Svačinový koutek

Redakce místního časopisu

Moderátoři: Beatrix, yohannka, Manori, Eternity

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Styx » úte pro 22, 2009 12:27 pm

Et, mollyz: Holky, nedělejte ze mně úplnou nymfomanku +pozoruje sice striptéra, ale nepadá z něj na zadek, jak si holky myslí, jen očumuje+

Nef: Nebaví tě to? To není jako ten Tonyho striptýz, viď? +pošeptá jí do ucha a usměje se při vzpomínce+

Bea: (já myslela, že budou detaily a nakonec si to musím sama domýšlet, co borec dělá:))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Neferet » úte pro 22, 2009 1:00 pm

Yohannka, Et, mollyz: +koukne tam dolu na ně+ Co tam děláte? +zvedne obočí+ To je tak jako lepší výhled či co? +zasměje se+

Styx: Nemám dneska náladu na takovéhle představení. +pokrčí rameny+ Jó Tonyho striptýz, to bylo něco. +zašeptá a usměje se při vzpomínce+ Škoda, že se nejspíš už nebude opakovat. +zašeptá jí to ucha, pak zatřepe hlavou, aby se vzpamatovala a nenápadně se rozhlédne, aby zjistila co Tony dělá, když ho viděla naposledy byl na parketu s Meg+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod yohannka » úte pro 22, 2009 2:38 pm

Et: já tu mám... +tajemně+ flašku! moji kamarádku, heč +pokývá hlavou a trochu uhne ať může Et nakouknout+ a je to tu bezva.. i polštář tu je. Jenom ten strop... je nízkej +občas se hlavičkou bací o stůl+
molly: ahooj.. náhodou.. má pěkný prádlo +pokývá hlavou+ padne mu.. kde asi nakupuje?
nef: výhled! no jasně.. vidíme to tu pěkně.. odspodu! +směje se a zas se praští+ a jinak je tu tma! +zašmátrá zas rukou na stůl a vysypou se na ni vanilkový rohlíčky a má cukr ve vlasech+ sněžhííííí

+mezitím občas tleská striptérovi a háže po něm ty rohlíčky místo peněz+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Eternity » úte pro 22, 2009 3:28 pm

Styx: vážně se na ni dívá, asi jako by jí oznamovala úmrtí v rodině Styx, zlato, někdo to dělat musí. vybrali jsme tě jako nejlepší... moudře pokývá hlavou a napije se ze své vlastní flašky

yohi: pff, takový kámošky mám taky ťukne si s yhohi flaškou o flašku. a když yohi metá rohlíkama tady teda bude boooordel. schválně, kdo bude první zvracet zamyšleně

mollyz: že jo? tady ani nejde o proporce, ale Amon je prostě Amon! už jenom to, jak by ječel, kdyby mu to Beuš navrhla, by stálo za to uchechtne se

Nef: no výhled - nic zvláštního. ale zase od tud nikam nespadneš... co se děje, jsi nějaká přešlá mrazem? když ji vidí mírně otrávenou
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Neferet » úte pro 22, 2009 3:43 pm

yohi: Tak si tam rozsviť. +poradí jí se smíchem+

Eternity: Aspoň nějaká výhoda. +myslí, že nikam nemůžou spadnout+ Ále. +mávne rukou+ To nic není. +usměje se+ Co pijete dobrýho? +zeptá se, aby odvedla řeč jinam+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Eternity » úte pro 22, 2009 3:49 pm

Nef: přičichne k flašce nevím, něco z Mýtinky. asi něco na odstraňování nátěrů?
ale no tak nedá pokoj tak se přiznej, co tě trápí. my to tady probereme - přízemně - teda na zemi. a to by bylo, abychom ti něco skvělého neporadily... to pití je samá inšpirace, tady ten - duch, teda špiritus...
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Neferet » úte pro 22, 2009 3:57 pm

Et: Tak pozor, aby vám to neodstranilo žaludek. +usměje se+ Jo to věřim, že to pití je samá inspirace, ale mě váženě nic není. Jen zrovna nemám náladu na pánskej striptýz. +pokrčí rameny a podívá se na striptéra+ Ne, že by byl k zahození, ale není to zrovna můj tip. +usměje se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Tony Dolohov » stř pro 23, 2009 3:18 am

°po tanci s Meg, který trval celou věčnost, ji odvede zpátky ke stolu, ukloní se a poděkuje za tanec a začne se rozhlížet, jestli nezahlédne někoho známého, vezme talířek s cukrovím a přistoupí k Nef° Dobrý večer, Neferet. Nedáte si? +nabídne jí s úsměvem+ Jak se dnes bavíte?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Neferet » stř pro 23, 2009 10:32 am

+chvílemi sleduje striptéra, chvílemi čučí do skleničky a přemýšlí+

Tony: Dobrý večer. +usměje se na něj, když jí vytrhne ze zamyšlení+ Děkuju. +vezme si vanilkovej rohlíček+ Teď už rozhodně líp. +usměje se a kývne na křeslo proti ní, jestli se nechce posadit+ A co Vy? Všimla jsem si, že jste výborný tanečník.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Tony Dolohov » stř pro 23, 2009 11:23 pm

Neferet: °posadí se naproti ní do nabízeného křesla° Já a výborný tanečník? °zasměje se° Díky, ale myslím, že trochu přeháníte °jeho hlas zní ale sebevědomě° Rád vás o tom ptřesvědčím, jen co dopijeme °vyzve ji°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Pentagram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron