Ložnice

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pon srp 16, 2010 12:04 am

+chvíli něco vyrábí v kuchyni, připraví na talíř studené nadívané kuře a do misky výživný slepičí vývar. Prohrábne Tonyho šatník a vezme nějaké tričko a boxerky a se vším vejde zpátky do ložnice. Vidí prázdnou postel a zahlédne Tonyho ležet na zemi. Vše, co má v ruce položí a rychle přiběhne k němu+ Tony... co mi to děláš? +vykřikne káravě a pomáhá mu zvednout se na nohy, vzhledem k Tonyho váze je to docela fuška+ Jseš jako malý kluk. Neposlechneš mě +vyčítá mu, je opravdu hodně naštvaná. Nakonec se jí s námahou povede Tonyho dostat do postele+ Jsi v pořádku? Neublížil sis? +dělá si o něj starosti a prohlíží mu celé tělo, jestli se mu neotevřela některá z ran+ Co jsi vlastně potřeboval, že to nemohlo počkat na mně?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 16, 2010 12:28 am

+Opře se o Styx, důvěřuje jí že ho udrží v každé situaci+ Neplánovala jsem upadnout +snaží se to zakrýt mírným vtipem, nechce aby se na něj Styx zlobila+ Nic mě nebolí víc než předtím +uvede všechno na pravou míru když už je v posteli a prakticky uložený+ Chtěl jsem si vyndat jednu prastarou hůlku. Mojí první. Nepoužil jsem jí už desetiletí +očkem koukne po jídle co Styx zrádně položila mimo jeho dosah+ A počkat to nemohlo, protože chci mít nějakoou hůlku u sebe hned. Necítím se bezpečně když jí nemám usebe +přizná se+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pon srp 16, 2010 12:52 am

Slib mi, že dokud nebudeš alespoň částečně v pořádku, nebudeš se snažit překonávat sám sebe. Od toho jsem tady já, abych se postarala o vše, co potřebuješ, jasný? +mluví sice přísně, ale oči má měkké a něžné, odráží se jí v nich velká obava a starost o něj+ Tu hůlku ti přinesu. Ale nejdřív se najíš, ať trochu zesílíš +oblékne mu tričko a obzvlášť boxerky si užívá a pomůže mu posadit se v posteli, aby co nejmíň trpěl bolestí+ Doufám, že ten vývar bude ještě horký +sedne si k němu a začne ho krmit a jelikož předpokládá, že se to Tonymu moc líbit nebude, preventivně na něj kouká pohledem, který ho má odradit od jakéhokoliv protestu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 16, 2010 1:01 am

Neměl jsem dojem že překonávám sám sebe +zní to jakoby snad i trochu uraženě+ Raději bych nejprve tu hůlku +snaží se získat alespoň nějakoou pofiderní zbraň, přestože není pravděpodobné že by ho tady někdo napadl+ Myslím že když si mě svlékala líbilo se mi to víc +přesto je podle jeho výrazu znát že ho čisté, nespocené oblečení víc než těší+ Nejsem invalida co se nedokáže najíst +sice se nebrání, protože Styx neumí nic odepřít, ale trochu zareptat si musí+ Trochu to pofoukej, je to moc horký +z mírným úsměvem jí dává příkazy, když tak moc touží se o něj starat+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pon srp 16, 2010 1:50 am

Máš smůlu, já ten dojem mám. Vím, že jsi vážně dobrý smrtijed. Ale konečně si připusť, že teď opravdu přeceňuješ své současné síly. Přestaň si hrát přede mnou na hrdinu, vím jak ti skutečně je a chápu to +doufá, že konečně pochopil, že před ní si nemusí hrát na arogantního supermana+ Řekla jsem, že hůlku dostaneš, až se najíš a to platí. Neměl jsi ji doteď, tak to ještě pár minut vydržíš. Musíš se nejdřív posilnit, nejedl jsi bůhvíjak dlouho +řekne nekompromisně, je rozhodnuta být na něj přísná, dokud se nezačne chovat rozumně+ Vím, že nejsi invalida, ale ve tvém stavu bys většinu polévky rozlil, než bys ji přenesl k ústům. A horké to už nemůže být. Dávno to stačilo vystydnout, tak neremcej a jez +strčí mu lžíci do pusy a i když si myslí, že je někdy umíněnější než dítě, dělá to ohleduplně vzhledem k jeho poraněným rtům+ Vypadá to, že tě teď budu svlékat častěji +po spršce příkazů a výčitek se konečně na něj hezky usměje+ Alespoň do té doby, než se ti srovnají kosti +mrkne na něj šibalsky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 16, 2010 8:10 pm

Doteď jsem nebyl při vědomí a síle dost, abych sní dokázal zacházet +argumentuje docela logicky+ Prostě se bez ní necítím bezpečně a +trochu se zarazí. Pauzi v řeči využije ktomu aby se dlouze nadechl a stejně dlouze i vydechne+ bylo těžké jí ztratit. Je to trochu jakobych +zvažuje jak to správně vyjádřit+ přišel o kousek těla +podívá se na Styx+ Nezní to trochu bláznivě? +zeptá se+ Máš pravdu Lilie +zvedne zlomenou ruku+ s tímhle se opravdu nemůžu sám svléknout.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pon srp 16, 2010 9:04 pm

+pohlédne podezíravě na něj+ O čem to mluvíš? O hůlce... nebo o mně? +uculí se, protože to skutečně znělo dvojsmyslně+ No sláva, takže ti už pomalu dochází, že mě potřebuješ +zasměje se, když Tony uzná, že se nedokáže ani sám svléknout. Odloží talíř a sáhne po tácu s kuřetem+ S tímhle už si poradíš sám +vrazí mu do zdravé ruky do zlatova ogrilované stehýnko+ Tak kde máš tu hůlku? Přinesu ti ji, aby ses se mnou cítil bezpečněji +zachechtá se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 16, 2010 9:22 pm

+Vážně, ale z mírným, něžným úsměvem dlouze hledí na Styx+ Vlastně o obou +řekne nakonec nesmírně diplomaticky+ Otom nepochybuji +s potěšením se zakousne do stehna+ Je tam dole ve skříni, úplně na dně v truhličce s třeňového dřeva +naviguje jí+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pon srp 16, 2010 10:04 pm

+odběhne pro hůlku, najde ji lehce podle jeho mapy a vrátí se s ní k němu+ Tak spokojen? Už se cítíš bezpečněji? +odloží zbytky kuřete, které mezitím ohlodal až na kost a hodí je psům+ Víc už nedostaneš, dlouho si nic nejedl a musíš začít postupně +umyje mu ruce a mastnou pusu a napadne ji, že by se klidně dokázala postarat i o dítě, když zvládla Tonyho+ Teď ti namažu rány a pak tě nechám spát, ať nabereš síly +vyhrne mu tričko a mastmi, co dostala od Mem mu natře rány a přelepí je náplastí, pokračuje tak po celém jeho těle. Po skončení práce je Tony polepený jako bilboard a Styx se rozesměje+ Vypadáš opravdu sexy.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 16, 2010 10:15 pm

+Sevře hůlku v prstech, mastných, což mu ani moc nevadí protože mu stejně hůlka jaksi nejde pod nos. Nebo spíše do magické moci. Jednou sní krátce mávne a kromě jakýchsi pofidérních jiskrných odlesků které by mohli být klidně jen leskem laku na hůlce se nic nestane+ Je to jako zkoušet šermovat příborovím nožem +postěžuje si+ Je dobré když žena ocení mužovu krásu +vrátí jí s jistou jízlivostí pohled sklopený na vlastní pomazané tělo+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron