Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » pon úno 01, 2010 4:21 pm

Isamun: Jsem si jistej. Bohužel vidím až moc dobře... Ona se jen tak dělá, vlastně je to hodná holka. Že. +otočí se na tirage+

Tirage: Já bych toho nejrači udělal a neudělám. +podívá se jí lehce hypnoticky do očí a pak mávne na obsluhu+ Pohár tady pro slečnu!
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon úno 01, 2010 5:18 pm

Amon: na jídlo se dá Tir utáhnout vždycky, jak koza na akátovou větvičku. zamáváte jí před nosem sladkým nebo něčím, co jí chutná, a jde jak náměsíčná... směje se jí, jak se nechala nalákat a jak se rozčiluje
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » pon úno 01, 2010 5:24 pm

Amon: nakrabatí čumák a stojí nad Amonem furt s rukama v bok já poznám, když si ze mě někdo utahuje. a jeden pohár to nevyžehlí! zadívá se mu do očí a chvilku má takovej přihlouple šťastnej výraz. a pak se zase probere, skloní se k němu blíž, a potichu a mile řekne mě se zdá, ó strašlivý, že trochu šilháte... byl jste s tím někde u doktora?
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » úte úno 02, 2010 12:47 pm

Isamun: Nikdy nepodceňujte sílu jídla! +moudře+ Viděl sem už horší případy...a taky se zpracovaly! +dolije jim+

Tirage: Jeden to nevyžehlí? Obsluho! Ty poháry chceme dva! +ušklíbne se a už stojijou před nima+
+zadívá se na ni vážně+ To mám od té doby, co sem měl ve voku hřebík. Zajímavá zkušenost, neznáš? +stylem, že ho tam možná bude mít brzo taky+
Obrázek
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » úte úno 02, 2010 5:26 pm

Amon: hřebík? +úplně jí ho je líto a má chuť mu po oko pofoukat a podrbat ho za uchem – pofoukat, né plivnout do oka ;) . už na něj skoro šáhne, a pak jí dojde, že jí vlastně vyhrožuje+ pf. Co se starám, že? Tady se člověk nezavděčí. Tak mi vlezte na záda! Já už se nestarám, je mi to jedno! Klidně si pojděte, na co chcete! +lapne jednu obří mísu zmrzliny a odnese si ji od něj pryč a dá se do jídla navztekaně, nešťastně. A schválně si sedne zády k němu. A když už neví, co by mu ještě řekla pěknýho+ a poštvu na vás svýho psa! Svý tři psy! +a vyplázne jazyk, jak je vytočená a nemůže mu to oplatit. Zašilhá na svou upatlanou pusu a oblízne se.+
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » úte úno 02, 2010 5:39 pm

+no on si z ní dělal prdel..žádnej hřebík v oku samozřejmě neměl...asi... a teď jenom zírá a když tirage konečně zmlkne povzdychne si+ já moc dobře věděl, proč jsem nikdy nechtěl děti!
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » úte úno 02, 2010 5:44 pm

si raděj jenom čte a dělá, že tam není, když se začne nezastavitelně pubertálně smát při představě scány "návrat ztraceného otce" mezi Tir a Amonem. nebo scéna z od Cimrmanů s Větrem z hor - "tetičko, strýčku!" - "už ne! jsem cizí člověk!"
a tím Amona asi utvrdí v názoru na děti.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » úte úno 02, 2010 5:51 pm

Amon: slyší ho a otočí se kněmu já už jsem velká. a jako tatínek bys na mě musel být taky trochu hodnej a hrdej. myslí to opravdu a tak mu tyká. na každý dítě!
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » stř úno 03, 2010 12:40 am

+jenom se pobaveně ušklíbne když vidí Isamuna+
Tirage: Velká? Vysoká možná...toť vše. Chování rozhoduje o dospělosti. A tam máš ještě hodněco dohánět. +přísně+ Né každý dítě si zaslouží hodnost a hrdnost. +blejsknou mu voči rudě+ Ale když si zaslouží...+jako že by na svý dítě byl rád hrdej, kdyby si to zasloužilo - kdyby ho měl+ Ty nejsi má, alespoň předpokládám, že sem se nikde nezapomněl, to by ti totiž nelezly žebra...+rýpne si+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » stř úno 03, 2010 8:54 am

(Tir zase takovej čahoun nebude :) )

Amon: ještě aby!a zamumlá by si moje maminka o někoho takovýho neopřela ani kolo.
a právě rodičovská láska je bezpodmínečná - teda pokud jsou rodiče jsoucí mít děti... ale co vy o tom víte? (jako že byl v tom ústavě, malej Tomík) a odstrčí ten pohár
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron