Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » ned kvě 17, 2009 7:30 pm

+obejme ji taky a chvíli si užívá objetí+ Díky, Emm, od tebe si toho obzvlášť vážím, protože ho dobře znáš. +pak se odtáhne a zase si sedne+ Dal mi dárek... jen tak, +říká nadšeně+ překrásný náramek. Vezmu si ho, když bude nějaká vzácná příležitost. +chytne ji zase za ruku+ Emmo, ty ho znáš od dětství, vyprávěj mi o něm, prosím. Chci o něm vědět co nejvíc.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » ned kvě 17, 2009 8:16 pm

Jen tak většinou dárky nedává.*mrkne na ní* A podle mě bys ho moc potěšila, kdyby sis ho vzala až třeba budete příště sami*usměje se*Co bys chtěla vědět? Vím, že bude dobrý táta, poněvadž když jsem byla malá krásně se ke mně choval, a také vím, že umí vyprávět, od té doby co odjet mi psal dlouhé dopisy a většinou, když má nějakého přítele, opravdového, tak si ho váží. Ale abych jo jen nechválila*zapřemýšlí* je oprvadu chytrý, až vychatralý pozor na to. A většinou musí být po jeho*usměje se* Ale vyprávěj ty,jak jste spolu dlouho? Co jste spolu zažili?*naklání se k ní, drží ji za ruku a poslouchá*
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » ned kvě 17, 2009 8:38 pm

Chtěla jsem si ho vzít k večeři, na kterou jsem ho chtěla pozvat k sobě. Jsem děsněj romantik. +uculí se+ Taková nádhera se nedá nosit jen tak na všední dny. +zvedne překvapeně zrak při zmínce o jeho chování k dětem+ Och, vážně? Tak jestli má pěkný vztah k dětem, to vysoko stoupl v mých očích. Miluji děti a až je jednou budu mít, chtěla bych je mít s někým, kdo děti taky skutečně miluje. +zvedne obočí+ Chytrý je, ale ... vychytralý? +přemýšlí+ No, nikdo není dokonalý, že... Alespoň si na to budu dávat pozor. +uculí se+ No... neznáme se tak dlouho, je to čerstvá láska, seznámili jsme se nedávno hned po jeho návratu z ciziny, pozval mě na čaj a já jsem čistě ze zvědavosti neodmítla, och, Merline, velebím tu chvíli. +zasněně+ Zaujal mne okamžitě. Když se to tak vezme, na to, že se známe teprve docela krátce, už jsme toho docela dost zažili. +zasměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » ned kvě 17, 2009 8:47 pm

Jo to se mu bude líbit, myslím, že je taky romatik.*usměje se* Ano, jeho jediná slabost. On se choval většinou jako pravý aristokrat a zmijozel, ale dětem by nikdy neublížil, tím jsem si jistá. Nějak s nimi soucítí nevím proč*přemýšlí, ale pak se vzpamatuje* No ještě aby byl....nikdo není dokonalý ne? Ale myslím, že jak se na tebe tak koukal, tak ž ti opravdu nechce ublížit nebo využít*povzbudivě* No koukám, že za tu dobu, od kdy se znáte ses stihla pěkně zamilovat*usměje se* No to je skvělé, je pravda, že díky cizině asi bude mít teď dost nápadů, dost se toho na cestách naučil, co jsem pobrala z těch dopisů...
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » ned kvě 17, 2009 9:05 pm

To jsme si všimla, že je romantik a docela mi to imponuje. Pravý aristokrat, přesně jsi to vystihla, má vychování a tím mě dostal. Třeba takovým detailem, že mi hned při našem seznámení políbil ruku, To už se dnes málokdy vidí. +přemýšlí+ Sice mě nikdy do ničeho nenutil, ale zmijozelskou ctižádost nezapřel, svou trpělivostí stejně dosáhl toho, co chtěl. +sklopí zrak+ No, stihla... a to jsem vůbec nepředpokládala, že to takhle dopadne, když jsem se s ním seznámila. Ale od první chvíle se ke mně choval moc hezky a tím si mne získal. +postřehne její zamyšlení+ Soucítíš?+upřeně na ni hledí+ Emmo... mám takový divný pocit, že mi něco tajíš. Kdybych nevěděla, že miluješ Roibena, myslela bych, že k Regulusovi něco cítíš. +udiveně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » ned kvě 17, 2009 9:18 pm

Jo to on dělá velmi rád, popravdě tím okouzluje spoustu žen*zasměje se*Toho co chtěl?*trochu nechápavě se na ní podívá* Popravdě jsem hodně ráda, že si někoho našel, na můj vkus byl moc dlouho sám, ani jsem nemyslela, že to tak dlouho vydrží*uchechtne se* Vždycky byl tak trochu....no na holky*pobaveně* Ne, k němu ne*usměje se* Buď naprosto klidná, celou rodinu Blacků beru spíš jako rodinu, než objekt na svádění*mrkne na ní*
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » ned kvě 17, 2009 9:33 pm

Nedivím se, on přesně ví, jak na ženy. +uculí se+ Myslím, že by mu žádná nedokázala odolat. +kousne se do rtu+ No třeba toho, že jsem mu poradila v zařizování domu, nebo... prostě tak nějak. +rychle změní téma+ No ale když by na holky, tak to nebyl nikdy sám, ne? +zarazí se a smutně se na ni podívá+ Opravdu je... na holky?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » ned kvě 17, 2009 9:39 pm

To máš bohužel naprostou pravdu*usměje se, nechá její rozpaky být a radši se zaměří na druhou otázku*Ano býval, typický zmijozelák, jedna noc a sbohem*přemýšlí* Ale dost se změnil, co byl na cestách, pokud jsem to z těch dopisů pochopila dobře, tak už dlouho neměl ženu,hodně dlouho....
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » ned kvě 17, 2009 9:55 pm

Jako většina kluků v jeho věku, obzvlášť když jsou pohlední. +ušklíbne se+ To ti psal v těch dopisech, že dlouho neměl ženu? +podiví se+ Hm... to ale nehraje moc v můj prospěch, +zarazí se a zbledne+ Jak to mám chápat? Že sbalil první, která se namanula hned po jeho návratu, protože dlouho neměl... +vysloví ztěžka+ Emmo, jak to mám chápat? +zoufale+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » ned kvě 17, 2009 9:59 pm

To mi povídej*úcul* No, takhle bys to chápat neměla*snaží se ji uklidnit*On ano byl jak se patří děvkař, ale pokud ti řekl, že tě miluje, a to mi věř, pro něj hodně znamená tak se nemáš čeho bát*povzbudivě se usměje a chytne ji za ruku* Na to ho znám moc dobře, abych poznala jak je do tebe zamilovaný...
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron