlastně sem o tom četla. +nakrčí znechuceně ret+ Ale možná by se to dalo vyčistit...poslední dobou se nestačím divit, co všechno se dá "uklidit".
+opře se o pultík a prohlíží si ho jak se tam machrovitě opírá+ Jako pokaždý po vánocích a silvestru, deprimovaně, že sou svátky zase až za rok. A vy? Nějak vám dorůstají vlasy.... +mávne rukou+ Nemáte zač..tak v posteli jo? To musíte mít potom sladký sny. Teda...spíte někdy, žejo? +načepuje mu z kávovaru kafíčko a nalije vychlazenou minerálku+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » pát led 14, 2011 4:18 pm

Proč Beccu? *mírně zamžourá* leda bych se z toho vyvlékl, ale pochybuju, že by měla zájem za mě vzít pochůzky..navíc ve dne, za plného světla...*pokrčí rameny a pak se zas vyculí* tak to je přesně ten typ, který potřebuju...*přemile se na ni usměje a vezme si katalog*naopak..to plně vyhovuje...*listuje, až najde podobný, jako byl v kanceláři a založí ho v katalogu* tak četla? Jo..myslíte asi ten plátek..co tady kolem slídí pořád ten reportér...aby ho taky nenašli někde zamotaného v koberci...jestli si nedá pozor...*zavrtí hlavou* chm..já svátky moc neprožívám...*mávne rukou*vlastně všechny, nejen vánoce...*připustí* co...néé..tak o cenťák, možná...*prohrábne si kštici* no to máám..sny..*zamrká na ni a vezme si kafe* díky..jo, spím, proč bych nespal? Jen mám trochu otočený den a noc, no..*zamyslí se*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » pát led 14, 2011 8:38 pm

No...jste to...blízcí..přátelé, ne? +nenápadka+ S váma sou kšefty jedna radost. +přikývne a vypíše do počítače objednávku+ Vypadá to, že ho budou schopni "dodat" tak..v úterý nejdřív, nejpozději máme garanci v pátek. Přes to by už neměl jet vlak. +vypisuje mu papíírek s cenou+ Uhradit prosím na účet.
Mhm, Denní věštec, občas tím vycpáváme balíky v DROGerii.
Ale to je škoda, Vánoce sou hezká věc...někdy...+rači se napije kafe+ O cenťák? No...no...+tvááříí se, že by ho pěkně sjela strojkem být to v její moci+
U té vaší skvadry člověk nikdy neví, jestli vůbec spíte... Mááte? To zní...slibně...skoro vám až závidím. Nedáte si chlebíček? Máme tu novej chladící box. +naskládá na tác různý chlebíčky a přisune mu to, vypadá chudák hladově no.+ Jo a gratuluju k loscarům! +uculí se - dostal něco, žejooo, vím, že sem hvízdala bo jásala+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » ned led 16, 2011 12:15 am

no..máme holt velmi dobré vztahy na pracovišti...*uculí se* hm..to nevadí, zas tak akutně ho není třeba...a šéf má času dost...*zatváří se spokojeně, že to tak vyšlo*
hm..někdy..a asi jak pro koho...ten rej a tak, to mě baví, ale jen chvilku...no..fakt,*radši se nenáápadně rozhlídne, jestli někde nemá nůžky nebo tak, aby nepřišel k úhoně*
ale jo..tam spí všichni..jen někteří ve dne a poněkud..tuze..*uculí se* a beze snů..takže mám nějaký to plus navíc..*mrkne na ni* co sny? nooo...ehm*zacukají mu koutky* spíš asi jak které...*poznamená nakonec * díky..tenhle obchod s nábytkem se mi líbí...dycky tady máte něco dobrýho k jídlu...*poznamená a jak vidí chlebíčky, tak mu zasvítí očka* hm...best příšerka k službám...*vysekne ji malou poklonu a lapne chlebíček a papká celý spokojený*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned led 16, 2011 2:21 am

To teda velmi-velmi dobré. +přitaká+ Dost času? To už se pak jedná o století, ne? To zase nehrozí, leda by chtěl nějakej koberec čínskýho císaře, tam by to možná bylo i na měsíce. Muzea mají dnes neuvěřitelný zabezpečení. +postěžuje si+
A co domácí sváteční atmosféra, cukroví, tyčinky, brambůrky, klid u krbu?
Nebojte, nemám tu strojek..ale klidně seženu!
Beze snů? To musí být ale nuda! +sjede ho pohledem+ Ovšem někdy dají sny i zabrat...
+taky si vezme chlebíček s pomazánkovým máslem šunkou a oblohou a opatrně ho dlabe, aby si nezamatlala pečlivě namalovaný rudý rty+ Jídlo je základ, zákazníci se rádi vracijou...možná tu z toho udělám bistro. +ušklíbne se+ Já vás volila! +hlásí se hned+ Zasloužíte si to, ste takovej...reprezentativní...+začervená se a klopí cudně oči při tom vyznání+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » ned led 16, 2011 12:18 pm

to víte, jsem už takový, pro týým...*protáhne s úsměvem* ale zas..jak s kým, no.*připustí po chvíli a spokojeně dlabe*noo...to asi možná i jo, s tím stoletím...*pak vykulí oči* to radši moc neříkejte nahlas, ještě by se to k nám doneslo a muzeum by se přesunulo do Slastí...*chytí se za chlavu* a to teda...já jsem spokojený se svým, tak jak to je...*polkne zbytek chlebíčku* hm..ale tak..to joo..něco dobrého na zub..*fakt kyselina, tohleto vlče* to zas jo...*jen zavrtí se smíchem hlavou* netřeba shánět...ještě by mě pak chtěli povolat někam do armády...i když..na to asi nemám výšku..*oddechne si*no, to nevím, já se neptal, ale asi když vůbec o sobě nevědí, víte jak..*narovná se, připaží a naznačí ztuhlý tělo* tak třeba to ani nevadí...*pokrčí rameny*no..konečně nějaká, která to má v hlavě srovnané..co je kolem takových těch, co zobou zrní...*zašklebí se* pak je není za co chytit, jeden stiskne víc, a doláme jim kostru..*nakrčí nos a pak se rozzáří*fakt? no to mám radost...*hned se zas přisune zpátky blíž* tak to bych vás možná..měl někam pozvat? nebo tak?*zamrká na ni nevinně a přitom se spokojeně tetelí blahem, jak mu hýčká ego*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Beatrix » ned led 16, 2011 1:09 pm

Byste se evidentně rozdal...+dodá+ Ale tam by se to hodilo! +culí se jak se té představy Jason děsí a jenom se usmívá, jak pěkně dlabe+ Do armády? +představí si ho v uniformě+ Tam by vám to náhodou nesmírně slušelo. A centimetry se doladijou kanadama, v tom problém není. Věřte mi. +mrkne na něho+
No jo...třeba je to pro ně taková chvilka, že to ani nepostřehnou...se někdy nenápadně optám, třeba Postracha...+třeba ten mi příde, že ani nespííí+
Co? Jako to jídlo? No já su hrozně nenažraná...+přikývne a musí se smát+ No to mě za co chytit teda je...a né, že by to byla přednost. +ale tak ještě jeden chlebíček bez vlašáku si dáá, se salámkem voňavým+ Ovšem jestli nejsou ty vaše stisky doslova smrtícííí...
Mě? Pozvat? +překvapeně zamrká+ No já nevím, aby to Becce nějak..nepřišlo nekolektivní..
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Jason » ned led 16, 2011 1:27 pm

nooo..už jsem takovej, hodnej, no..*přikývne, co že by někomu nedělal radost, že* no, to asi hodilo..některý muzejní exponáty se tam pohybujou už teď..*uchechtne se* tak..doladilo? chm..uniforma by mi ani nevadila..kdyby byla součástí kostýmu..ale jinak..představa plazení se v blátě..buzerace na cvičáku...aby mi pak někdo dělal díry kulkama do kožichu..to jednoho stojí pak dost energie, léčit se z toho..*ohrne nos zhýčkale* to radši budu malý, milý...a bez kanad..*přikývne* asi jo..rok sem, rok tam..*uculí se na ni* ale to naopak je, přednost..i když..no, občas to trošku můžu přehnat..s tím stiskem...*zamüslí se až se mu nakrčí čelo* hm..proč ne? kdybyste teda chtěla...*mávne rukou*proč by měla..se budu chovat to..slušně..*málem se udusí salámkem, než to vysloví* a pak..má toho..Adama a čaroděje, tak jí smutno na tu chvilku nebude, i když přiznávám, že může někomu chybět má přítomnost*nafoukne se důůležitě*...a nebo ji pak taky pozvu, aby to nevypadalo, že někomu nadržuju..*uculí se víc* to bych nerad, jsem spravedlivý vlk..*zamrká modrýma očkama*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

PředchozíDalší

Zpět na Wood & Sons

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron