Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » ned led 17, 2010 12:26 am

+docela mile se tomu zasměje a dá jí zbytek své krabičky+ Oblíbila ste si je? +připálí jí+
Vánoce? Jako vždycky...a vy? Už ste se rozmyslela s tím domkem?
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned led 17, 2010 12:37 am

+S potěšením přijme oblíbené cigarety.+ Díky, mám podezření, že se na té chuti stávám závislou. Vždycky mám pocit, že jste...+ Ale pak se radši zarazí a pragmaticky dodá.+ Ne domek jsem ještě nevyřešila. V předvánočním čase jsem s Beatrix chodila po Příčné a dopňovala nějaké nedostatky v šatníku a sháněla jsem také nějaké knihy. Pořád ale trvám na domu s věží, kde by mohli hnízdit netopýři. Mám je moc ráda, jsou hrozně sametoví a přátelští. Jinak, co se týče vánoc...měla jsem službu v práci. K tomu není co dodat.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » ned led 17, 2010 12:43 am

mollyz píše:+S potěšením přijme oblíbené cigarety.+ Díky, mám podezření, že se na té chuti stávám závislou. Vždycky mám pocit, že jste...+ Ale pak se radši zarazí a pragmaticky dodá.+ Ne domek jsem ještě nevyřešila. V předvánočním čase jsem s Beatrix chodila po Příčné a dopňovala nějaké nedostatky v šatníku a sháněla jsem také nějaké knihy. Pořád ale trvám na domu s věží, kde by mohli hnízdit netopýři. Mám je moc ráda, jsou hrozně sametoví a přátelští. Jinak, co se týče vánoc...měla jsem službu v práci. K tomu není co dodat.


+uculí se+ A to si moje partnerky vždycky stěžují, že ty cigarety nemůžou už ani cítit...+zazubí se+
A co si ho nechat postavit? To bývá nejjednodušší...+navrhne+ Joo netopýři..a pak už jenom Children of the night...+zadeklamuje jako Lugosi+
V práci? Nepřeháníte to trochu?
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned led 17, 2010 12:53 am

Mluvím o netopýrech a ne o upírech a upřímně...nový dům rozhodně nemá tu pravou atmosféru. A dnešní architekti taky nevědí, co je to dobrý vkus. Kdybyste viděl nově přistavené křídlo sv.Munga, pochopil byste.
A vánoce v práci? To bylo snadné...někdo mít službu musí. Kolega byl na dovolené a šéf si přece nenapíše službu na vánoce. Vcelku mi to nevadilo, protože pro mě vánoce posledních několik let postrádají ten romantický ráz jaký se do nich vkládá.
+Labužnicky vyfoukne cigaretový kouř.+ Vaše přitelkyně opravdu nevědí, co jsou opojné vůně!
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » ned led 17, 2010 1:27 pm

Mně pije krev někdy i Nagini, to máte jedno...+o kom mluví+ Tak potom vybrat starý dům a nechat ho i se základy přenést na nové místo, hm? Předpokládám, že takové cestování z ruska, kde máte stověžatých domů natisíce, až sem by bylo trochu...zdlouhavé...
Romantický ráz? +nakrčí čelo+ Ačkoliv...takový pohled na smaženýho kapra se salátem...mé srdce plesá! +zašklebí se+ A vůbecm, vy stávkujete! +dolije jí víno, sám si mávne o další alk, přiťukne jí a hodí to do sebe+ Moje přítelkyně toho neví...asi proto se nikdy nepochopíme. +významně se na ni podívá+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned led 17, 2010 3:18 pm

+Pozvedne sklenku s vínem a pokývne hlavou.+ Dlouhodobá zkušenost mě naučila, že je lepší, když v partnerském vztahu nevíte všechno. Do jisté míry to naplňuje vztah neustálým vzrušením a překvapivými přemety, takže pak to není jen sexuální a citová nuda. A taky podle mě fakt není rozumné partnerovi říkat všechno...+Významně povytáhne obočí, ale raději hledí do sklenky, aby nepůsobila vyzývavě, což nechce.+
A vánoce s kaprem a salátem? Vy nedáváte přednost tradičnímu krocanovi a hořícímu pudinku?.......Och, přenášet dům z Ruska? To asi ne. Vlastně by myslím zatím stačilo, kdybych si prošla zdejší domy a jen o tom nemluvila. +Začervená se, protože sama sebe přistihne při lenosti.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » ned led 17, 2010 3:58 pm

Snad nemáte tajemství, která by neměla vyplout napovrch?
Krocan má sice svoje kouzlo, ale já propadl evropskému zvyku, bezkonkurenční! +pokýve uznale hlavou+ Tady kapra člověk moc nevidí a o hodně přicházíme!
Tak co kdybysme si udělali procházku po nemovitostech, hm? +natáhnje se tam na poličku pro nějaký katalogy realitek+ Tady máte zrovna FAIN +realitka slečen z Mýtinky+ můžeme domky obejít a podívat se... +a provozoval bych to potom v nějakým nepoužívaným témátku na mýtince, ať si můžeme házet obrázkama+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned led 17, 2010 4:06 pm

Mám asi tolik tajemství jako vy. Jak jsem řekla, je nezdravé na sebe všechno prozradit...i když čas od času může něco vyplout na povrch!
Procházka je skvělý návrh. Mám opravdu radost, že mě chcete doprovodit. Přemýstíte mě, prosím, s ohledem na to, že se tu moc na Příčné nevyznám, se od vás nechám na chvíli vést.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » ned led 17, 2010 4:11 pm

+tomu se musí zasmát+ Ale já žádná tajemství přece nemám! +rozhodí rukama+ Jsem otevřená kniha, stačí +podívá se jí přímo do očí+ se začíst...+řekne to jedinečným způsobem, že člověku přejede mráz po zádech+

Ale samozřejmě, jen zaplatím...+de ke kase, chvílu vtipkuje s prodavačkou, nechá jí solidní trinkgeld a donese Molly takový pěkný kulatý barevný megalízátko+ Abyste neřekla, že odemě nic nemáte....+zacáloval chudák nejspíš i za ostatní+

Tak prosím +natáhne k ní ruku aby ju mohl přemístit+

(a TIRAGE: můžeme potom dělat, že tam amon ještě zůstal, ho rozdvojíme, jestli tu s ním chcete posedět)
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » pon led 18, 2010 1:09 pm

(ó, jak velkorysé! - ne, vážně: díky, že čekáte :) )
Tir sebere Samovi panáka rumu a kopne ho tam.
Amon: tohle? ukáže na Isamuna to je můj instruktor eeee... plavání, nebo tenisu vlastně. pak vstane a pronese jak básničku: ó strašlivý - tohle je Isamun. Isamune, toto je Pán Zla, Amon. já mu říkám "ó strašlivý", ale zatím si nezvykl... pff. a snad tomu ani není rád... a začne se cpát dobrotama

TÍMTO DĚKUJEME OBSLUZE :) (koule si asi tak nějak vymyslela Tir už předem - ale jsou vynikající. a hlavně šlehačkovo-čokoládový :) )

a nemyslela jsem Beu - to je rajská hudba, když řve, proti tý hmmfffmm chmmmch +jak se cpe, zaniknou slova "hysteriký čúze"+ co nechtěla na Mýtince jahody.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron