Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte říj 19, 2010 1:54 pm

Kamarádka. Jmenuju se Wenai Lafayette. Jasně. +přikývne+ Kde chcete začít? Máte nějakej plán?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte říj 19, 2010 2:17 pm

Moc mě těší, škoda, že se poznáváme za poněkud nepříhodných okolností +pousměje se omluvně+ Nemám zatím žádný plán, dozvěděl jsem se to teprve před chvílí, že zmizela. Nevím, kde hledat... přiznávám, že jsem poprvé bezradný +pokrčí rameny a najednou si na něco vzpomene+ Omluvte mě na chvíli +vzdálí se mimo místnost, ale za chvilku je zpátky a v ruce svírá nějaký předmět+ Styx mi tohleto nedávno ukazovala +postaví podivnou věc na stůl+ Jsou to přesýpací hodiny, které dostala z Ministerstva za nějaké zásluhy. Ukazují místa a lidi, které se k ní v daném čase vztahují nebo jsou pro ni důležité. Napadlo mě... +pohlédne tázavě k Wenai a pak upře zrak na tu věc+ jestli to nefunguje i opačně... jestli nám to neukáže, kde teď Styx je...
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte říj 19, 2010 2:37 pm

To je zvláštní. +vezme do ruky hodiny a prohlíží si je+ Jak to funguje? není k tomu někde návod? No je možný je to ukazujou tomu, kdo ty hodiny má. +otočí je a v nich se začne ukazovat mladík s dlouhými kaštanovými vlasy, Wenai jen trošičku zrudne a hned je položí a obrázek zmizí+ Ale radši bude lepší když to zkusíte vy. +popostrčí je po stole k němu+ Ale stejně... Pokud bude někde vevnitř, tak stejně nejspíš nepoznáme, kde je, na jakém místě na zemi. Možná by to chtělo vyhledávací kouzlo, nebojaksetojmenuje.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte říj 19, 2010 3:20 pm

+sáhne po hodinách a a zadívá se do skla. Rozmazaný obraz se chvíli chvěje a když se ustálí, Tony uvidí spoutanou Styx a vedle ní postavu v kápí, která nevypadá jako její přítel. Čelo se mu zkrabatí hněvem, narovná se v celé své výšce a vypadá teď jako bůh pomsty+ Tušil jsem to, že tady číhá nebezpečí... a Styx si nedala říct +mluví hodně hlubokým hlasem, který používá pouze, když mučí nebo zabíjí+ Ta kobka... +nakloní se zase blíž ke sklu+ ... něco mi to připomíná... už jsem ji někde viděl... +loví v paměti tak usilovně, až je to málem slyšet+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte říj 19, 2010 3:32 pm

Vážně? Hlavně se nenech unýst, prosim tě. +neodpustí si, když ho vidí+ Chce to chladnou hlavu. Kdo je ten chlap? Vypadá jak nějakej mohamedán. Je možný, že by byli tady? Jestli ji unesl, tak by s ní nemusel daleko, jestli spěchá, nebo je nedočkavej.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte říj 19, 2010 4:19 pm

Vím, co je to za chlapa. Je to fanatický vyznavač muslimského náboženství, věrný sluha toho jejich Alláha a proroka Mohameda. Není ale čas to vysvětlovat. Vím jen, že Styx hrozí smrtelné nebezpečí, musíme jednat rychle +zvažuje taktiku+ Máš pravdu, nemohl ji odtáhnout daleko... někdo by ho uviděl... myslím, že vůbec neopustil hrad +přemýšlí nahlas+ Musí být tady někde... blízko... kam by dokázal sám odnést Styx... jak ji znám, nedala by se dobrovolně odvést... určitě ji uspal nebo omámil +najednou se mu ve tváři objeví vítězný úsměv+ Ta kobka! Je to jedna z cel, které se nacházejí hluboko ve skále pod sídlem. Jenže... která to je, sakra? Jsou jich tam desítky +zběsile přemýšlí+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod André Bourson » úte říj 19, 2010 6:59 pm

Po zbytečném hledání Styx po celém jejím sídle ho napadne podívat se k Tonymu. Zaklepe na jeho dveře a když mu Tony otevře, zeptá se mezi dveřmi. "Promiňte, že vyrušuji," omluví se, když v místnosti zahlédne dámskou návštěvu, "nikde nemohu najít Styx. Není náíhodou u vás?"
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Mystick von Sachsen » úte říj 19, 2010 7:03 pm

čekání v přijímacím pokoji ji už nebaví, a tak zaklepe na dveře Tonyho pokoje. Uvidí tam stát Morse a stejně jako on, strčí i ona hlavu do dveří. Dobrý večer, Tony. Hledám Styx, nevíte, kde je? zeptá se.
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte říj 19, 2010 7:04 pm

+jde otevřít, když uslyší klepání a pozve Andrého dál. Zahlédne za ním i známou slečnu, pousměje se a otevře dveře dokořán+ Pojďte dál. Styx tady není. Není čas vysvětlovat, kde je, ale je ve velkém nebezpečí. Právě spřádáme plán na její vysvobození. Jestli chcete, můžete se přidat +vrátí se zpátky k přesýpacím hodinám+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Mystick von Sachsen » úte říj 19, 2010 7:13 pm

vejde za Morsem. Asi jdu nevhod, ale potřebovala jsem mluvit se Styx. rozhoduje se co dál. Nehodila by se vám další hůlka? pro přítelkyni by ráda položila i život.
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron