Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte říj 19, 2010 7:17 pm

No já bych asi věděla, jak ji najít, ale je to takový... no... +skousne si v rozpacích spodní ret+ Totiž, když jsme byly na škole, tak jsme tak zjišťovali, kde je ten kluk, co jsme do něj byly zamilovaný, takže jsme ho pak ,,náhodou" potkaly. Je to pubertální blbost, já vím, ale vždycky to vyšlo. Ale je nutný, aby ten kdo ji hledá ji miloval, nebo ji měl aspoň fakt hodně rád. +rozhlídne se po nich všech, i po těch, co se tam tak vyrojili+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Mystick von Sachsen » úte říj 19, 2010 7:19 pm

opře se o zeď a svraští obočí. V tom případě by to neměl být takový problém. zabloudí očima k Tonymu a trochu se začervená.
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Salonek

Příspěvekod André Bourson » úte říj 19, 2010 8:21 pm

"Tak jestli ten způsob funguje, můžeme jej hned vyzkoušet." Přistoupí k Wenai. "Co mám udělat?" Pohlédne směrem, kam hledí Mystick a když zahlédne Tonyho, dojde mu to, ukročí dozadu a opraví se. "Co se má pro to udělat?"
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte říj 19, 2010 8:27 pm

+vyslechne si Wenai+ Tak pokud to opravdu fungovalo, měli bychom to co nejdřív provést a neztrácet čas +všimne si, že většina párů očí se dívá na něj a otočí se k Wenai+ Tak prozraď nám to kouzlo. Myslím, že jsem ten vyvolený, který jej má provést.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte říj 19, 2010 8:29 pm

+uculí se, ale zakryje si rukou rty, pak nahodí vážnou tvář+ No funguje to na principu kompasového kouzla, ale s tím že hůlka ukazuje směr té osoby, kde se nachází. Já vám tu hůlku začaruju. +vytasí se s hůlkou+ Pak už ji stačí jenom sledovat. Ale ještě bych měla otázku: co chcete dělat, až ji najdeme? To tak jenom tak vtrhnem? Co když bude u ní a podřízne ji?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte říj 19, 2010 8:54 pm

+poslouchá pozorně Wenai a když skončí, sevře v ruce hůlku+ Jsem připraven +pohlédne na Wenai a zkrabatí se mu čelo+ Až budeme vědět, za kterými dveřmi Styx vězní, nebude problém nečekaně tam vtrhnout a zpacifikovat toho parchanta dřív, než mrkne. Pokud vím, jsou to obyčejní mudlové a ti proti nám nemají žádnou šanci. Zabil jsem jich stovky, jeden mizera nebude pro mne žádný problém +trochu zaváhá+ Nedovolím mu, aby si vzal Styx jako rukojmí. Jestli jí zkřiví jen vlásek na hlavě... vykuchám ho jako žábu +zasyčí+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte říj 19, 2010 8:56 pm

+pozorně mu pohlédne do očí+ A seš ochotnej to risknout? Uvědom si, že se dostal sem - nepozorovaně, že přemohl Styx a taky se dostal přes to její zvíře.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte říj 19, 2010 9:08 pm

Možná je dobře vycvičený... možná dokonale ovládá boj zblízka... ale je to jen mudla... i když je to elitní voják +obočí se mu zvlní do nenávistné křivky+ Přesto nehodlám riskovat život Styx. Máš pravdu, Wenai, musíme být opatrní. Nesmíme ho podcenit, když se mu povedlo dostat se přes kouzla, přes toho ochránce a dokonce dostat Styx. To mě nejvíc zaráží, vím, že má skvělý výcvik. Máte nějaké návrhy? +pohlédne z jednoho na druhého+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod André Bourson » úte říj 19, 2010 9:14 pm

"Já bych ho v žádném případě nepodceňoval. Assassinové jsou dokonale vycvičeni k tomu, aby splnili svůj úkol a jdou za tím bezhlavě. Mají silnou motivaci ve své fanatické víře. Radši by dobrovolně položili svůj život, než by zklamali. Jsou to odvěcí nepřátelé Templářů a jejich nenávist je silnější než touha žít." Jeho tvář je hodně vážná. "Věřte mi, znám je moc dobře," dodá.
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte říj 19, 2010 9:23 pm

+nejistě se po nich podívá+ Nějaký geniální plán, jak ho on Styx odlákat? Třeby aby vyšel z té cely a pak si ho podáme. +nasadí krvežíznivý výraz, když už ho mají všichni, tak aby zapadla+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron