Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » čtv led 21, 2010 1:50 pm

Tony: +usměje se a posadí se ke stolu, když se Tony vrátí s dýkou trochu pozvedne obočí+ Jo to jo. +řekne a bedlivě sleduje roztočenou dýku a čeká jak se zastaví+ Myslím, že se ptáš jako první. +řekne, když se dýka zastaví a napjatě čeká na co se zeptá+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv led 21, 2010 1:56 pm

Styx: Co se stalo s tou mojí divoženkou? °zasteskní a pohladí ji po vlasech° Horká krev vychladla? Image ledové královny mi k tobě moc nejde, ta nespoutaná a divoká povaha ti slušela mnohem víc °konstatuje suše° Ty chceš už jít spát? °vykřikne nesouhlasně° Teď, když se večer konečně pořádně rozjíždí?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » sob led 23, 2010 2:48 am

Tony: Nejsem ledová královna. Jen jsem se zklidnila a bouřlivé období už mám dávno za sebou +když Tony začne protestovat, rychle se rozloučí, než ji začne přemlouvat+ Třeba si někdy tu hru ještě spolu zahrajeme +pošeptá mu a zlehka ho políbí na tvář+ Dobrou noc

Nef: +rozloučí se i s ní+ Tobě taky přeji dobrou noc a nedovol mu všechno, co vyhraje +uculí se a pak opustí místnost+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » sob led 23, 2010 10:30 am

Styx: Dobrou noc. +usměje se na ni+ Žádný strach. Vždyť víš, jak na tom jsem. +řekne neurčitě, ale ví, že Styx to pochopí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pon led 25, 2010 12:11 am

Styx: °neskrývá rozčarování, že se Styx nezúčastní jeho hry° Moc tomu nevěřím, že si ještě někdy se mnou zahraješ °snaží se o veselý tón, ale moc mu to nejde, vyprovodí ji ke dveřím a obejme ji° Dobrou noc, lásko °políbí ji na vlasy a když odejde, nálada mu poklesne na bod mrazu°

Nef: Ale já ještě nehraji °usměje se° To byla jenom taková zkouška. Nezačnu, dokud si neujasníme pravidla. Musíš odpovědět na každou otázku, kterou ti dám, stejně jako já na tvoji. Pokud to jeden z nás neudělá, čeká ho úkol. Tak začneme? °teprve teď naostro roztočí dýku a když se zastaví, její ostří míří na Nef°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » pon led 25, 2010 6:08 pm

No tak dobře no. +pokrčí rameny, a když vidí jakou má náladu tak se na něj povzbudivě usměje+ Dobře. +přikývne a sleduje točící se dýku, když se dýka zastaví a ukazuje na ni, trochu nakrčí čelo+ Takže se ptám já. +řekne a zkoumavě se na něj podívá a usmívá se+ Tak začněme něčím jednoduchým, ať nemusíš moc přemýšlet. +uculí se+ Hmn. +přemýšlí na co se tak zeptat+ Takže moje otázka zní: Kde ses naučil tak bravurně zacházet s kordem?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte led 26, 2010 12:18 pm

°rozesměje se° Tohle že má být hra na pravdu? Myslím, žes nepochopila pravidla °mrkne na ni° To musí být taková otázka, u které budu trpět a vážně přemýšlet, jestli ji zodpovědět, nebo raději splnit nějaký zákeřný úkol °usmívá se° Takže? °pozvedne významně obočí°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » úte led 26, 2010 4:00 pm

Ááá. +otočí oči vsloup a zasměje se+ Budiž, takže když se zeptám na tvoji první sexuální zkušenost, bude to lepší? Nebo se ti to pořád nezdá? +řekne s potutelným úsměvem+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pát led 29, 2010 12:21 pm

Kdo si to má pamatovat? °směje se a dělá, že hluboce přemýšlí° No, to už je lepší, ale pro mne je to pořád slabý čajíček. Na tohleto odpovím bez rozpaků °uculí se° V mých třinácti letech mi otec zaplatil zkušenou děvku, která mě měla zasvětit do tajů sexu. Musím říct, že mě toho naučila opravdu hodně °pohlédne na ni° Stačí ti to jako odpověď?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » pát led 29, 2010 1:00 pm

+poslouchá ho, a když jí odpoví, minutku na něj kouká jako by jí řekl, že je z vesmíru, trochu zamrká, aby se vzpamatovala a snaží se to zamaskovat tím, že se napije+ Hmn, jo naprosto. +usměje se, trochu se zamyslí nad výchovou chlapců v tomto světě a sáhne po dýce+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron