Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » ned lis 14, 2010 9:51 pm

Molly: květina pro krásku! usměje se a zatváří se strašně spokojeně, když je políben. diskrétně se k ní nakloní a pošeptá. a protože tě znám, můžeš si ji ocucat, jak fakt z dobré čokolády...příště ti přinesu opravdický kytky... usměje se hezky a oči mu plavou daleko. nebo ti ukážu nádherný hořce... v horách rostou. až se pujdeš se mnou podívat...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned lis 14, 2010 9:58 pm

Sam: +Zná ten jeho pohled. Vidí v něm cesty a kraje a touhu po nich.+ Modré hořce a droboučký rozrazil a vítr, který na cestách cuchá vlasy...+ zasní se s ním.+ Moc ráda půjdu s tebou, kamkoliv.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » ned lis 14, 2010 10:06 pm

Molly: tak jo. vezmu tě tam, jak to bude možný. chytí ji za ruku a políbí ji na hřbet. a pak si všimne prstíku opatlaného od čokolády, jak se rozehřál stonek květiny teplem Mollyiných rukou. a olízne z něj čokoládu. se ti to roztaje, najádo. krása květin je pomíjivá, avšak má láska nikoli...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned lis 14, 2010 10:11 pm

Sam: +Smutně kouká na květinu.+ Nedokážu ji sníst! Aspoň ne teď! +Položí ji na stůl, aby se ještě víc neroztekla.+ Přivře oči, když jí olízne prst.+ I láska může pominout, ale my se můžeme snažit, aby se to nestalo...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » ned lis 14, 2010 10:17 pm

Molly: na její pravdivá slova reaguje pouze tak, že jí ještě chvilku cumlá prstík. a pak už jim nesou dobroty. a na sachru jsou světlá a tmavá čokosrdíčka. hmmm! mňam! ocení to Sam. sloupne jedno srdce a přiloží si ho na hruď. a pak ho teatrálním gestem podá Molly. blbne, že má dobrou náladu a že jsou v cukrárně sami.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned lis 14, 2010 10:21 pm

Sam: +Stejně teatrálně ho přijme a přiloží ho na své srdce, což má za následek to, že má pak špinavé triko od čokolády, ovšem to jí v nejmenším nevadí. Směje se se Samem a s výrazem nejvyššího požitkářství se napije kávy. Pak krmí Sama dortem a sebe taky, protože má čoko absťák.+ Nesmíme zapomenout do bytečku nainstalovat skříňku na sladkosti - tajnosti...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » ned lis 14, 2010 10:28 pm

(dopr... tady není ani kousek čokolády :evil: )

Molly: chvíli vážně uvažuje, že by ocucal i čokoflek na tričku, ale pak si to nechá do skutečného soukromí. nechá se krmit dortem a pěkně otevírá pusu :lol: - ani drobek nazmar. trochu lítostivě sleduje, že mu Molly vypila kafe. do jejího kapučíma se mu moc nechce, tak kývne na obsluhu a objedná další kafe. pro jistotu dvě.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned lis 14, 2010 10:47 pm

(Taky jsem byla pátrat a taky nic :cry: )

Sam: +Teprve, když Sam objednává další kafwe, uvědomí si, že to co vypila, bylo s rumem (mám grog :lol: ).+ Jejda...promiň! Můžu se vykoupit kusem svého dortu? +Nabídne mu svůj sachr (jen se sebezapřením :twisted: ) a dá si i svoje kapučíno.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » ned lis 14, 2010 10:55 pm

Molly: s úsměvem zblajzne kus dortu, co mu nabídne. ale to už servírka nese další dortíky - italské karamelovočokoládové řezy a taky mandlovolikérové s hoblinkami čokolády - prostě důstojná společnost k čokosacheru. tááák! byli jsme moc hodní a šikovní - zasloužíme si odměnu. dej si, najádo. přesladíme se, pak dáme ten textil bytovej. já mrknu naněco k vzduchotechnice a topení, něco k rozvodům vody a ty bys šla po těch dárcích. a pak bychom měli jít domů a uvařit něco dobrýho... s masem, ne? nenápadně loudí o teplou večeři - ale je ochten úpomáhat. :lol:

(jsem drsnější - mám mlíko. a našla jsem lázňské oplatky a i když jsou darované, mrknu se jim na zoubek :twisted: )
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned lis 14, 2010 11:02 pm

(Jsem zmítána pustou závistí! :shocked1* )

Sam: +Když vidí tu nálož dobrot, nehodlá se už dělit. Pustí se do nejblíž stojícího dortíku.+ Hmm..mjo..+souhlasí s plnou pusou a loví z kabely katalog s textilními doplňky.+ A co by sis tak dobrýho s masem dal? +Pochopí jeho úskoka zkoumá, zda vytoužená krmě není příliš složitá na přípravu.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron