Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod André Bourson » sob črc 17, 2010 10:49 pm

Na její otázku neodpoví přímo. „Je to už šest let, co mě opustila.“ Mluví klidně, bez emocí. „Kromě toho, zaslechl jsem, že má přítele. Nelze očekávat, že žena jako ona bude byť jen chvíli sama. Takže i kdybych chtěl, není žádná šance vrátit minulost.“ Na chvíli se zamyslí. „Miluji ji. Ale jinak, než tehdy. Těžko se to vysvětluje. Poutá mě k ní silný cit, ale milenecká láska to už není. Všechno totiž jednou přebolí.“ Usměje se. "Zajisté zbytečná otázka, taková krásná žena zcela určitě nebude sama, ale přesto se zeptám. Máte přítele?"
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » sob črc 17, 2010 11:11 pm

"A chceli by ste?...vrátiť minulosť?" tak trochu nenápadne vyzvedá. Pri jeho otázke sa tajomne pousmeje. "v podstate...priateľa nemám....zatiaľ." odpovie napokon.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod André Bourson » sob črc 17, 2010 11:22 pm

Trochu ho překvapí její záludná otázka. Odpoví diplomaticky. "Nežiju minulostí. Dívám se jen dopředu, na to, co mě čeká." Pousměje se její tajemné odpovědi. "Znamená to, že se vám něco rýsuje?" zeptá se s lehkým zklamáním v hlase. "To asi nebudu mít šanci poznat vás blíž," zažertuje.
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » ned črc 18, 2010 12:08 am

(a že ja dávam záludné otázky :lol: )

"Ťažko povedať, či sa to dá nazvať rysovaním." trochu smutne sa pousmeje. "O niekoho by som mala záujem, ale neviem, ako to cíti on."
"Ja sa novým známostiam nebránim." šibalsky naňho žmurkne. "V skutočnosti by som vás rada pozanala bližšie." povie vážne. "Povedzte mi ešte niečo o sebe, André. Čo vlastne robíte?"
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod André Bourson » ned črc 18, 2010 12:35 am

„Pokud o něj stojíte, tak bojujte všemi prostředky. Neudělejte takovou chybu, jako já, nebo o něj příjdete.“ Ví, že je sám proti sobě. Pokud ho Mem poslechne, ztratí u ní šanci. „O sobě dost nerad mluvím. Není na mně nic zajímavého.“ Usměje se. „Jsem...“ hledá nejvhodnější slova, aby neprozradil až příliš, „... něco jako ochranka. Strážím něco. Nebo někoho," dodá. "Nebylo už dost řečí o mně? Teď je řada na vás, abyste mi řekla něco o sobě.“
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » ned črc 25, 2010 9:00 pm

"Možno máte pravdu." povie po chvíli a zamyslene sa hrá s prameňom vlasov. "Hmm, niečo alebo niekoho strážite?" premerá si ho skúmavým pohľadom. Je jej jasné, že tou osobou bude Styx, len jej nie je celkom jasné, prečo by Styx potrebovala ochranku. Ale rozhodne sa, že sa v tom nebude šťúrať. Aspoň pre tento raz. "Ja rada počúvam." povie s jemným úsmevom. "Ale nerada rozprávam o sebe samej." je to hlavne preto, že nerada sa vracia do svojej minulosti. "Na LoS som prišla asi pred štyrmi mesiacmi a až doteraz bývam v prenajatej izbe na Mýtinke." začne rozprávať, pričom si obtáča vlasy okolo prsta, bez toho aby si to uvedomovala. "Vyštudovala som v Londýne vysokú školu liečiteľstva. Potom som dva roky cetovala a zbierala nejaké tie vedomosti aj mimo Európu. Mám dva psy. Napokon, tie ste už videli." zasmeje sa. Odrazu si na niečo spomenie a pozrie sa na hodinky. "Pre Merlina! Skoro som zabudla! Dnes je predstavenie v Provinilých Slastech. Ak ho chceme stihnúť, mali by sme sa poponáhľať." zamáva na obsluhu. Na chvíľu sa zarazí a pozrie spýtavo na Andrého. "Chcete tam ísť? Aby som vás tam neťahala proti vašej vôli." mrkne naňho. "Ide tam totiž prevážne o pánsky striptíz."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod André Bourson » ned črc 25, 2010 9:22 pm

Zaujatě ji poslouchá, zajímá ho to. "Jsem rád, že jste mi řekla tolik o sobě. Jste velice zajímavá žena," usměje se. "Ale jistě, moc rád se podívám do... Slastí... už jenom pro ten velice lákavý název," uculí se pobaveně. "Pánský striptýz mi nevadí, pokud je vkusný. Moc rád vám budu dělat společnost." Mávne na obsluhu a zaplatí útratu. "Tak můžeme za zábavou," mrkne na ni a přemístí se oba do Slastí.
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Arwen » úte zář 21, 2010 8:41 pm

vejde dovnitř a nahlas pozdraví, přijde k pultu a čeká až si jí někdo všimne

Nai lassi cuilornelyava úlúmë hestuvar
Uživatelský avatar
Arwen
NEaktivní
 
Příspěvky: 317
Registrován: čtv čer 03, 2010 9:05 am
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » stř zář 22, 2010 12:40 pm

Dobrý den. Budete si přát?
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Arwen » stř zář 22, 2010 1:39 pm

Dobrý den, chtěla bych si u vás objednat dort v řecko-římském stylu, pokud to bude možné...a potřebovala bych ho nejpozději do 3.10., myslíte že to půjde?

Nai lassi cuilornelyava úlúmë hestuvar
Uživatelský avatar
Arwen
NEaktivní
 
Příspěvky: 317
Registrován: čtv čer 03, 2010 9:05 am
Bydliště: Residenz von Sachsen

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron