Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » ned led 10, 2010 5:32 pm

Molly: jo..no..+pořád tak nějak vyjeveně+ někam sem tohle nečekala..asi sem vyšla ze cviku. +pousměje se omluvně+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » ned led 10, 2010 7:21 pm

+Na chvíli odtrhne zrak od Světlushky a vesele se zaculí na Beatrix.+

Bea: Omlouvám se i vám, slečno, ale pochopte. Venku je takový nečas a já tu lítám jako blázen, abych Molly našel. Kdy už jí konečně naučím nechávat mi vzkazy? Doufám, že ve vaší společnosti ještě víc nezdivočela. Ale jak se na vás tak koukám, tak spíš by se od vás mohla učit, jak být hodná. Mohu i vám něco objednat?
+Hodí do sebe whisky a hrabe se zuřivě v kapsách. Pak vidí Molly kouřit a sáhne po její krabičce.+

Molly: Dej mi taky. Asi jsem je zapomněl v kanclu....Jo, dovča. No, byl jsem na takovém výletíku u horách v mudlovskym světě.
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » ned led 10, 2010 7:23 pm

Fabien: +chvílu ho sleduje a nechá ho docela pobaveně vymluvit, páč je roztomile ukecanej+ Možná by stačilo pořídit si mobil? Být hodná? +cuknou jí koutky+ Vidím, že pořád ještě klamu tělem...+lehcce se tomu ušklíbne+ No snad se nepřesvědčíte o opaku...
Ne, +zavrtí hlavou+ já mám momentálně plno...+má před sebou naskládanej metrák objednanýho+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » ned led 10, 2010 7:50 pm

*překvapeně pozoruje, jak je Bea vyjevená - vždycky ji považovala za suverénní a sebevědomou, a to i v horších situacích*

Fabien: *když před ní obsluha postaví koktejl* No, bod pro vás. Máte štěstí, že je tady personál tak pohotový. *dá si do sklenice brčko a ochutná - je vidět, že je spokojená* Jenom nechápu, *mávne pak rukou směrem k cigaretě, kterou si právě zapálil* proč jezdíte na dovolenou do hor, když k tomu kouříte? *konverzačním tónem*
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » ned led 10, 2010 7:56 pm

(Bea byla v šoku nooo...)
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » ned led 10, 2010 11:46 pm

Beatrix: No, pochybuju, že by se vám líbilo, kdybych Molly řekl: Doufám, že tu nejseš se stejnejma furiema jako jsi ty... Když už jsem spackal entré, tak první dějství hodlám sehrát ve stylu "šarmantní elegán". Ale škoda, že si nic nedáte, ten koktejl tady pro Světlushku vypadá dobře. Mimochodem - nechcete mi tvrdit, že umíte být nepříjemná?

Světlushka: +Hladově popotáhne z cigarety.+ Jet na dovolenou do hor ještě neznamená, že holdujete sportu nebo čerstvému vzduchu. Popravdě jsem z hotelu skoro nevystrčil nos. Ale byl tam absolutní klid a já mohl spát, jíst, kouřit, bavit se a hlavně tam nebyl žádný telefonní signál (tolik k těm mobilům - pozn. pro Beu). Není nad trochu soukromí. Líbí se mi občas pro nikoho nebejt.

Molly: +Natáhne se k ní pro další cigaretu.+ Když už tady tak nabízím pití, nechceš taky něco? Na uvítanou? Pořád piješ bílý víno?

Obsluha: Prosím ještě jednu whisky a nějaký dfobrý trpký bílý víno tady pro slečnu.+ Rozhazuje rukama směrem k obsluze a k Molly.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon led 11, 2010 12:01 am

Fabien: Ano, nějaký savignon bych si asi dala. Musím se trochu vzpamatovat z té tvé živelné pohromy. Ale nekraď mi ty cigarety! Je to dárek a jsou moc dobrý. + Podstčí Fabienovi krabičku obyčejných cigaret a ty od Amona si schová do kabelky.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » pon led 11, 2010 1:34 pm

*slečna mu donese ještě jednu whisky a slečně donese lahev bílého, postaví před ni skleničku a ukáže víno, jestli může otevřít tohle...samozřejmě nemusí vypít celou flašku:)*

Obrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » úte led 12, 2010 12:29 pm

Fabien: Vlastně by mě to ani nepřekvapilo. +lehkej úšklebek+ Ale když si chcete hrát na elegána...+pokrčí ramenama+ tak prosím...
Nejen nepříjemná. +ujistí ho poměrně jednoznačně a přidá k tomu odpovídající pohled - a po té zkur.. písemce to není problém...+
Víte...né, že bych chtěla nějak moc radit, ale od toho slouží povětšinou červený, jasně označený tlačítko na mobilu - jakože vyp-nout. +poradí mu a všimne si, že má Molly amonovy cigarety+
Dárek? To se docela divím, to zrovna není jeho obor...dárky...chm..to sou věci...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » úte led 12, 2010 7:37 pm

Bea: Ale no tak, slečno všechno vím. Jasně, že snadné je telefon vypnout, ale nezdá se vám to příšerně nudné? Cožpak vás by bavilo prostě jen stisknout knoflík a vyřešit tím nepohodlí? Jak se na vás tak dívám, tak do všeho zapojujete fantazii stejně jako já, takže prosté vypnutí problému vás taky neuspokojí. Snažím se nastolit takzvané konečné řešení, které by mi pročistilo hlavu a vzduch okolo.+ Usměje se na Beu a pečlivě si ji prohlédne, aby ohodnotil její přednosti.+

Molly: Dárek? Chceš říct, že jsi dostala dárek? +Vyprskne whisku na stůl.+ A podle toho, jak se tváříš, tak od chlapa!!! To snad ne! Copak ses za ta leta nepoučila? ....+Zkoumavě se ji zahledí do tváře.+ Červenáš se!!+Vyprskne.+ Ty jsi zamilovaná! +Rozesměje se jako blázen a přitom tázavě hledí na Beatrix.

Bea: Vy toho chlápka znáte? Tho, co jí popletl hlavu?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron