Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » úte dub 24, 2012 2:20 pm

No co já vím, co se tady kdo zastaví...*zasměje se* ne, jen trochu dělám pořádek v okolí...proto je Romulus zavřený, pořád se mi motal pod nohama, ještě bych mu usekl tlapky...*odloží sekeru* Tak to jsem rád...Rostou, odkud by jinak byly ty, co jsem ti poslal? Jak se oteplilo, tak se příroda zbláznila...však uvidíš sama*mrkne na ni a vezme zpoza dveří vodítko, co kdyby bylo třeba* Doufám, že Nia nespálí dům než se vrátíme...ale už to myslím pochopila, že si nemá hrát s otevřeným ohněm...*a Romulusek jak vidí vodítko, tak div nedělá kotrmelce a tahá za konec Remuse, at se nevykecává a už jdou*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » úte dub 24, 2012 3:45 pm

Ono to chce po zimě pořádně uklidit. Taky jsem nedávno byla v tom svém srubu udělat jarní úklid. Ale tam bohužel jaro ještě nedorazilo. Pořád je tam sníh, i když už jen místy. A pěkná zima +rozhlédne se kolem sebe+ Zato tady je opravdu nádherně. Až to přímo láká vyjít si do přírody. To se někdo má... otevře dveře a je v lese +uculí se. Pobaveně sleduje, jak si pejsek důrazně prosazuje pochůzku+ Vidím, že Romulus miluje procházky lesem, jako jeho páníček +hodí pejskovi klacek někam mezi stromy a on se rozeběhne aportovat+ Máš tady v lese nějaké tajné oblíbené místečko? +zavěsí se do Remuse+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » úte dub 24, 2012 5:26 pm

(dál okolí srubu)
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » sob srp 11, 2012 9:40 pm

(sem?)

+hned, jak se vrátí z výpravy s Magnusem, přemístí se k Remusovi. Před domem pobíhá Romulus a když ji uvidí, radostně se rozštěká a jde ji uvítat+ No nazdar, krasavče +pohladí ho po husté srsti+ Kdepak máš páníčka?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned srp 12, 2012 1:45 pm

(třebas)

*a romulus ju hned vede do obýváku, kde je v krbu vklíněný Remus a snaží se zkontrolovat komín, tak ho psék chvíli tahá za nohavici, což je provázeno nadávkama v komíně* To tě něco kouslo do zadku, Romulusi?!*vyleze nakonec celý naježený a trochu od sazí a překvapeně koukne na Styx a omluvně se usměje* přivítal bych tě, ale jsem jako prase...*ani se moc neoprašuje, aby saze nelítaly kolem*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned srp 12, 2012 2:11 pm

+vstoupí do obyváku a trochu se i lekne, když vidí trčet z krbu nohy. Přistoupí blíž, aby Remuse za ně vytáhla, kdyby bylo potřeba, ale to už se Remus sám hrabe ven+ Ahoj +koukne na něj a musí se usmát, jak vypadá jako kominík+ Jsi vzal letní úklid zgruntu, jak tak koukám +přistoupí k němu a políbí ho na tvář, trošku si přitom umaže nos od sazí+ Běž se umýt, já počkám +usměje se na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned srp 12, 2012 6:18 pm

Ani ne...ale poté, co šel od domu dým a myslel jsem, že to má na svědomí dráče...a on to byl komín, co netáhne, jsem se rozhodl to zkontrolovat...a vidíš výsledek...*to už se ozývá z chodby od koupelny..netrvá dlouho a je zpátky, oblečený jen v kalhotách, bosky a utírá si mokré vlasy ručníkem*no...lepší...*usměje se, zatřepe hlavou místo česání vlasů a dojde k ní, takže může vidět, že tu a tam mu na hrudi zůstala kapička vody* ted tě můžu přivítat...*přiháne si ji do polibku, zaostří na její nos, opatrně utře palcem sazi a pak ji políbí* už jsem si začínal říkat, kde jsi..takovou dobu...*kouká na ni zblízka a v očích se mu objeví starost, kterou o ni měl...jak je blízko, tak z něj jde vůně mýdla, beztak nějaká lesní vůně*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » ned srp 12, 2012 7:51 pm

+zasměje se+ No jo, dráček... doufám, že se už odnaučil zapalovat své okolí. Kdepak je? +rozhlédne se kolem, jestli jej někde nezahlédne, ale kdo by takového drobečka našel+ Mnohem lepší +spokojeně si ho prohlédne hodnotícím pohledem. Obejme ho kolem pasu a přitáhne k sobě a nos se jí v tu chvíli rozšíří, jak nasaje vůni jeho čerstvě umyté kůže+ Tys měl o mně strach? +kouká mu s úsměvem do očí, je vidět, že ji to těší+ Doprovázela jsem toho seveřana, o kterém jsem ti říkala minule, při hledání těch mohyl. Trvalo to déle, než jsem předpokládala, teprve dnes ráno jsem se vrátila. Ale byli jsme úspěšní +rozmazává prstem kapky vody po jeho hrudi+ Už se mi po tobě moc stýskalo.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon srp 13, 2012 8:18 am

Nia? je v pelíšku...doufám teda...byla tam před půlhodinkou....kde máš kámošku?*koukne na pséka, ten vyrazí dráče hledat jako bojový úkol* Ano, to vím, že ses zmiňovala...jen to vypadalo, že už snad vedeš i vykopávky...podle toho času...jsem rád, že jsi zpátky...taky jsi mi chyběla..moc...*líbne ji do vlasů a pak jí zvedne bradu, aby ji políbil na rty*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon srp 13, 2012 7:54 pm

Vykopávky? To by bylo pro mně moc klidné a málo vzrušující. To si nechám až na stará kolena +uculí se. Když si ji Remus přitáhne do náruče a políbí ji, převalí se přes ni vlna štěstí, že je zase s ním. Žádný úlet jí tohle nikdy nemůže nahradit a je sama na sebe hrdá, že se mu může bez výčitek podívat do očí+ Byla to docela dobrodružná výprava +což je na ní i patrné, i když se už stačila dát trochu do pořádku, než sem přišla+ Pojďme si sednout, ať si tě konečně trochu užiju +usměje se na něj a táhne ho za ruku k pohovce. U toho, co mu chce říct, by měl Remus radši sedět+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron