Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » stř lis 25, 2009 10:05 pm

°převrátí oči v sloup, když slyší tu její přednášku, natáhne ruku a vezme z talířku kousek dortu, který si přinesli z Cafeterie a celý jí ho strčí do pusy, aby ji konečně umlčel° Nemohu to přenechat komukoliv jinému. Jde mi o prestiž a takovou šanci nepustím z ruky. Znáš mě, že jsem vždycky riskoval a nebál se smrti. Nevidím jediný důvod to měnit. Nebo jo? °zeptá se nevěřícně° Pochopil jsem to správně? Že by ti na mně konečně začalo záležet? °usměje se a slízne jí čokoládovou polevu ze rtů°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát lis 27, 2009 3:19 pm

+dusí se dortem a začne se mu bránit, čímž se zapatlá od čokolády všude, když spolkne sousto, tak se začne smát+ Ty mizero! Ty mě chceš normálně zabít! +nastaví pusu ke slízání+ Nevyplatí se mě provokovat, to přece víš +vezme taky jeden kousek dortu a nacpe mu jej do úst+ Jen taky ochutnej, je výborný +olizuje si prsty od krému+ Tss, moc si nefandi, pochopil jsi to zase špatně +zesmutní+ Jasně, zase ta tvoje odvaha a risk... Nedáš pokoj, dokud tě nepřivezou v černém plastovém pytli. Co když existují lidi, kterým na tobě opravdu záleží? +řekne záhadně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 30, 2009 6:58 pm

°Chvilku se s ní z legrace pere a brání se, aby se jí nepovedlo nakrmit ho, nakonec se ale nechá° Je opravdu skvělý °pochvaluje a strká si její prsty do pusy a olizuje jí je, kouká jí přitom do očí° Neboj se, lilie °pohladí ji po vlasech° ještě se nenarodil ten, co by mě dokázal zabít. Zemřu věkem °usměje se a když vidí, že sama nastavuje tvář, slízává jí krém z obličeje, dodá si odvahy a jazykem jí přejede po rtech° Prozradíš mi, komu? °ptá se potichu°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv pro 03, 2009 8:29 pm

+chvíli s ním blbne a směje se a najednou ji napadne, že je všechno tak, jako kdysi, jako kdyby ten půlrok odloučení ani neexistoval, jako kdyby jejich vztah už dávno neukončila a s hrůzou si uvědomuje, že je jí s ním příjemně, jako za starých časů, netuší, co tu změnu způsobilo, když ještě nedávno ho chtěla zabít, po tomto zjištění se rychle stáhne a vymaní se z jeho náruče+ Už musím jít +zvedne se a upraví se+ Musím ještě studovat
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pát pro 04, 2009 7:26 pm

°užívá si to, že se zbavila své zášti a odporu k němu a po dlouhé době se opět cítí trochu šťastný a svítá mu naděje, že všechno bude jako dřív, když se ale Styx zvedne, je zklamaný z toho, že chce odejít, postaví se a chytne ji za obě ruce° Neodcházej °v očích má prosbu°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » ned pro 06, 2009 2:01 pm

Vážně už musím, studium nepočká. Už takhle budu koukat do knih až do noci +lže, jako když tiskne, jediný důvod jejího náhlého odchodu je ten, že kdyby ještě chvíli zůstala, nedopadlo by to pro ni dobře a to ona nechce, vymaní si ruce z jeho dlaní a bez rozloučení rychle vybehne ven z jeho pokoje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pon pro 07, 2009 8:14 am

°vyprovází ji pohledem, když odchází a přestože je zklamaný z jejího odchodu, když se za ní zavřou dveře, vítězně se pousměje, zná Styx až moc dobře, aby věděl, že válku sice ještě nevyhrál, ale tuto bitvu ano°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv pro 24, 2009 12:05 am

°řve tam na skřítky, aby pořádně ozdobili vánoční strom a když už je vše dokonalé, vloží pod stromeček několik dárků pro milovanou Styx, chvíli je různě upravuje a aranžuje a pak spokojen sám se sebou odejde a kouzlem zamkne za sebou°

Obrázek
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv pro 24, 2009 11:23 am

+pomáhá Tonymu připravovat slavnostní výzdobu, na stůl pokládá občerstvení, chlebíčky, jednohubky, spoustu cukroví, vánočky, mísy s ovocem a různé jiné pochoutky, aby měli všichni, kdo sem dnes přijdou, všechno, co si přejí, naaranžuje vánoční svícny na stole, poupraví ozdoby na vánočním stromečku, rozsvítí jej, rozmístí dárečky pod něj a Tonymu tam nenápadně zastrčí dáreček od ní, zkontroluje, zda je vše jak má být, je spokojena, hosté můžou začít chodit+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv pro 24, 2009 4:19 pm

°po očku sleduje Styx a cítí, že je šťastný, zase další Vánoce, které tráví spolu, usměje se pod nos, když zahlédne, jak Styx nenápadně cpe objemnou krabici pod stromeček, když mají všechno připravené a Styx si výsledek své práce spokojeně prohlíží, přistoupí zezadu k ní, obejme ji kolem pasu a políbí ji na krk° Veselé Vánoce, lásko °mávne rukou a na stole se objeví souprava Styxina oblíbeného luxusního parfému° To je pro tebe °zašeptá jí do ucha°

Obrázek
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron