Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Manori » pon dub 13, 2009 12:39 pm

P: *obrátí se na Styx a zkoumavě se na ni zadívá šedýma očima, pak toho ale nechá* Proč ne, je lépe mít mě za přítele...*cuknou mu koutky*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon dub 13, 2009 12:40 pm

Creagan, no dobrá tedy :D
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pon dub 13, 2009 12:45 pm

Manori píše:P: *obrátí se na Styx a zkoumavě se na ni zadívá šedýma očima, pak toho ale nechá* Proč ne, je lépe mít mě za přítele...*cuknou mu koutky*

Skutečně nerada bych tě měla za nepřítele +zasměje se+ Zeptám se... možná laicky... ne možná, ale určitě... co se stane s těmi, na kterých si pochutnáš? +zvědavě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Postrach » pon dub 13, 2009 12:53 pm

Styx píše:Skutečně nerada bych tě měla za nepřítele +zasměje se+ Zeptám se... možná laicky... ne možná, ale určitě... co se stane s těmi, na kterých si pochutnáš? +zvědavě+

No, na nikom si nepochutnávám, alespoň ne v takovém smyslu, jak asi myslíš...pokud tedy není zbytí...*připustí* Mám své zdroje potravy, které si nechávám "dodávat". Převážně od těch, kteří už ...krev nepotřebují...*dodá* někdy je toho až moc...
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 703
Registrován: sob pro 27, 2008 4:35 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pon dub 13, 2009 1:00 pm

Postrach: Mám tedy velké mezery ve svých vědomostech +dolije mu pití, sobě skotskou a zaprosí+ Že bys mi je doplnil? +dychtivě čeká+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Postrach » pon dub 13, 2009 1:03 pm

Styx píše:Postrach: Mám tedy velké mezery ve svých vědomostech +dolije mu pití, sobě skotskou a zaprosí+ Že bys mi je doplnil? +dychtivě čeká+

A copak bys chtěla vědět? Mezery ve vzdělání třeba doplňovat...*zatváří se mentorsky, přikývnutím poděkuje za pití-jídlo*
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 703
Registrován: sob pro 27, 2008 4:35 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon dub 13, 2009 1:04 pm

Styx, vidíš, tady už máš další názorný příklad. Postrach je úplně jiný, než já a Lestat. Usměje se a nechá se Lestatem obejmout. Já a Lestat si občas nějakého toho mudlu k večeři dáme, nakonec, po našich pozemcích se ji courá docela dost. Ušklíbne se. Ale to, že někoho kousneme, ještě neznamená, že se z něj stane upír. Docela si hlídáme koho si pustíme do rodiny. Lestatovo ironické ušklíbnutí ignoruje. K tomu, aby se z naší oběti stal upír, potřebuje naši krev. Jinými slovy, musí se napít ještě krve toho, kdo ho kousnul, prokleté krve. Usměje se. Doufám, že jsem to vysvětlila trochu srozumitelně. Zatváří se nejistě.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pon dub 13, 2009 1:14 pm

Och... dva upíři kolem mne +zachvěje se vzrušením+
Becca: Netušila jsem, že u mezi upíry je několik ras. A víš, že jsem si doteď myslela, že stačí jenom kousnout a z mudly se stane upír? +zasměje se+ Říkala jsem si, to byl by celý svět jen samý upír a za chvíli by zůstali bez potravy! Mimochodem, +mrkne na ni+ sledovala jsm vás, když tě Lestat kousl. +uculí se+ docela se mi to líbilo, co docela... bylo to skvělé!
Postrach: Ty tedy nejsi klasický upír? +nakloní se k němu+ čím se tedy vůbec živíš? +natěšena, že se zase dozví něco nového+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Postrach » pon dub 13, 2009 1:27 pm

Styx píše:Postrach: Ty tedy nejsi klasický upír? +nakloní se k němu+ čím se tedy vůbec živíš? +natěšena, že se zase dozví něco nového+

Ne, klasický ne...jsem spíš...takový pokus...*poslední slovo předrtí přes zuby* ale jinak se živím lidskou krví, bohužel...narozdíl od zbytku své "upíří rodiny" - ti lidskou nepijí, ale zvířecí..*trochu se oklepe* ale zase nám, narozdíl od některých, nevadí sluneční světlo, jsme živí - tedy nemusíš zemřít, než se staneš upírem, a nějaké kolíky, svěcenou vodu nebo česnek můžeš zahodit....není jednoduché se mě zbavit...*uculí se* ale jak říká Beccy, je vícero rodin...
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 703
Registrován: sob pro 27, 2008 4:35 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon dub 13, 2009 1:36 pm

Postrachu, přesně tak. Usměje se. Jak falešnej pěťák, furt v oběhu, co? Pobaveně.

Styx, když už jsme u toho, i já a Lestat můžem na denní světlo. I když ne přímo na slunce, ale když je pod mrakem, klidně můžem na procházku. Uculí se. A ty věcičky co vyjmenoval Postrach nevadí ani nám. Já bych přidala ještě kříže. Ale pokud by jsi někdy měla nějaký konflikt s upírem, snaž se ho rozsekat na co nejmenší kousky. Přece jen z dvoucentimetrových kousíčků se regeneruje dost blbě. Ušklíbne se. A ještě stříbro...stříbro upíra sice nezabije, ale určitě ho zpomalí. Ale taky ho to zdravě naštve, takže bych to taky vypustila. Zasměje se.

No a co se týče té mojí a Lestatovy záliby v prokleté krvi...to je schopnost vlastní pouze naší rodině. U jiných rodin je to braný jako...no...trochu jako úchylka. Někde lehčí, někde těžší. Uculí se. Ale je to nepopsatelný pocit, nevzdala bych se toho za nic na světě. Blýskne jí v očích a pohlédne na Lestata, který se zlehka pousměje.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron