Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Margarit Black » úte lis 24, 2009 12:10 am

(všechno jde, když se chce ;))
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » sob pro 19, 2009 1:45 am

+dojdou si tam s molly sednout+ něco mi nalijte...+houkne na obsluhu+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob pro 19, 2009 7:54 pm

*Mávne na obsluhu*: Rovnou dvakrát, prosím.
Bea: Tak co, už je líp? Slibuju, že už tě nebudu rozrušovat...Ale z jiného soudku...Jak ses vlastně seznámila s Johnem. Přijde mi to totiž divné, kde se tu vzal mudla..samozřejmě těch nejlepších kvalit...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » ned pro 20, 2009 6:54 pm

+ti jim donesou dva panáčky a rovnou i nápojový lístky+ díky..+hodí to do sebe+
hmh...jo..líp..+povzdychne si+
S Johnem? No..to je dlouhá historie..ale..asi máme čas, že. +uvelebí se tam a s lehce mimozním úsměvem koukne do dálky+
On byl ve vězení. Doživotí. To víš, šéf mafiánskýho klanu... Ale pak zdrhnul. V té době sem sháněla zrovna někoho, kdo by se za mě ujal nějakých obchodů. Teda já s nima ani nezačala tenkrát ještě, ale měla sem dobrou nabídku... No a nějak se to semlelo, že po něm šli policajti a dostali tip, kde bude. Bylo docela jasný, že odtama živej neodejte. +objedná si mezi řečí velkej hrnek černýho čaje s mlíkem a medem+
Tak sem na tuhle akci poslala zásahovku, která pro mě pracuje. Střelili ho tak, aby to přežil, pak ho odvezli jako, že je mrtvej rovnou do Cloak&Dagger centra a Markus ho tam dal dohromady. na tohle on je profík, zřejmě tréning od Smrtijedů...no a od té doby dělal John pro mě. A...+uculí se+ pak se to zvrhlo. Byla sem v té době s někým jiným, ale po chvíli nám to přestalo klapat. Často nebyl doma a ...nepasovali sme k sobě asi no.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned pro 20, 2009 11:34 pm

No, není to zrovna příběh z červené knihovny. +Stiskne Beatrix ruku, aby zjistila, zda se ještě chvěje.+ John...je pořád v kontaktu s mafií nebo už pracuje výhradně pro náš svět? Popravdě, líbilo by se mi, kdybych vás vídala často spolu. Tedy..ne, že by tvoje společnost byla nedostačující, ale mám ráda, když se dobře bavíš. A smích ti sluší.+ Objedná si taky kávu (rozpustnou s cukrem a mlékem)a nejistě žmoulá hrnek.+ Víš, hledím s úžasem na každý zamilovaný pár a nezávidím. Vidím každý den smrt a proto se na lásku a život dívám tak ráda. I když časdto mám pocit, že to všechno vidím jako za sklem.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » pon pro 21, 2009 2:48 am

+už je docela klidná a docela pobaveně se ušklíbne+ červená knihovna? néé, na tu je odborník spíš Mário. John je něco jako...black book, nebo jak to říct.
děkuju..+donesou jim co chtěly, tak upije+
No...spíš, než že by John pracoval výhradně pro náš svět, tak já čím dál víc fušuju do nenašeho světa. Mh...já jsem z Německa, +vysvětluje+ a tam to funguje trochu jinak. V anglii sou kouzelníci a daleko ten zbytek. V Německu sou kouzelníci a zbytek, to znamená, že žijeme normálně mezi mudly, děláme třeba úplně obyčejný povolání, ale..+uculí se+ vypomáháme si kouzly. Je to zábavnější a...míň komplikovaný. Navíc mudlové mají spoustu skvělých vynálezů, bez kterých si nedovedu život už ani představit! +spiklenecky+ Kouzelníci mají v oblasti kosmetiky, architektury, mooody a kuchyňskýho vybavení furt ještě docela velký mezery. Respektive dou jinou cestou, podle mě složitější, ale když to někoho baví..+pokrčí ramenama+ Mně víc padne kombinace. Nekomplikovaná.
Takže...John pracuje pro mě a kšeftuje s mudly. Přesněji řečeno krom kouzelnické klientely na mýtince a co se pobere na příčné vydělávám převážně na mudlech. Je jich víc a jsou rozhazovačnější.

Spolu? No to tě asi sklamu. Sice si na sebe děláme čas doma docela často, ale na vycházky semnou John moc nechodí. Možná ho přetěžuju, ale je toho moc. Dyť to vidíš v novinách, co chvíla nám odchytnou nějakou zásilku. Lidi sou neschopní, no a kdo to žehlí? Vyřizuje? No hádej...nedávno do něj někdo narazil dodávkou a nehezky se vysekal. Ale to se asi týkalos píš jeho rodiny...vede vedle mých kšeftů totiž dál ještě svý záležitosti. Takže...na kafe ho tu asi neuvidíš. +povzdychne si a docela se usměje+
Za sklem? Ale prosímtě. Láska není věčná a párečky nejsou permamentně spokojený. Spousta ústupků, kompromisů, zklamání a ztrát. Jo, dokud seš zamilovaná, seš šťstná, pak dojde vystřízlivění...a...není to vždycky tak hezký. To přece víš. +zobne nějaký čokoládky co tam mají na stolku+ A ty vážně nemáš nikoho..no..přítele? Kamaráda? +vyzvídá+ Nevěřím, že nikoho u Munga nepotkáváš....
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon pro 21, 2009 4:22 pm

Bea: To zní úžasně, že v Německu náš a mudlovský svět kombinujete. Moc si to nedovedu představit. Nemáte problémy s mudlama problémy? Totiž není váš život tak trochu na hraně odhalení? Takový trochu adrenalinový sport, ne?
Nevadí, že se s Johnem noc často neuvidím. Důležité je, že se s ním často uvidíš ty. Ale co na to Amon? Nežárlí? Každá jeho věta začítá a končí Beatrix. Tedy když to přeženu.
No, já tedy u Munga mám kolegu Fabiana. Je to milý chlapík - tedy pro tebe, která znáš Amona, je roztomilý. Tak trochu sukničkář. Ale jsme jen kolegové. To je možná příjemnější. Nedovedu si představit, jak bychom spolu mohli mít poměr, když se neustále hádáme. Občas si i potrháme hábity, když se nemůžeme dohodnout...+Směje se.+ Ale myslím, že ty jsi přesně jeho typ...Budu vás muset spolu seznámit...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » čtv pro 24, 2009 1:15 pm

My to nebereme tak tragicky. Tady sou všichni z čarování celí mimo a ..+zamračí se jak přemýšlí jak to říct+ prostě by nejrači všechno řešili vyvražděním těch druhých. My nad tím máme trochu víc nadhledu. Sice sme samozřejmě hrdí na čistou krev a tak dál +takovej lehce samolibej škleb+, ale nebýt kouzelník není žádná katastrofa. Svět a život samotnej má úplně jiný principy. A s odhalením to taky není tak horký - dnes je tolik zlepšováků, že to stačí hodit na nějakou vymoženost vědy. Když se v tom pak naučíš chodit...
Navíc - mudlové často ani nechcou vědět, nebo je jim to jedno. Když jim to pomůže, upsali by se i ďáblovi. Někteří kouzelníci potom podnikají jako "kouzelníci" v televizi. Je to docela sranda, teda spíš pro ty, co VÍ, než pro tradiční publikum, ale patří to k tomu.

+potřepe hlavou+ To bude tím, že když dřív amon něco potřeboval, řval na mě. Zvyk. Nemyslím, že by žárlil, a i kdyby...+rači se osvěží bumbáním mezi řečí jak se vykecává+ nic to na věci nezmění. Se svým životem si může dělat co chce a já taky.

Tak Fabian? +blejsknou jí oči+ Potrháte hábity?! To ho někdy doveď! A...nikdy vás nenapadlo spolu..se sblížit?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob pro 26, 2009 8:33 pm

Rozchechtá se.+ Já a Fabian partneři?....To je vážně povedený... Zabili bychom se do deseti minut. Kdepak, nic takovýho. Ale určitě ho brzy uvidíš. Má teď dovolenou, ale počítám, že po novém roce se vrátí do práce a pak se po mně bude jistě shánět. Ale to pak vydám varování pro všechny místní dámy, aby se zavřely doma a nebo začaly nosit pásy cudnosti.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » ned pro 27, 2009 1:52 pm

+taky se musí smát+ Pásy cudnosti? To je to takovej sukničkář? Myslím, že hříšnice na to mají svůj pohled, a pás cudnosti nejspíš nikdy ani neviděly. +mrkne na ni+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron