Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » ned kvě 17, 2009 11:33 pm

Nic mu nebudu říkat. Nemusí vědět vše, co se mnou dokáže udělat. Víš, jak by mohl být namyšlený? Anebo by to taky mohl zneužít! +řekne z legrace a zasměje se+ A co Ily? +začne konečně o někom jiném, i když téma Reguluse je její nejoblíbenější+ Jak se má? Někdy se zase budu muset přijít na něj podívat.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » ned kvě 17, 2009 11:38 pm

To máš pravdu, tak ho tím někdy překvap. Určitě bude mile překvapen*z legrace ji trochu kousne do krku a pak se zasměje*Má se skvěle, ale pslední dobou je nějak moc v pubertě, takže si s ním moc nepopovídám*ušklíbne se* Netušila jsem, že vlci mají taky pubertu*uchichtne se* A co ty, kromě Reguluse nějaké novinky? I když teď toho asi moc kromě nějk nestíháš co?*hladí ji po vlasech, vplítá do nich prsty*
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 12:41 am

No... možná mu to někdy přiznám. Ale stejně to už asi poznal i sám. Au! +vydechne a položí si dlaň na krk+ Ty upírko! +napomene Emmu v legraci a pak se zasměje+ Zapomněla jsi se proměnit ve vlčici? +ušklíbne se+ To slyším poprvé, že i vlci mají pubertu. Jak se to u nich projevuje? Začíná je zajímat druhé pohlaví? +uchichtne se+ Veškerý můj volný čas mi zabírá Regulus, takže kromě toho, o čem tady celý večer básním, +úcul+ u mne žádné jiné novinky nejsou. +nechává ji hrát si s jejími vlasy, má to moc ráda+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » pon kvě 18, 2009 9:26 am

Ne, jen jsem ti chtěla předvést názornou ukázku překvapení*zasměje se* No tak nějak, a taky jsou protivní a nechtějí si povídat. Překvapilo mě jak moc se to podoá té lidské*ušklíbne se*Takže ty teď prakticky žiješ Regulusem, abych to správně pochopila*usmívá se* Tak mi o něm ještě něco řekni, co jste spolu třeba dělali, nebo kdy ses do něj zamilovala, zajímá mě to *prstama ji rozčesává dlouhé vlasy*
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 9:42 am

Ne, nežiju s ním. Žít s někým znamená být pořád spolu, bydlet spolu, jíst spolu, spát spolu, koupat se spolu, spolu usínat i se probouzet, prostě být spolu neustále. A to my nejsme i když jsme spolu hodně často. Každý máme svůj dům, takže se navštěvujeme, protože nevěřím, že by byl Regulus ochoten nastěhovat se ke mně, i když bych si to moc přála. +lehce zrudne+ Ale jsme spolu téměř pořád, protože já +zase se nejdřív rozhlédne+ bez něj nemohu. A docela mě to štve. Stačí chvilka bez něj a jsem smutná a nervózní. Vždyť se na mne podívej, je chvíli pryč a já jsem z toho hotová. +smutně+ Jestlipak se jemu tam nahoře taky po mně stýská? Nebo tam řeší docela jiné věci? Ach, jo. +vzdychne+ Tak ty chceš fakt vědět, co jsem spolu dělali a kdy jsem se do něj zamilovala? +mrkne na ni, pohodlněji se usadí a nechá si rozčesávat vlasy a vrní u toho+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » pon kvě 18, 2009 10:03 am

To máš pravdu, my s Roibenem spolu tolik nejsme, tedy spíš jsme spolu dost málo*ušklíbne se* tak možná proto si jeden druhého vážíme*usměje se* No to je na tom počátečním zamilování úplně nejlepší, že ani jeden bez druhého nevydrží*usmívá se* To je krásná doba, občas se k ní ráda vracím...*hezky ji rovná vlasy na ramena* Určitě řeší tu koupelnu, to víš, že to chci vědět, moc vyprávěj mito, mám ráda zamilované příběhy*hladí ji po ramenou*
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 10:36 am

Tak vidíš, když nejste pořád spolu, jste si o to vzácnější a o to víc se na sebe těšíte. Poznám to na sobě. +usměje se+ Já ani nevím, kdy jsem se do něj zamilovala, přišlo to tak strašně náhle, že ani netuším, kdy. Ale když tak nad tím přemýšlím, tak asi tehdy, jak si mě uložil do postele, +zhrozí se+ Ne, ne... nic nebylo, je to přece čestný a ušlechtilý muž! Ale uložil si mě do postele ve svém domě a s takovou pečlivostí se o mne staral, že mě tím zcela okouzlil. Tu noc jsem spala nádherně a zdálo se mi o něm. A představ si, ráno mi přinesl snídani až do postele! +zasněně+ Tím si mě hodně získal. Ne tou snídaní, +zasměje se+ ale tím, jak je pozorný. A myslím, že to byla ta chvíle, kdy jsem se do něj zamilovala. +zašeptá+ Od té doby udělal ještě spoustu věcí, které mou lásku k němu jen prohloubily. +sklopí oči+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » pon kvě 18, 2009 10:53 am

*poslouchá ji a usmívá se* To je krásné, vy máte tak romantický příběh. Zní ta jko z pohádky, to jak je k tobě hodný a pozorný. Podle mě si toho určitě vážíš, a právem, on se takhle normálně nechová, musela si ho hodně okouzlit*pohladí ji po hlavě až na ramena* Ale u tebe to nebyl problém, ty máš šarmu na rozdávání*zasměje se* Koukám, že vy to oprvadu máte jeden romantický den za druhým. Přála bych vám aby vám to vydrželo co nejdéle*usmívá se*
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 10:59 am

Máš pravdu, je to jako z pohádky a nikdy jsem ani netušila, že by mne takový romantický příběh vůbec mohl někdy potkat. Samozřejmě, že si toho vážím a jsem moc šťastna. Já a okouzlit? +zasměje se+ Prosím tě, víš co musel na svých cestách po světě poznat žen? Neříkej mi, že až při návratu zpátky do rodného kraje tady na něj čekala ta pravá. +uchichtne se+ Díky, opravdu je každý další den s ním pro mne darem z nebes. +zamilovaně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » pon kvě 18, 2009 11:04 am

Každého většinou tahle romantická pohádka potká, když to čeká nejméně*usměje se* Samozřejmě, že ty, si opravdu okouzlující. Máš takový dar*zapřemýšlí* podle mě je to taky tím, že je angličan, a tím pádem vyhledává někoho kdo je mu blízko. Jen si ho zkus představit s černoškou*zasměje se*Jsem š´tastná i za tebe, věř mi...ještě něco bych chtěl vědět, myslíš si, že tě miluje tak jak ty jeho?*vždycky ji vlasy trochu rozcuchá a pak zase uhladí*
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron