Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř úno 24, 2010 11:24 am

+oklepe se ze zážitku a sáhne po dýce+ Jsem na řadě? Super +zatočí jí a když se zastaví, ukáže na ni+ No jasně, to je schválně nějaké kouzlo +zasměje se, ušetří Tonyho a upře zrak na Nef+ Tak co bych si na tebe... +přemýšlí nad něčím, co nebude pro Nef zase tak indiskrétní+ Mám to. Chtěla bych vědět, jestli jsi panna a pokud ne, kolik mužů jsi už měla +uculí se na ni+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » stř úno 24, 2010 6:04 pm

+ušklíbne se nad otázkou a zahledí se upřeně na Neferet a zvědavě čeká na její odpověď+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » stř úno 24, 2010 7:29 pm

+úsměv jí trochu zmrzne na rtech, zavrtí se na židli a začne si zase hrát se skleničkou+ Ne nejsem panna. +zakroutí hlavou+ A pokud jde o to s kolika muži jsem spala. +napije se+ Tak byl jenom jeden a myslím, že sama uhodně o koho jde.
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pát úno 26, 2010 4:31 pm

Nef: A to ti mám jako věřit, že jenom jeden? +ušklíbne se pobaveně+ Je spousta možností, jak to dohnat +uculí se šibalsky+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát úno 26, 2010 4:32 pm

Nef: Jenom jeden? +zvedne údivem obočí+ Myslím, že ten váš svět nikdy nepochopím +smích+ Ani nemusíš říkat, kdo to byl, domyslím si +usměje se na ní a podá Nef dýku a když s ní zatočí, špička ukáže na Nef+ Tak jseš na řadě s otázkou (ať se vystřídáme:) Tak kdo bude tvojí obětí tentokrát?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » pát úno 26, 2010 5:49 pm

Tony: Budeš muset. +zavrčí, když vidí jeho pobavený úšklebek+ Neni totiž jiná možnost, jak to dokázat. +mračí se+ Jo a to třeba jaký? +tuší co jí řekne, ale stejně jí to nedá, aby se nezeptala+

Styx: +pokrčí rameny+ Výchovu nezapřeš. +pousměje se a vezme si od ní dýku, kterou roztočí+ Hele ta dýka je nějaká zvláštní. +zasměje se, když ukáže na ní+ Nooo. +zamyslí se+ Tonyho jsem potrápila dost. +zašklebí se na něj+ Tak se zeptam tebe, ale musim vymyslet na co. +usmívá se+ Co třébá ... Jaký byl tvůj nejdivnější, nejextravagantnější sexuální zážitek?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » sob úno 27, 2010 3:07 pm

+zvažuje, jestli je vhodné prozradit ten zážitek, který byl pro ni nejzvláštnější+ Mám jeden takový +šlehne očima po Tonym, tuší, že se mu to asi nebude líbit+ Jednou jsem vyslovila přání, že bych si chtěla vyzkoušet BDSM +hledí do země, vyhýbá se Tonyho pohledu+ Regulus... +koutkem oka se opatrně podívá po Tonym+ použil nějaké starodávné kouzlo a dostal se mi do hlavy, našel tam tu moji představu a přesně podle toho, co tam viděl, mi přání do detailu vyplnil... připoutal mě v mučírně ke zdi... bičoval ... jenom jemně, aby to moc nebolelo, ale důtky přece jenom zanechaly krvavé šrámy na mé kůži .. nešetřil mě... použil vosk... byl tvrdý a krutý... ubližoval mi... znásilnil mě... nemazlil se se mnou, přestože mě hluboce miloval +na chvíli se odmlčí+ Když bylo po všem, přerušil to kouzlo a oba jsme se najednou ocitli zpátky v realitě. Vše, co se dělo, se odehráválo jenom v mé mysli. Mé tělo bylo zcela nepoškozené +usměje se+ Regulus by mi nikdy doopravdy neublížil +zvedne konečně hlavu+ Tak to je můj nezvláštnější zážitek. Šokuje vás to? +těká očima z jednoho na druhého+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » sob úno 27, 2010 3:59 pm

+poslouchá její líčení a při tý představě se začíná mračit, ale když jí řekne, že se vše odehrávalo v její hlavě, pousměje se+ Kdyby jsi neřekla, že to bylo pouze v tvojí hlavě, tak ano. +přizná+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » ned úno 28, 2010 10:45 am

+poslouchá vyprávění Styx a mračí se čím dál víc, zatíná pěsti, až mu bělají klouby a musí hodně držet svůj vztek na uzdě, aby ho neovládl+ Zabiju Blacka +sykne mezi zuby a chřípí se mu chvěje, jak prudce oddechuje+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv bře 04, 2010 8:57 am

Tony: +pohlédne na něj a vidí, že je zle+ Hééj, nebyl jsi to náhodou ty, kdo mě to této hry zatáhl? +drží se hesla "Nejlepší obrana je útok"+ Mně se do toho nechtělo a taky jsem věděla, proč. Už z minulosti vím, že tato hra je pro nás dva nebezpečná +snaží se situaci zlehčit a vrazí mu do ruky dýku+ Toč a nezdržuj

Nef: Zastaň se mě +prosí ji se smíchem+ Příště si my dvě na něj musíme vymyslet něco, co ho dokonale vyvede z míry +mrkne na ni+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron