Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv pro 24, 2009 4:34 pm

+otočí se ke stolu a na tváři se jí objeví krásný úsměv+ Amouage! +řekně natěšeně, jde ke stolu a přivoní si, vezme do rukou i šperk a prohlíží si jej+ Tony, to je nádhera, děkuji +usmívá se na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv pro 24, 2009 4:46 pm

°usměje se, když vidí její nadšení° To ještě není všechno °zavede ji ke stromečku a potutelně se usměje° Tady někde visí další tvůj dáreček. Najdi si jej.
°chvíli ji pozoruje, jak se zoufale snaží najít ve větvičkách dárek a když Styx konečně objeví malou krabičku a rozbalí ji, najde v ní prsten s rubínem a brilianty°
Obrázek
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv pro 24, 2009 4:50 pm

+chvíli hledá to překvapení a když jej najde a otevře krabičku a uvidí ten nádherný prsten, málem oněmí+ Tony... Merline... to je opravdu překrásné... nemám slov... °obejme ho kolem krku a políbí+ Děkuji.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv pro 24, 2009 4:55 pm

°vezme jí prstýnek a navlékne jí ho na prst° Mám radost, že se ti mé dárky líbí °obejme ji kolem pasu a políbí ji na nos° Ještě mám pro tebe jeden dárek, ale ten ti ukážu až později. Nevešel by se mi pod stromeček °usměje se šibalsky°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv pro 24, 2009 5:05 pm

Další překvapení? Nevím, čím jsem si zasloužila ty krásné dary, vždyť jsem na tebe ani nebyla hodná +sklopí provinile oči+ Já mám pro tebe taky něco +vezme ho za ruku a dotáhne ke stromečku+ Otevři to, prosím +ukáže na krabici ve vánočním papíře, převázanou velkou mašlí+

+když ji Tony otevře, najde tam knihu o černé magii, dýku ze skřetí oceli, vodní dýmku a jako bonus krabici nejkvalitnějších doutníků+
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv pro 24, 2009 5:16 pm

Můžeš třikrát hádat, čím sis to zasloužila °uculí se na ni, pohladí ji tvář a políbí na čelo° Já že mám taky nějaké dárky? °docela překvapeně° To jsem vážně nečekal °rozbalí krabici a začne si prohlížet, co mu Styx nadělila° Černá magie... to bude určitě zajímavé čtení °nahlédne zvědavě do knihy a prolistuje pár stránek° Krásná ruční práce, další skvost do mé sbírky °řekne, když si prohlídne bodnou zbraň° Vodní dýmka? °zasměje se° Tak to budu muset vyzkoušet. A tohle... °otevře krabici s doutníky a hned si jeden zapálí° ... vyzkouším hned.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv pro 24, 2009 5:22 pm

+má radost, že se Tonymu dárky líbí a spokojeně se usmívá+ Ještě bychom si měli prohlédnout dárky od Neferet +navrhne a podá Tonymu jeho balíček a ten svůj si sama rozbalí+ To je nádhera, krásná práce +žasne nad šperkem+ Podívej na ten smaragd, Tony +říká nadšeně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv pro 24, 2009 5:31 pm

Tyto Vánoce jsou opravdu něčím zvláštní °řekne nostalgicky a vezme si od ní balíček° Ach... °vzdychne vzrušeně, když vezme do ruky vzácné magické svitky° To jsou vskutku neobyčejné Vánoce °prohlíží si se zájmem svitky a najednou zvedne hlavu° Myslím, že přišel nás host °odloží svitky, zvedne se a dojde si pro Neferet do přijímací haly a přivede ji do salonku° Vedu ti hosta °usměje se na Styx a pozve Nef dál°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » čtv pro 24, 2009 5:45 pm

+objeví se v hale a čeká jestli se jí ujme nějaký domácí skřítek, když se objeví Tony mile se usměje+

Tony: Dobrý den, Tony. +pozdraví ho s úsměvem+ A Veselé Vánoce. +popřeje a strčí mu do ruky balíček s cukrovím+ Ještě jsem Vám něco donesla. +uculí se+ Jak se máte? +zeptá se a nechá se odvést za Styx+

Styx: +usměje se na ni, když jí uvidí+ Styx, ráda tě opět vidím. +obejme ji+ Veselé Vánoce. +uměje se+ Tak jak si užíváš Vánoce? +zeptá se zvědavě+ A děkuji ti za nádherné dárky.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv pro 24, 2009 8:34 pm

+obejme Nef, má radost, že přišla+ Tobě taky přeju krásné Vánoce, zrovna si prohlížíme s Tonym tvé dárky. Děkujeme, jsou moc krásné. Čekáme už jenom na tebe +dovede ji ke stolu a přikáže skřítkům nosit slavností večeři+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron