Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » úte led 12, 2010 7:56 pm

Fabien: To máte pravdu. Já ty telefony rovnou hážu z okna. Ale jinak - ano jak plitkééé - stačí vydělat baterku, nebo ho nechat doma a jet pryč. Málokdo si dá takovou práci vystopovat vás a volat na recepci. Nebo máte tak neodbytné fanynky? +zdvihne obočí, zdvihne trochu bojovně bradu, jak si ju prohlíží+

Já? Ne, +zavrtí hlavou+ toho vážně neznám...+což je fakt..+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » úte led 12, 2010 9:08 pm

Bea: Merlin chraň- fanynky!!! Ony stačí neodbytné bývalé...ehm...přítelkyně. Nejsou to sice zástupy, ale ty zaryté...zklamané nebo co, ty dovedou vyvádět. Daleko těžší hlavu mi dělá vrchní šéfstvo od Munga, ale to vám jistě Molly vyprávěla a nebudu vás tím unavovat. +S potěšením sleduje, jak se Beatrix kroutí, že si ji prohlíží a dodá+: Máte opravdu moc pěkné......šaty. Mudlovská značka nebo místní výroba? Ne snad, že bych se v tom nějak vyznal, ale vážně vám to sluší. +Pohledem sklouzne k jejímu bujnému hrudníku a zamyšleně na něj zůstane hledět. Po chvilce se ale vzpamatuje a znovu zavrní.+ Vy vážně nevíte nic o tom, co teda kdo tady mé kolegyni přeletěl přes nos?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte led 12, 2010 10:09 pm

Fabien: +Schová před ním cigarety a rudá až po uši zamumlá.+ Neřeš to, Fabe, to fakt není nic, co by stálo za řeč...teda za řeč s tebou. Jen přátelské obdarování - nic víc. Je to mimořádně příjemný muž, který ví, jak se chovat...narozdím od někoho!!! +Pak si ale vzpomene na Amonovo extempóre s Eillen a uchechtne se.+

Bea: On opravdu nedává dárky?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » stř led 13, 2010 1:53 am

Fabien: Líbí se vám? +poupraví si je tak, že jí vyleze z výstřihu i kraječka podprsenky, heč!+ Samozřejmě, že mudlovská. +sleduje ho+ já jsem jejich velký zastánce, víte, +ušklíbne se+ chcete si přidat do klubu?
Neříkám, že o něm nic nevím. Jen říkám, že ho neznám...vlastně pochybuju, že ho vůbec někdo doopravdy zná. Je to...+rozhlídne se esi je někdo moc neposlouchá, natáhne se, předkloní se a zavrní mu do ouška+ Dark Lord osobně... +a zase se pomaloučku odtáhne a zkoumavě se mu dívá do očí+

Molly: To teda ví, jak se chovat, ale jak v které situaci...hlavně ví, jak ukončit debatu. +nakrčí ret+ Ale...sem tam...+neurčitě pokýve hlavou+ Když je v dobrým rozpoložení, ale určitě ne...jen tak někomu. +shlídne ju pohledem, že pro něho teda asi není jen tak někdo a trochu si nad tím povzdychne+ Nicméně je na druhou stranu rád štědrej. Někdy až moc. A pokud mu ...nějaký chování... zaručí..mm...obdiv, řekněme, může se rozkrájet na sekanou.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » stř led 13, 2010 4:18 pm

+Velice pečlivě pohledem prozkoumá kraječku a pomalu protáhne+: Jistě, dám se do klubu obdivovatelů rád, ale pouze v případě, že nové mudlovské modely budete mít na sobě vy, Beatrix. Je to matoucí kouzlo, které užíváte, aby všichni návrháři šili vám na míru?.....+Když uslyší, co je ten Mollyin zač, tak významně povytáhne obočí.+ Bylo mi hned jasný, že tohle bude mít nějakej háček...Hm, zajímavá volba (+pošeptá Beatrix do ucha, aby Molly neslyšela+). Ledacos už jsem slyšel, ale přímo čest jsem ještě neměl. Vy máte nějakou osobní zkušenost? A neříkejte mi, že je to váš partner, protože bych nerad byl v milostném souboji mrtvola dřív, než o něm začnu vůbec přemýšlet!!!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » stř led 13, 2010 4:41 pm

+mile se zasměje+ Obávám se, že ač si oblečení kupuju docela často (tady na to mááám a oni mají na mě, že...) tak všechno na sebe nenarvu.
Kdepak, jenom si trochu připlatím, aby nešetřili na látce a nešili podle skeletu nebo šířky ramínek do skříně. Víc postavy = dražší materiál.
Osobní zkušenost? Dá se říct...nene, bývalý partner. +uculí se a začíná ju ten rozhovor docela bavit tak mávne na obsluhu, ať jí přinese něco dobrýho na pití - alk prosím...ale klidně si ho vymyslííím, když obsluha nebude mít časa+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » stř led 13, 2010 5:18 pm

U Merlinovy trojité brady! Nebuďte k sobě tak kritická, Beatrix! I když sedíte, dá se zpozorovat, že vaše postava je perfektní! +Teď už zcela nepokrytě skenuje její postavu.+ Věřte mi, mám to v oku - jsem léčitel a zdravotník...a tedy myslím, že už jsem viděl něco různých ženských postav....A poslyšte...vy ještě nějak s Pánem zla spolupracujete nebo co...tedy kde jinde bych vás našel než tady v kavárně s Molly, kdybych vás chtěl najít?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » stř led 13, 2010 5:23 pm

+směje se tomu, jak se může rozkrájet, no jo, známí od Mistra se mají...+
Ale prosímVás! I já mám zrcadlo! ale uznávám, že dobře střižené šaty jsou lepší než dieta! +zašklebí se+
Ne, já s ním nikdy nespolupracovala. Jeho...projekty mě zrovna neuchvátily. Ale jsme...kamarádi. +i když se zatváááářííí, že s ním se tomu tak neříká+ Potřebujete snad něco? Mohla bych se třeba přimluvit...
Kdybyste mě chtěl najít, tak mi zavoláte. +uculí se přemile+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » stř led 13, 2010 5:41 pm

+Směje se a vesele pomrkává.+ Jestli něco potřebuju od Pána zla? To fakt ne...teda jedině snad, aby tady Molly udělal několikanásobný orgasmus, aby s ní byla v práci větší legrace...+Vyprskne a rychle uhne, aby ho nezasáhle popelník, který po něm Molly hodí.+ Vy si ze mě nepřestanete utahovat, že Beo? Já prostě nikomu volat nebudu. Telefon je mudlovský výmysl, který ničí všechny krásné osobní kontakty. A taky všechno vzrušení z očekávání a shledávání. Prostě vás pozvu na rande a s potěšením budu čekat, jestli příjdete. No, a radši si s sebou vezmu knihu, abych z toho čekání nezblbnul.
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » stř led 13, 2010 5:47 pm

+zrovna se napila minerálky tak ju vyprskne bokem a chvilku se lehce dusí+ uhm..ahm...

+po chvíli už je v pořádku a dokonce může i volně dýchat+
Takže přece jen nezapadnete do mého klubu...+nakrčí čelíčko a zakroutí lítostivě hlavou+ Veliká škoda...opravdu veliká...
Na rande? +zadívá se na něho+ Zvete často zadané slečny na rande?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron