Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 07, 2009 3:20 am

Sem si vodím své návštěvy.

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Pánský-kuřácký salon

Příspěvekod Styx » ned dub 12, 2009 4:25 pm

S: Cože? Ty mi budeš zakazovat, abych si sem vodila své přátele? +dupne dominantně a založí výhružně ruce v bok, hádka graduje+
Já ti taky mlčky trpím ty tvé smrtijedské večírky, na kterých se pokaždé všichni do jednoho ožerete jako dobytek a poblijete mi celé sídlo a ty budeš něco namítat proti mým přátelům? Po každém vašem mejdanu to tady vypadá jako v pajzlu 4. cenové skupiny! +z očí jí metají blesky+
Mlč! A abys věděl... Tony +hrozí prstem+ máš domácí vězení! Celý večer budeš tady zavřený a nevystrčíš odsud ani nos, abys mi náhodou neudělal nějakou ostudu! Rozumíš? +pokrčí čelo a vyžaduje odpověď+
Nooooo?
+když se jí dočká, otočí se ke vchodu a třísne za sebou dveřmi+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Pánský-kuřácký salon

Příspěvekod Styx » pát kvě 08, 2009 5:45 pm

S:+odemkne místnost, vejde dovnitř a mile řekne+ Sbal si své věci a odejdi, miláčku. Skončila jsem s tebou. Máš na to deset minut. Až přesně na vteřinu za tuto dobu sem přijdu, ať už tě tady nevidím. +otočí se a odchází+
A.D.: +přiskočí k ní, chytne ji za rameno a přemlouvá ji+
S: Devět minut! +nekompromisně zavrčí+
A.D.: +pokusí se dravým polibkem ji přesvědčit, aby s ním zůstala+
S: Vypadni! Hned! +rozkáže, nemá chuť se s ním už vybavovat+
A.D.: +nejdřív vyhrožuje, zuří, pak prosí, nakonec brečí+
S: Jdi! +řekne nelítostně a namíří na něj svou hůlku, aby pochopil, že to myslí vážně+
A.D.: +svěsí hlavu a konečně pochopí, že je konec, pomalu odchází+
S: +vydechne úlevou, že to má za sebou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Pánský-kuřácký salon

Příspěvekod Tony Dolohov » úte zář 22, 2009 7:27 pm

°přemístí se do své komnaty a s potěšením zjišťuje, že se v ní ani za ten půlrok, co byl na smrtijedském výcviku v cizině nic nezměnilo, předpokládá tedy, že i když ho Styx tenkrát vyhodila z jejich sídla, tak tady pořád žije sama, nostalgicky se chvíli rozhlíží a vzpomíná, pak se vydá vyhledat Styx°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Styx » ned říj 18, 2009 5:19 pm

+trochu zmatená kouká, co si to dovolil, ale budiž, vzdálil se od ní na dostatečnou vzdálenost, tak se trochu uklidní+ Vidím, že jsi výběr prostředí volil stylově, jak se ti to hodilo +pohodlně se usadí, přesto je ve střehu, nedůvěřuje mu+ Tak bychom mohli přistoupit k projednávání naší dohody. Navrhuji, abychom měli každý z nás k užívání jednu část sídla, do které ten druhý ani nepáchne +zdůrazní+ Vzhledem k tomu, že tvé komnaty jsou na východ, přenechám ti celé východní křídlo. Do ostatních částí nevstoupíš +sleduje ho a čeká, zda přijme její návrh+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » ned říj 18, 2009 5:45 pm

Líbilo by se ti víc, kdybych tě přenesl radši do tvé ložnice? °rýpne si trochu°
°přistoupí k baru, nahlédne dovnitř a lišácky se pousměje° Vidím, žes tady nechala vše v původním stavu, když jsem odešel °pousměje se a sáhne po láhvi Jamesona° Že bys přece jenom tajně doufala, že se sem jednou vrátím? °popíchne ji a přisedne si k ní, mávne hůlkou, světlo trochu potemní, nalije do sklenek irskou whisky a jednu jí podá°
Východní křídlo? °dělá, že zvažuje nabídku° To mi děláš schválně? Rád se dívám na západ slunce, to přece víš. Je jako krev, rozlitá po obloze °nostalgicky zavzpomíná° Často jsme se na něj spolu dívali z věže, pamatuješ? Já ano, na to nelze zapomenout °nakloní se k ní a zašeptá° Ani na to, co následovalo, když úplně zapadlo °chvíli jí hledí do očí a hledá v nich stopy starých citů, pak se zase opře a napije se° Nevzdám se toho °řekne dvojsmyslně°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Styx » pon říj 19, 2009 1:24 pm

Ani to nezkoušej. Tam vstoupíš jen přes mou mrtvolu +varovně+ Tvé sebevědomí je až zarážející, ovšem ne na místě +frkne, ale sklenku přijme jako gesto, že je ochotna vyjednávat+ Kecy. Od kdy je z tebe romantik, smrtijede? Tak koukej teď pro změnu na východ, aspoň přijdeš na jiné myšlenky +neodpustí si jízlivou poznámku+ Lituji, ale nepodstatné věci rychle zapomínám +když se k ní nakloní, omámí ji známá vůně a zachvěje se, uvědomí si, že se propadá do jeho zrádných temně modrých očí jako kdysi a vrátí se jí vzpomínky, zamrká a rychle se vzpamatuje+ Bastarde... Ty nechceš vyjednávat, ty mě citově vydíráš!
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » úte říj 20, 2009 8:57 am

Smrt je má přítelkyně, ale tebe chci radši živou °ušklíbne se suše° Vždycky jsem byl romantik, jenže tys to nikdy nepostřehla. Pod tvrdou slupkou skrývám horoucí srdce °jeho pozornému oku neunikne její chvilková indispozice, pravý koutek úst se mu zvedne do úsměvu a hned se rozhodne to zneužít° Sáhni si °vezme její ruku do svých dlaní a přiloží si ji na hruď° Cítíš jej? Bije jenom pro tebe °zašeptá a soustředěně pozoruje její tvář, co to s ní udělá°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Styx » stř říj 21, 2009 1:25 am

Černá duše, černý humor +ušklíbne se na zmínku o smrti+ Nelítostný, nebezpečný, drsný, bezcitný romantik. Jak dokonalá symbióza. Asi ti padnu do náruče +jízlivost z ní přímo sálá+ Nikdy jsi žádné srdce neměl, leda tak z kamene +když přiloží svou dlaň na jeho hruď a ucítí zběsilý tlukot jeho srdce, naskočí jí husí kůže a rychle ucukne rukou, jako kdyby se spálila o jeho horkou kůži+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » stř říj 21, 2009 3:05 pm

°sevře jí pevněji ruku, ale ne hrubě, jenom tak, aby se mu nevytrhla, dívá se jí upřeně do očí a vtiskne jí polibek do dlaně° Nebraň se, maličká °řekne uklidňujícím hlasem° Nebraň se tomu, co se v tobě probouzí °téměř nepozorovatelně si ji za ruku přitáhne k sobě blíž° Myslíš, že jsem nepostřehl tvůj vnitřní boj? Ty mě pořád miluješ, jen o tom ještě nevíš °mluví tiše a klidně°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Další

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron