Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 11:12 am

*vejde dovnitř, trochu se zarazí, když uvidí jak Styx leží na Emmě, ale pak se usměje* omlouvám se dámy, že vás ruším, ale Emm myslíš, že by ses mohla zajít podívat nahoru na slečnu Narcisu, propadla se pod ní podlaha a jí bolí noha, tak ji prosím zkontroluj, jsem tam za chvilku*usměje se a jde si sednout do křesla*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 11:22 am

Já jsem byla moc divoká na to, abych s něčím takovým vůbec někdy počítala. Ale jak je vidět, i divošky může potkat romantická láska. +uculí se+ Tak s černoškou si ho tedy opravdu nedokážu představit. +rozesměje se+ To je moc příjemné, co mi děláš s vlasy. Mám moc ráda, když si mi někdo s nima hraje. +zamyslí se+ Nevím, jestli mě miluje tak, jako já jeho. Nedokážu mluvit za něj, jak to cítí on. Vím, že mě miluje, ale jak moc... ještě nikdy mi to neřekl. +pousměje se+ Myslím ale, že víc než já, určitě ne. Ono totiž už to víc ani nejde. +rozesměje se a pak si všimne, že se vrátil Regulus, tak se vymaní z Emminy náruče, doufá, že neslyšel její poslední slova a krásně se na něj usměje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod EmmaS.S » pon kvě 18, 2009 11:27 am

Mám to taky ráda, ale i ráda to dělám druhým*usmívá se*Tak mi to pak musíš říct, docela mě to zajímá*rozcuhcá ji vvlasy jako malému miminu a pak si všimne Reguluse* Je, překvápko*pustí Styx* Tak já se na ní jdu podívat. Jak si někdo může něco udělat při měření koupelny*mumlá si trochu nechápavě pro sebe*
Svět není jen černý nebo bílý....a proto si vyberme kterou barvu máme radši
Uživatelský avatar
EmmaS.S
NEaktivní
 
Příspěvky: 168
Registrován: sob pro 27, 2008 8:37 pm
Bydliště: Crowborough

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 8:46 pm

*když Emma odejde, nakloní se ke Styx, veme ji za ruku a posadí si ji na klín* Tak jak jste se tu měli? vybrali jste něco?*usmívá se a pak ji krátce políbí*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 8:53 pm

+lekne se+ Pod Narcisou se propadla podlaha? Och, Merline, je v pořádku? Měla bych jít za ní. Stalo se jí něco? +čeká na odpověď, sedne si, když si ji přitáhne do klína+ No.. docela hezky jsme si s Emm pokecaly. A vybraly, určitě se ti to bude líbit, budeš mít nejkrásnější zahradu v celé Anglii. +zasměje se+ A co ty, jak vám to nahoře s Narcisou šlo?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 8:57 pm

Klid je naprosto v pořádku, když jsem odcházel tak jí to skoro nebolelo, a s Emmou si myslím, že už nás teď vesele pomlouvají*usměje se*Tak to se těším, jsem zvědavý jak moc jste odhadly můj vkus*dá ji pusu na krk* skvěle, i dvě okna tam budou*usmívá se*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 9:03 pm

To jsem si oddechla. Jak se jí to stalo? Ještě že je tady Emma, ta si s tím určitě poradí. +pusa jí potěší, už se jí po ní stýskalo+ Dvě okna, to je paráda, budeš mít nádherný výhled rovnou z vany. To budeš pořád naložený ve vodě jako ryba, ani se ti nebude chtít jít ven +zasměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 9:19 pm

No zkoušela pevnost staré podlahy a te´d vím, že ji musíme vyměnit*usměje se*Jo ta stopro, nevypadalo to vůbec vážně. Jo naprostá idylka-vana, víno, olivy a ty a jsem naprosto šťastný*usmívá se, a proplete prsty s jejími*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 9:35 pm

Jakou barvu koupelny jste s Narcisou vybrali? +zvědavě+ Takže přesně v tom pořadí, jak jsi to vyjmenoval... +uculí se+ Pozveš mě otestovat taky svou vanu? Doufám, že bude dostatečně velká +ušklíbne se a obejme ho rukou kolem krku, druhou nechá propletenou s jeho rukou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 9:42 pm

takovou lesklou šedo modrou, mohlo by se ti to líbit*usměje se* No samozřejmě, že ty si hned po vaně*zasměje se*Samozřejmě, musíme se tam vejít oba*mrkne na ní a políbí ji*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků

cron