Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » sob bře 06, 2010 7:29 pm

+vpadne hned za yohannkou+ dobrý!
jako po vymření..možná nějakej vir..nebo viroza...
přeženu? no tak..+zasedne tam do rožku a odloží balíčky+ já to co provádím schválně nedělám, jako..moje chování...+je jí jasný, že o tom něco ví...+ takže..jako je možný, že se urazí a zdrhne, ale já s tím nic nenadělám. spodní prádlo je vážně detail proti jiným pestrostem. +nakrčí čelo+ nebo..nebo ne? jako já ho nemíním nutit...ale...příde mi to takový milý...trenky...+zaculí se+ aspoň nadoma!

+usměje se na obsluhu+ víte co bych si dala...nějaký křupavý pečivo ze semínkama obložený šunkou, rajčetem a uzeným sýrem, šlo by to? potom džus, kafe, minerálku a nějakej zákusek..jahodovej se želatinou. +počítá, že tam pár hodinek posedijou...+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » ned bře 07, 2010 11:32 am

spíš aby ti to neomlátil o hlavu +směje se+ i když... to by nebolelo. Ale jo, na doma to není špatný, aleee... nééé ty megatrenkoidnííí +směje se+ já v tom vidět.. +zarazí se+ no... nějakýho svýho přítele, tak se mu budu ještě dva dny smát... a pak by mi omlátil o hlavu nejen trenky, ale třeba i... židlu

mmm já si dám nějakou tu zapečenou bagetku s hermelínem, šunkou.. rajčátkem.. jo tuhle. +ukáže na lístečku+ k tomu si dám colu.... pak si dám vídeň a sachr s dvojitou šlehačkou...a.. vlastně dvojitej sachr rovnou +usměje se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » ned bře 07, 2010 11:49 am

to snad nééé...počítám, že díky své profesi bude mít lepší způsoby, než mě mlátit do hlavy..ačkoliv...je to furt praktický...
ale néé, možná..to vypadá vtipně, ale tak mile! Dyť dnes trenky od boxerek sotva poznáš! leda podle vzorku...

+opře se pohodlně+ uvažovala sem o tom, že bych si někam vyjela..do lázní..na tah....+protáhne+ nenudíš se doma?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » ned bře 07, 2010 11:59 am

Jistě, dámy. +zmizí a zachvilku už jim to všechno servíruje a ještě něco navíc+ Dámy, byl bych velice poctěn, kdybyste jako první ochutnaly naši novinku.

Obrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » ned bře 07, 2010 1:57 pm

Bea: tak.. některý trenky vypadají jako boxerky, to je fakt.. ale ty cos koupila do nich mají dalekoo! +směje se a pak se zamyslí+ mm.. vidíš to, Johna jsem vlastně nikdy neviděla...jako..jen tak.. +uculí se - jak každýho šmírujou ve sprchách a tak..+
Lázně? +zpozorní+ to by vůbec nemuselo být špatný. Jako né, že bych se nudila, ale.. chce to změnu +pokývá hlavou+ někam vyrazit...

no néé podívej! +zírá na jahůdky+ tak to my ochutnáme rááády +málem slintá, no...jednu si veme a zakousne se do ní+ bo-že....
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » ned bře 07, 2010 2:33 pm

to je nádhera! +očumuje jahody+ podobný sem měla objednaný na valentýna! +nedočkavě ochutná a slastně přivře oči+ ty sou!!! mmmh! +málem se tam rozpustíííí no a uculuje se na číšníka - esi sem dobře pochopila, že je to chlap+ To vy sááám?

yohannka: ale sou milý! a příjemný matroše.
no to neviděla...+uculí se+ si ho střežíím..ale..někdy ho třeba někde natočím a...
Takže...co třeba...+vytáhne pakl katalogů čerstvých co si vyzvedla z pošty+ co tyhle? http://www.frankentherme.de/xist4c/web/ ... d_262_.htm To vypadá dobře!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » ned bře 07, 2010 5:04 pm

+už chroupe druhou jahůdku+ tohle mi donýst chlap do postele...
no počkej.. ty ho ani ještě nemáš natočenýho? To je zvláštníí +směje se+ Já bych se mrkla jenom jedním vočkem.. možná jedním a půl +uculí se+
ukáááž +prohlíží si prospekty+ no to nevypadá špatně...už to tak vidím, že tam odjedu a už se nevrátím.... a masáže si budu dávat třikrát denně...+no už se tam vidí+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » ned bře 07, 2010 5:53 pm

tak ho sežeru i s tím!
možná někde natočenej je..já nevím...my sme to...takhle asi nikde moc..neto..ani on se nesprchuje v hromadných sprchách...
néé musíš se vrátit, kdo by se staral o mýtinku? tak já to tam zarezervuju! zvu tě! ať máš taky nějaký zaměstnanecký výhody!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » pon bře 08, 2010 11:04 am

to ne.. prvně si nechám donýst druhou dávku a pak je sežeru!
To je hrůůza, ty ani nevíš a nepátráš po tom! +směje se+ Sem se.. nedávno koukala na to video ze základny +jak jí dávala ze sprch+ kam se hrabou nějaký péčka

no kdo kdo.. někdo by se našel... to mi připomíná, že sem tam neviděla Tirage asi měsíc.. dělá tam ještě? Když tam nejsu, tak všechno dělá Bärbel...
nojooo tak takový zaměstnanecký výhody si nechám líbit... jenom aby tam byli pěkní maséři.. +uculí se+ a jestli tam budou jenom masérky, tak jedu dom +papká jahůdky a pustí se do bagetky+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » pon bře 08, 2010 11:42 am

ale to né, že bych nepátrala...ale nebylo moc času a příležitostí se tomuhle věnovat...+mračí se trochu+
+pak se ale usměje+ jooo to byly časy...+zasní se+

Tirage? pfch..já ani nevím, taky tam zrovna moc nejsu...

Objednáme si soukromý maséry až na pokoj! pěkný..snědý..s velkejma tlapama...ostříhaný! +taky žere+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron