Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » čtv pro 24, 2009 9:14 pm

Jsem strašně ráda, že se vám líbí. +usměje se+ Na mě? +pozvedne obočí a nechá se usadit u stolu+ Si tak říkám, že je dobře, že jsem doma nevečeřela. +řekne s úsměvem, když vidí co začali nosit skřítci+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pát pro 25, 2009 1:09 pm

°nabídne jim židle a počká, až se holky usadí, pak si sedne i on° Dobrou chuť, dámy °popřeje jim a pustí se s chutí do jídla a přitom nenápadně sleduje Neferet a přemýšlí nad těmi drby z Věštce°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » pát pro 25, 2009 1:23 pm

+posadí se a kouká na jídlo, které skřítci před ní postavili+ Dobrou chuť. +popřeje a pomalu se pustí do jídla, snaží se chovat nenuceně a uvolněně, aby ani jeden z nich nepoznal, že se cítí nesvá kvůli tomu článku+ Musím uznat, že to jídlo je úžasné. +usměje se, když spolkne sousto a napije se, trošku se jí třese ruka, tak postaví skleničku zpět a doufá, že si toho nikdo nevšiml a opět se pustí do jídla+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát pro 25, 2009 1:46 pm

+pozná, že se Nef cítí nesvá a taky tuší, proč, tak se snaží rozptýlit její myšlenky, aby se uvolnila+ Tak si představ, že ten mizera Tony se rozhodl hrát si dnes se mnou na schovávanou. Nejenon, že mi skryl dárek mezi ozdoby na tom obrovském stromku a já jej musela hodinu hledat, ale ještě mi chce prý dát něco, co se nevejde pod stromeček. Tak jsem zvědavá, co to bude za překvapení +směje se, i když je ve skutečnosti moc smutná, že její láska tady s ní v tento významný den není+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » pát pro 25, 2009 1:57 pm

Na schovávanou? +zvedne obočí+ A stálo to hledání aspoň za to? +zeptá se+ To mi pak budeš muset říct, co to bylo. Když s tím Tony dělá takový tajnosti, tak to musí stát za to. +usměje se a tak trochu tuší, co Styx dostane+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pát pro 25, 2009 4:13 pm

Neferet: °jeho vycvičenému zraku neunikne její nervozita a tak začne přemýšlet, jestli je to tim vánočním shonem, anebo jestli je na tom šprochu taky pravdy trochu:) a rozhodne se přijít na to° Neferet, chtěl bych vám poděkovat za ty svitky, udělala jste mi velkou radost. Je to opravdová vzácnost do mé sbírky o černé magii °usmívá se na ni°

Styx: Nepřeháněj, zlato °napomene ji s úsměvem° Buď trpělivá, brzy se to dozvíš °mrkne spiklenecky na Neferet°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » pát pro 25, 2009 4:22 pm

Tony: Jsem moc ráda, že jsem vám udělala radost. +usměje se na něj mile a vzpomene si, že by měla také poděkovat za dary+ Taky bych vám chtěla poděkovat. Ta dýka s mečem jsou úžasné kousky. +usměje se, když na ni Tony spiklenecky mrkne, jen se záhadně usměje a dělá, že o ničem neví+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát pro 25, 2009 8:53 pm

Nef: Jo, určitě to stálo za to. Podívej +natáhne k ní ruku a ukáže jí prstýnek na svém prstu+ Je nádherný +koukne vděčně na Tonyho a usměje se na něj+ To víš, že ti řeknu, co to je. Ale nejdřív bych to musela mít +uculí se+ A co ty, přišel za tebou někdo na Vánoce z toho vašeho světa? +ochutnává Neferetino cukroví+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » pát pro 25, 2009 9:20 pm

Styx: +trochu se nakloní, aby lépe viděla a prohlédne si prstýnek+ Je opravdu nádherný. +usměje se+ Samozřejmě, že až ho dostaneš. +zasměje se, vezme si sousto a zakroutí hlavou+ Nikdo. Mají dost své práce. +řekne, když spolkne jídlo a pokrčí rameny+ Takže po vzájemné shodě a dohodě nikdo nepřijel. Možná, že se tam na den či dva zajedu podívat, ale ještě jsem nad tím moc nepřemýšlela. +zašklebí se+ A co ty máš nějaké plány na svátky?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » sob pro 26, 2009 10:53 pm

Neferet: Mám radost, že se vám zbraně líbily. Máme společnou zálibu, jednou bych vám rád ukázal svoji sbírku zbraní. Vy ji jistě oceníte °pousměje se, dojí, odloží přibor a napije se bílého vína° Anebo byste ji chtěla vidět hned?

Styx: °když ukazuje Nef prsten a usměje se na něj, chytne ji za ruku a výmluvně jí políbí hřbet dlaně° Není zdaleka tak krásný jako ty °pohlédne jí do očí°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron