Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte kvě 19, 2009 8:56 pm

Ale nic, nevšímej si mých divných otázek. Jen jsem si vzpomněla na svůj nedávný střet s jedním takovým. +pohladí ho po vlasech+ Ne, ty vůbec nejsi bezcitný a krutý, jsi můj. +políbí ho a vezme jeho levou ruku do dlaní+ Chtěla bych si prohlédnout znamení zla... mohu? +prosebně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 19, 2009 8:59 pm

Občas si o tebe popravadě dělám starosti*kouká ji trochu smutně, ale spíš soucitně do očí* Klidně, jestli o to stojíš*políbí ji a nastaví ji ruku do vodorovné polohy*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte kvě 19, 2009 9:15 pm

Vůbec nemusíš, +hladí ho po tváři+ umim se o sebe postarat. +říká mu konejšivě+ Neboj se vůbec o mne. +zrakem sklouzne dolů, pomalu odhrne rukáv a odhalí cejch, dlouho ho podrobně studuje, bříšky prstů po něm jemně přejíždí+ Je... zajímavý. Zvláštní, ale krásný. +zvedne k němu hlavu+ Bolí ještě někdy, nebo se rozpálí? +zvedne si jeho předloktí ke rtům a něžně ho políbí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 19, 2009 9:23 pm

Já se budu starat rád*usměje se s uklidňujícím výrazem*Ano občas se rozpálí*pozoruje ji jak si ho prohlíží*lidé se ho spíš bojí, než aby ho obdivovali*je překvapen jejími slovy, a když ho na cejch políbí, kouká na ni překvapeným pohledem*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte kvě 19, 2009 9:34 pm

To mne těší, že budu mít svého zastánce, který se o mne postará. +dá mu za to pusinku na čelo+ Čeho se bojí? +zvedne obočí+ Není na něm nic tak strašného, +pousměje se+ Omlouvám se, že na něj tak zírám, ale slyšela jsem tolik pověstí a ještě nikdy jsem neměla možnost takhle zblízka si ho prohlédnout. +uculí se+ Ne každý smrtijed si na něj nechá sáhnout. +neunikne jí jeho překvapený výraz+ Co se tak tváříš? Chci ti jen políbit tvou ruku.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 19, 2009 10:18 pm

*usměje se*No oni jsou většinou strašní ti lidé, kteří ho mají vypálený, a ne každý smrtijed je jako já...*sleduje jí* No neměl bych spíš líbat ruce já tobě?*pobaveně se ušklíbne, ale ruku nechá volně, aby si s ní mohla dělat co chce*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte kvě 19, 2009 10:30 pm

Ale když jsi se kdysi přidal do řad smrtijedů, šel z tebe strach, že ano? +zasměje se+ Dnes jsi krotký jako beránek. Ale, +mrkne na něj uličnicky+ nebylo by na škodu, kdyby se jednou za čas z tebe stal vlk. +uculí se na něj+ No, to bys měl, ale můžeme si je líbat navzájem, +vezme mu ruku a začne ho pomalu líbat od zápěstí a postupuje směrem k loktu až na rameno+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 19, 2009 10:33 pm

Ano máš pravdu, byl jsem hrozivější, ale byl jsem mladý, nevěděl jsem co s životem...teď nevím jestli bych dokázal to co kdysi, rozhodně ne takovým způsobem...*nechá tu větu vyznít do ticha, a nechá ji aby mu chvíli líbala ruku, pak veme její obličej do dlaní a přitáhne si ho do vášnivého polibku*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » úte kvě 19, 2009 10:44 pm

Tak už na to nemysli, dnes se už o smrtijedech bavit nebudeme. +vidí, že se mu moc o tom mluvit nechce+ Najdeme si jiné téma. Co třeba, kde se nacházejí tvé stáje? +zašeptá a když ji strhne do vášnivého polibku, ovine mu ruce kolem krku a vrhne se divoce na jeho ústa+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » úte kvě 19, 2009 10:48 pm

stáje nejsou podstatné*vášnivě ji líba na ústa, když ji vymete ústa jazykem, přesune se na její krk a dekolt, poté zpátky na obličej, tisíci malými polibky ji zasypává čelo, víčka tváře a rty, rukama ji hladí po zádech pod halenkou*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron