Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » sob led 02, 2010 3:37 pm

Tony: +jistě, že se brání jeho olizování, přece jen už mu nedovolí vše, co kdysi, jenže než se jí povede ho od sebe úplně odstrčit, má už celý obličej olízaný+ Ty mizero! +vrazí mu facku, ale ne zase silnou, jenom takovou výchovnou, aby věděl, co si může k ní dovolit+ Dej si na mně dobrý pozor +řekne varovně, ale nemyslí to zase tak vážně, jednak má už trochu vypito, takže má skvělou náladu, jednak to nebylo zase tak špatné+

Nef: Neferet, ještě mám pro tebe jeden dáreček. Takové malé kouzlo +podá jí balíček, ve kterém je několik šedivých kuliček velikosti asi vlašského ořechu+ Hádej, co to je? +mrkne na ni+
Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 3:43 pm

Styx: Dáreček? +zvedne zvědavě obočí a vezme si od ní balíček, který rozbalí+ No to nevím. +prohlíží si dárek a pak se usměje+ Děkuji ti. +řekne a obejme jí+ Tolik darů si snad ani nezasloužím. +řekne a myslí to vážně, mrzí jí že jí musí lhát v tom co je zač+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » sob led 02, 2010 4:47 pm

Tak já ti to hned vysvětlím +mrkne na ni, připraví pár skleněných konvic a nalije do nich vařící vodu+ Teď tam hoď některou z kuliček +počká, až to udělá a když kulička spadne až na dno, pukne a najednou se z ní rozvije krásný květ, v každé konvici jiné barvy+ Je to kvetoucí čaj. Nejenom, že je kouzelný a vypadá nádherně, ale je i moc chutný a krásně voní. Ochutnej +nalije ji z jedné konvice, pak nalije sobě+

Tony: otočí se k němu+ Ani nevím, jestli ti taky mám nalít, jestli to bude pro tebe dostatečně dobré pití +usměje se, ale nalje mu taky+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » sob led 02, 2010 5:14 pm

+se zájmem sleduje Styxino počínání a kuličky ve vodě+ To je nádhera. +řekne, když uvidí květ+ Hmn, to je vůně. +řekne a napije se+ A taky výborně chutná. +usměje se+ Děkuji ti. +usměje se a spokojeně upíjí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » ned led 03, 2010 11:10 am

Nef: Já že zlobím? °pozvedne obočí a dělá překvapeného° Já byl odjakživa hodný chlapec +brání se s nevinnou tváří a když mu plácne po ruce, zasměje se a políbí jí ruku, která ho uhodila°

Styx: Au! To bolí! °říká se smíchem a drží si rukou rudý otisk dlaně na tváři° Tak křehká a přitom tak silná °zasměje se a jednou rukou jí vezme zezadu kolem pasu° Tak člověk se tady snaží, aby vám pomohl °říká oběma° a za odměnu je otloukán ze všech stran. Není žádná spravedlnost na tomto světě. Ještě, že jsem tak odolný °směje se a pak přičichne k čaji° Budeš se asi divit, ale rád ochutnám. Je to příjemná změna v tom alkoholovém oparu.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » ned led 03, 2010 12:30 pm

Tony: Jo ty. +zasměje se+ Tak tomu, že jsi byl odjakživa hodný, nevěřim. +usměje se a dočistí si šaty+ No jestlti to nebude tím, že život není spravedlivej. +zasměje se a upíjí čaj+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » ned led 03, 2010 11:34 pm

Nef: +vysvětlujie jí+ Po vyndání z vody se květ zase stáhne do kuličky a můžeš jej použit zase příště. Je to parádní věc. Všimla jsem si, že máš ráda čaje, tak snad jsem se ti trefila do chuti +usměje se+

Tony: +pohladí ho po zarudlé tváři+ Chudáčku náš malej, otloukánek +mluví na něj mazlivě a vtiskne mu polibek na tvář a pak pozvedne sklenku se šampusem+ Ať žije Nový rok! +napije se, pak kdesi sebere frkačku a foukne Tonymu rovnou do ucha a směje se tomu jak pominutá, má už docela upito+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte led 05, 2010 1:58 pm

Nef. To máš pravdu, život je věčný boj a čekání na smrt °zafilozofuje s úsměvem a taky ji obejme kolem pasu° Dámy, chtělo by to pořádně to dnes roztočit. Co navrhujete? °kouká z jedné na druhou a potutelně se usmívá°

Styx: Styyyx! °lekne se, chytne se za ucho, jak mu v něm zahučí, vytrhne jí frkačku a odhodí pryč° Ty malá bestie! °zasyčí a prudce ji k sobě přitiskne° Za tohle budeš pykat! °vteřinu zaváhá, co si k ní může dovolit, je už ale dost ovlivněný alkoholem, tak nemá žádné zábrany, vášnivě ji políbí na rty a v této chvíli je mu jedno, že za to možná dostane pěstí mezi oči, teď si ale vychutnává ten pomíjivý okamžik°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » úte led 05, 2010 2:50 pm

Styx: Je výborný. +usměje se a spokojeně upíjí+ Děkuji ti.

Tony: Téměř bych s tebou souhlasila. +pokývá hlavou a málem se poleje čajem, jak ji přitáhne k sobě, aby jí mohl obejmout kolem pasu+ To záleží na tom co máš namysli. +podívá se na něj podezřívavě, a když začne líbat Styx otočí se k nim zády a předstírá, že jí něco zaujalo za okny+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř led 06, 2010 8:21 pm

+je omámená alkoholem, takže má nějaké opožděné reakce a Tonymu se i povede chvilku ji líbat a není to vůbec špatné, ba co, přímo vzrušující, není ale zase tak opilá, aby nevěděla, co dělá, kousne ho varovně do rtu a zvedne výstražně prst+ Dej si na mně pozor, smrtijede! Už to víc nedělej! +předpokládá, že to pochopil, protože se pak přiopile rozesměje+ Jak tě znám, ty máš určitě nějakou představu, jak to roztočit, nemám pravdu?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron