Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » ned bře 14, 2010 6:47 pm

+zvedne se+ Takže já vám děkuji za hezký večer ... tedy spíš noc. +usměje se+ Dobře se vyspěte a hezký sny. +rozloučí se s nimi a nechá se skřítkem odvést někam odkud se může přemístit domů+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte bře 16, 2010 9:32 pm

Nef: My děkujeme taky za příjemnou společnost +usměje se na ni a políbí jí ruku+ Určitě zase někdy přijď +vyprovodí ji do přijímací místnosti, kde se může přemístit a vrátí se za Styx+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » stř zář 22, 2010 3:39 pm

+vrátí se z posilovny, kde opět týral tělo, chce být co nejrychleji v kondici, aby mohl opět pracovat. Rána na prsou se mu ale otevřela a ošklivě krvácí. Ve sprše smyje krev a pot z těla, nedbaje bolesti a pak si ránu ošetří a hrudník ováže obvazem. Sedne si do křesla, popíjí skotskou a prohlíží si Playboy+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv zář 23, 2010 4:54 pm

+nemůže se soustředit na ty nahé děvky, tak časopis odhodí a natáhne se po doutníku. Ucítí v prsou ostrou bolest a všimne si - jelikož má košili ležérně rozepnutou - že mu přes obvaz na hrudi prosakuje krev. Zakleje a jde si vzít lektvar na zastavení krvácení. Když bolest nepolevuje, hodí si přes ramena hábit, do pochvy zastrčí dýku a jde si vztek a bolest vybít lovením mudlů+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » stř zář 29, 2010 5:07 pm

+vrátí se z lovu mudlů, ještě vzteklejší než předtím, shodí ze sebe zakrvácený hábit a krví prosáklou košili a ve sprše smyje ze sebe pot a krev. Špinavou mudlovskou, i svoji vlastní. Do znovu otevřené rány, památky na mučení, si nalije lektvar na zastavení krvácení, až to zasyčí a stoupne pára. Zařve bolestí a prázdnou lahvičku flákne vší silou do prosklené vitríny. Ví, že mu na hrudi přibyde další ohyzdná jizva, ale lepší být zjizvený jak vlkodlak, než chcípnout na vykrvácení+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » sob říj 09, 2010 5:00 pm

+vrátí se z večeře domů a už se těší na sprchu, když ho najednou začne pálit znamení. Rychle se zase oblékne a přemístí se ke svému Pánovi+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pon říj 18, 2010 7:46 pm

+když se vrátí po několikadenní misi domů, zatouží po povídání se Styx a vydá se do jejích pokojů. Proleze celý Orlík a když ji nikde nenajde, chytne pod krkem jednoho ze skřítků, který mu prozradí, že paní se už týden neobjevila doma. Když z něj Tony vytřese duši, skřítek mu prozradí, že v kuchyni se před týdnem odehrál nějaký souboj. Neví však, kdo s kým a když přizná, že uklidil stopy krve všude po podlaze, mrskne jím Tony vztekle a zároveň vyděšeně do kouta jako s hadrovou panenkou a rychle se vydá Styx hledat+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte říj 19, 2010 1:23 pm

+skřítek ho na odchodu dostihne a oznámí mu, že má návštěvu. Tony přijme Wenai ve svých komnatách, ale je na první pohled vidět, že je nervózní a pospíchá. Jako džentlmen však nabídle Wenai křeslo a něco k pití+ Co vás ke mně přivedlo, madam?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte říj 19, 2010 1:28 pm

No já jsem slyšela, že se Styx ztratila, tak chci pomoct ji najít. +vysype ze sebe, jako by si to celou dobu připravovala, je krapet nervní, protože (pokud vím) tak se s ním ještě nesetkala+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte říj 19, 2010 1:47 pm

+překvapeně na ni pohlédne+ Vy jste její přítelkyně? Nebo kamarádka? +pak se zarazí+ Promińte mi, jsem trochu nervózní, ani jsem se vám nepředstavil. Tony Dolohov +mírně se ukloní+ Ano, zmizela za záhadných okolností. Jsem rád, že si taky někdo z jejich přátel všiml, že je nezvěstná. Právě jsem na odchodu, jestli chcete, můžete se ke mně připojit.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron