Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » stř úno 03, 2010 12:31 pm

(ale de z ní anorektická hrůůůůza! a na amona obzvlášť!)

Tirage: +zafuní a rači to nekomentuje, protože by ju při komentáři musel vzít pod krkem a omlátit jí hlavu o stolek, tak jí sebere pohár začne ožírat šlehačku+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod John Wilmot » stř úno 03, 2010 1:39 pm

+nonšalantně vejde do cukrárny a zaklepe hůlkou na pultík, aby si ho všiml nějaký zaměstnanec+
Dovolte mi být upřímný, pro začátek - Nebudete mě mít rádi. Pánové budou závidět a dámy budu odpuzovat. Dámy, oznámení: Jsem na to připraven. Stále. Já to rozbalím, to víte.
Jsem John Wilmot, druhý hrabě z Rochesteru.
A nechci abyste mě měli rádi.
Uživatelský avatar
John Wilmot
Člověk
 
Příspěvky: 297
Registrován: pát říj 16, 2009 9:08 pm
Bydliště: Rochester

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » stř úno 03, 2010 5:16 pm

pořád se tváří, jakoby nic, ale už ho přešel smích. vnitřně se připravuje, že za chvíli zamete Tirageiny pozůstatky do krabičky od sirek a odnese pietně do kanclu, nebo aspoň povypráví, jak k jejímu skonu došlo, pokud z ní nezbyde vůbec nic, až Amona pořádně nasere.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » stř úno 03, 2010 5:59 pm

Amon píše:(ale de z ní anorektická hrůůůůza! a na amona obzvlášť!)

to už tady bylo... jestli si nevšiml, tak Tir kolem vánoc trochu přibrala a získala trochu barvy mimo zelené spektrum, aby z ní neměl Amon ujímání. je to normální ignorant! ať si trhne nohou, taky mu naomlacujeme o hlavu, že má na xichtě obtisknutý pletivo králíkárny! :?

Amon píše:Tirage: +zafuní a rači to nekomentuje, protože by ju při komentáři musel vzít pod krkem a omlátit jí hlavu o stolek, tak jí sebere pohár začne ožírat šlehačku+


podléhá sebevražedným sklonům a než by zdrhla, strašně se na něj naštvě a neví jak ten přetlak upustit. aspoň trochu jí pobaví, jak funí. a pak nabere šleh na prstík a Amonovi udělá bílej knír
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » čtv úno 04, 2010 12:27 pm

(jestli myslíš barvu obrázku, tak to sme si bohužel všimli...žili sme totiž v domnění, že tirage má brýle...potom jsme zjistili, že je tak vychrtlá a má kruhy pod očima...a nakonec sme viděli i zvětšenej obrázek, kdy Amon musel zahnat pohled na minulost (KZlágry) pořádnou dávkou cukru)

+sebevražedný sklony? vidíš, amon má asi vliv na všechny ženský v tomhle směru...+
+jak mu udělá knír tak ju naprosto automaticky bleskově lapne pod krkem a za ruku a namáčkne ju na stěnu a docela přitlačí a...vypadá hodně nasraně, ale tak trochu i překvapeně, že se fakt neovládl+ tohle, nedělej. +podívá se jí vážně do očí, pustí ju, než ju zabije, utře si rukávem pusu a otočí se na obsluhu+ platím! +de zacálovat k pultu+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » čtv úno 04, 2010 5:12 pm

Amon: (a tady se provalilo, jak že to bylo s těma brejlema a kdo že je potřebuje : ) . cukr potřebují všichni – to je jasný. Normální Stockholmský syndrom bachař - mukl :P )

+jak ji chytne, asi vteřinu ztuhne a kouká na něj nevěřícně vykulenýma obrovsejma očima (bez brejlí). Pak se chce cukat, ale na to ji drží moc pevně. Je na něj hrooozně nasraná a uražená, že ji tak chytil. A tak se projeví její kouzelný sklony a začne se měnit v ohnivou bytost. Kdyby ji nepustil, popálila by ho. Ale asi byl tak vytočenej, že si její proměny ani nevšiml a pustil ji sám. Ona se sveze na zem, postupně přestane hořet a něco zaprská, nemůže mluvit, jak ji chytil za krk. Nebylo rozumět, ale byla to kledba ohňová nějaká. A úplně se jí nepovedla, projeví se jen tím, že Amonovi nebudou teď dost dlouho chytat a hořet cigára! Kiš! Leží na podlaze a lapá po dechu. A kouká, jak odchází.+
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » čtv úno 04, 2010 5:14 pm

+jak Amon popadne Tir, vstane ze židle a kouká na ně, docela nastartovanej zasáhnout. Když Amon Tir pustí, jde k ní a zvedne ji z podlahy a docela klidně, ale nebezpečně kouká na Amona+ tak to bysme měli +ví že si Tir koledovala a je rád, že ji Amon nezabil, ale stejně. A k Tir potichu+ káčo pitomá! +vyloví z kapsy dost peněz, aby to pokrylo útratu i dýško velký a položí je na stůl. Zvedne Tir do náručí kolem ramen a pod kolenama, nohou otevře dveře a odnese ji ven. tam se s ní přemístí domů.+
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » sob úno 06, 2010 1:45 pm

+chtěl zaplatit i za ně no...ale tak stejně tam nechá peněz dost, jenom se po těch dvou ohlídl a šel se podívat do jinýho obchodu, aby si spravil náladu+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » sob bře 06, 2010 6:33 pm

Dobrý den!+vejdou do kavárničky+ tady je taky práázdno... +a posadijou se ke stolečku+
nojo vydrží, ale.. +jako John+ co když... to jednou přeženeš? +odloží si kabele na sedačku+ abys ho nějak.. nenaštvala nebo neurazila. Mě někdo koupit prádlo. no.. nééé že bych tohle nosila +směje se+ ale víš jak... něco co se mi nelíbí, tak nevím, jak bych se tvářila...
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » sob bře 06, 2010 6:58 pm

+s úsměvem přijde k Bei a Yohannce+ Dobrý den dámy, co si dáte?
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron