Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon led 18, 2010 1:18 pm

měří si chladně Amona. na Molly se usmívá. když ho Tir označí za instruktora plavání, podí vá se na ni pohledem "a co ještě? a jinak zdráva?"
Molly: to je omyl, slečno. já na Tirage dávám pozor, aby neublížila sama sobě, chápete. nemá k tomu daleko.
když je Tir představuje, zůstane sedět a vážně se dívá Amonovi do očí
Isamun Morff. otočí se k Molly nebo taky Sam, pro přátele zase úsměv.

potichu k Tir ty, prosím tě, jenom jez a mlč. hlavně mlč.

Moly: děkuji za informace o Eternity - utajená místa? a co ji to popadlo? no, snad se brzy ve zdraví shledáme. mrkne se na Tir a Amona.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » úte led 19, 2010 2:04 pm

Tirage: +dívá se na ni..trochu nasraně no+ to teda není. kolik, že ti je? +že se jednou chová jako pětiletý dítě a podruhý jako dospělá žena a pak zase jako spratek+
Kleopatra měla důvod. +důrazně a podívá se na ni, že to byla ona, tak by neměla moc držkat+

Isamun: +kývne na něho na seznámení a ušklíbne se pobaveně+ Díváte se na mě, jako bych vám tady vaši "žačku" přinejmenším znásilnil a třikrát to zopakoval. +problejsknou mu rudě oči a se zafuněním se napřímí jak sedí, protože on naopak fakt neudělal nic -a že toho mohl sprostě využít+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » úte led 19, 2010 5:58 pm

(Tir JE spratek, zatím, ale má holt výkyvy k mladšímu i staršímu věku. a žárlí. a to, že se Amon o nic nepokusil, ani když mu skoro lezla do postele ji spíš rozdráždilo, jako naštvalo.)

no jo. to se tak stává, že svět nechápe vaši citlivou duši. moji taky nechápe. zašlkebí se. asi bych toho chtěla moc. nechme všechno, jak to bylo na začátku. já dám pokoj a vy si to vyžehlete u sirény. když všechno dobře půjde, nemusíme se už nikdy vidět jinak, než čistě formálně. ale myslela jsem, že máte větší smysl pro humor - i když pro černý humor. a taky pro mě. pokrčí rameny a docpe se posledním zákuskem a čistou rukou šacuje Sama, protože zase nemá kapesník. nějak to bejvávala větší sranda...
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » úte led 19, 2010 6:06 pm

Amon: koukne na něho dívám se na vás jako na chlapa, kterýho vidím poprvé. a řeknou mi o něm, že je Pán Zla (vyzní to od něj jako by řekl "šílenec"). pokrčí ramenama
znásilnit? tuhle? kývne hlavou s měrem k Tir a zavrtí hlavou. to bych se snad přišel podívat. zasměje se. už jste někdy s ní zkoušel udělat něco, co ona důrazně nechce? ukáže mu jizvu na hřbetu dlaně a pokračuje až na dlaň. šlo to zkrz ruku. a to jí bylo pět! horší než tasmánskej čert.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » stř led 20, 2010 3:30 am

Tirage: +zíííívne si okázale+ a něco novýho bys tam neměla? A jen pro Tvou informaci - moje siréna je v pořádku tam, kde má být. +doma+

Isamun: +teď už se vážně culí na celý kolo+ To vám řekli? Mám já to ale pověst...aspoň nemusím nosit vizitky.
+pozorně ho sleduje a pokýve hlavou+ A viděl jste vy někdy ty, co nechtěli udělat to, co já jsem důrazně chtěl?
+usměje se+
Samozřejmě, že neviděl.
+odmlčí se a potáhne si z cigarety+
Jsou totiž mrtví.
+a věnuje mu docela přátelskej pohled..takovej ten otcovskej: neser a bude to dobrý+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » stř led 20, 2010 1:32 pm

Amon: (on si o to vyloženě koleduje) +dívá se na něj mírně znechuceně+ ne. nemám. ani starýho +podívá se na něj významně.+
děvče je doma? no, vlastně vám to přeju +usměje se škodolibě.+
Isamun: +řeči o jejjím znásilnění velkoryse ignoruje+ ty naděláš s jedním šroubovákem... jsem nevěděla ještě, jak se správně používá. +pokrčí rameny a mávne rukou+ budeš si dávat ještě něco?
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » stř led 20, 2010 1:47 pm

Amon: jeho drsný řeči na Sama nedělají dojem, zatím ho nezná a ani neví, jestli má cenu moc se seznamovat - zatím si Sam myslí, že tímto světem jenom prochází.
mrtví? jsem se zrovna chtěl zeptat, jestli máte nějkou ukázku s sebou, že jsem neviděl, jak dopadnou. mrtví jsou neviditelní? udiveně. ale zabíjet dokáže kde kdo - jestli chcete udělat dojem, předveďte opačnej trik zasměje se, jako že vtip.
Tir: ale jo, Tir, od té doby, co jimi házíš, jsou zásahy mnohem přesnější. když zrovna nejsi vzteklá. chlácholivě. jauuu! když ho Tir pod stolem kopne. nech toho!
co jestli si dám? no... asi bych chtěl ještě chlebíčky. a svýho panáka. dáš si taky?
Amon: pijete bílý rum?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » stř led 20, 2010 1:50 pm

Sam: pfff, ten pije všechno, co teče (amon) a usmívá se jedině skrz řízek. taky chci panáka a taky chci chlebíčky. dva. a pak půjdeme. pod stolem chytí Sama za ruku a pohladí mu starou jizvu prstíkem.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » sob led 23, 2010 2:54 am

Tirage: Snad sis to konečně nespočítala? +zdvihne zároveň koutek a obočí+

Sam: +sleduje ho a velmi nehezky se usměje+ něco k smíchu?
no...+chvílu vypadá, že se připravuje ke startu a narve mu párátka do nosních dírek, ale pak se zatváří otráveně+ jestli si myslíte, že mám zapotřebí vláčet na zádech mrtvoly...tak to nemám. +foukne mu kouř do xichtu - no ne přímo, páč sou daleko, ale proti němu no+ A pokud máte potřebu zpochybňovat mou pozici...+zavrtí lehce hlavou+ Nedělal bych to... Né snad proto, že...by tu nebyl nikdo podobně schopný jako já...+nerad přizná+ ale prostě se to nedělá.
Ne, pokud nechcete být můj nejlepší nepřítel. +podívá se mu do očí a blejskne si rudě+ Rum? Patoky nepiju. +podívá se na tirage, že ani přes její kecy ne+ Dáme si Todeskuss, s vaší roztomilou sourozeneckou dokonalostí nepochybuju, že ho oba zvládnete. +podívá se na tirage jako by viděl, co provádí pod stolem a byl tím pobaven+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » pon led 25, 2010 1:29 pm

Amon: koukne na něj nasupeně ne. já umím jenom do čtyř. sáhne po Věšci, co tam je pro hosty a schová se za noviny. a je dobře, že ji chlapi nevidí, protože se jí podezřele lesknou oči a nestačí mrkat. už zase hledá kapesník, a vezme si z kapsy ten, co zabavola Samovi.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron