Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » stř led 13, 2010 6:22 pm

Zajímavá otázka...Tedy v první řadě je pro mě novinka, že jste zadaná. A v druhé řadě, je mi to vlastně jedno. I když asi by mě dost naštvalo, kdybych se musel nějak fyzicky střetnout s vaším partnerem a pak ho ještě v nemocnici léčit z následků našeho setkání. Ostatně má nabídka se týká v tomto momentě jen zdvořilé konverzace na nějakém klidném místě a patrně několika opatrných polibků na dobrou noc....
A rozhodně po mně nechtějte, abych se probíral svými avantýrami a dodatečně zjišťoval, které dámy byly zadané a které ne.+ Potutelně se usměje a nenápadně vytáhne Molly z kabelky ty dobré cigarety, zatímco ona se urputně zabývá svým vínem.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » stř led 13, 2010 6:27 pm

Vidíte co se všechno nedozvíte... No nevím, jestli byste pak ještě léčil..+ušklíbne se+ Přesto...konverzaci neodmítám, jsem totiž přirozeně ukecaná. Až je to někdy nepřirozenééé.
Takže má ruka je vám k dispozici. +na ty polibky, uculí se tomu+
Co z těch avantýr vůbec máte? Krom sbírky zlomených srdcí?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » stř led 13, 2010 8:34 pm

Z avantýr? Tomu se říká avantýry? Jen mám rád společnost krásných a vtipných žen. A vy jste, milá Beo, ještě mnohem víc než to. Opravdu se cítím zklamán, že už mě někdo předběhl a vydobil si místo po vašem boku.....+Opatrně vezme nabízenou ruku a znovu ji políbí.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » stř led 13, 2010 8:42 pm

(Jsem nějak zaspala nebo co.)

+Nevěřícně zírá na Fabiena, který se rychle aklimatizoval a dvoří se její přítelkyni. A když ho slyší, jak neomaleně mluví o ní a Amonovi, tak po něm hodí popelník. Bohužel netrefí!+

Fabien a Bea: Helejte myšáčci, jestli se chystáte někam jít, tak bych ráda upozornila za A Fabiena, že zítra splouží od tří na oddělení a jestli přijde o chvilku pozdě, tak z něj udělám bramboračku. a za B Beu, že Fabien je lidový vypravěč a nesnesitelný maniak.

+Pak se ale na Beu usměje a zašeptá jí+: Kecám, je to moc milej kluk. Dej mu šanci.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » stř led 13, 2010 9:16 pm

+jakoby mimochodem uhne popelníku+

Fabien: Takže lichotník k tomu všemu...+přejede mu prtíkem přes tvář+ Buďte rád...né každej ustojí moje rozmary...

Molly: Já pudu ledatak do práce, a třeba když se někdy tady kolega zastaví...+na to raaande+
Neboj, s takovým mám zkušenosti. Psychopati a erotomani všech zemí se scházijou právě tady. +směje se+ Vypadá to snad, že nemá šanci udělat si u mě dobrý voko? +sleduje fabiena a potichu ho drbe s molly+ Ale stejně..jak chlap nemá nějaký ty vražedný sklony...víš co, musí umět vzít věci do svých rukou...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » stř led 13, 2010 9:58 pm

Bea: Vražedný sklony? Tak toho se nemusíš bát...ty má Fab pořád. Nemluvě o tom, že se občas tak trochu "zapomene." Ale tyhle historky ať ti vypráví on. Připravila bych ho o blíbené konverzační téma,kdybych ti to řekla.
Jo, já si půjdu asi na chvíli domů lehnout. Trochu mě z toho vína už bolí hlava.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » stř led 13, 2010 10:08 pm

Molly: Hele, kde teď vlastně bydlíš? +Zbystří sluch.+ Zíral jsem, že zrušili u Munga ubytovnu pro zaměstnance.

Bea: +Zavrní, když Bein prstík přejede po jeho tváři.+ U Merlina, rozmary? Těch máme všichni tisíc. Cožpak si myslíte, že já žádné nemám! Myslím, že je to jen otázkou dobré souhry, aby se rozmary dvou spoluživších lidí moc netloukly. ...Opravdu musíte do práce? Neměla byste čas na nějakou klidnou večeři ve dvou? Co jsem se vrátil, ještě jsem pořádně nejedl. Ale vlastně ani nevím, kde tady dobře vaří a jaká jídla vy preferujete...Ostatně, nejspíš bych se nechal vést (tedy co se týče výběru restaurace a jídla). V ostatních věcech rád přebírám iniciativu...
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » čtv led 14, 2010 2:03 am

Molly: Vážně? To mám ale štěstí!
To je škoda, doufala sem, že mě před ním zachráníš, kdyby něco...+směje se+

Fabien: Klidnou? No...pokud máte zájem, můžete jít do práce semnou..myslím, že se tam i najíte...hm? já preferuju vždycky jenom to nejlepší...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » čtv led 14, 2010 2:05 am

+vkráčí si tam, jako by mu to patřilo a zadívá se na Beatrix+ kam nemůže čert... +vlepí jí pusu na tvář a pak si všimne molly a usměje se+ ale aleee, moje milá společnice! +klidně si sedne vedle ní+ Doufám, že dárek přišel v pořádku. +nakrčí čelo, jestli to někdo nepokazil...+

Bea: no nazdar...+taky mu dá pusu na tvář náznakem a jenom zírá jak se k Molly má+ pfch...no my..sme na odchodu? +koukne na Fabiena+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » čtv led 14, 2010 6:00 pm

*dopije koktejl, pozdraví Amona a zvedá se k odchodu*
No, já už asi taky... půjdu. *rozpačitý úsměv*
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron