Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » ned lis 14, 2010 11:28 pm

( :twisted: to víš! mlíko je jenom pro drsňáky! :mrgreen: )

Molly: něco, kde je hodně bílkovin! abych měl hodně sil... ušklíbne se sugestivně. prostou, leč vydatnou krmi, abych byl silný a pak spokojený a dobře se mi spalo. usmívá se, že by si ho člověk koupil. :lol:
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned lis 14, 2010 11:37 pm

(Našla jsem párek! A sežrala ho! :| )

Sam: Silný na hlavní noční spánek? + Zatváří se.+ No, v tom případě...no, ještě si to rozmyslím, ale možná bych zauvažovala o masu na houbách. Po tom se dobře spí...Ale pokud chceš hodně bílkovin, abys měl hodně sil před spaním, asi bych udělala totéž maso na pánvi s pikantní omáčkou a trochou zeleniny...+zauvažuje a tváří se hrozně nezaujatě.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » ned lis 14, 2010 11:46 pm

(to je teda blbá náhražka za čokoládu...)

Molly: rozhodně zelenina! houby jsou na noc těžké. jo, správné stravování a tělesná aktivita, dostatek spánku... co víc si přát? snad už jen nějaký ohřívač do postele s krásným designem... zlobí ji řečma a zároveň má pátrací sklony. a zatváří se hrozně ublíženě, když velice důvěrná ruka je plácnuta - hlavně ze ten ohřívač :lol: . no co? vždyť říkám krásnej§ a myslel jsem i milej... dělá na ni oči. milovanej... ohříváček... do postýlky... lísá se a mezi olíbáváním krku a ouška šeptá.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned lis 14, 2010 11:58 pm

Sam: +Zcela správně je plácnut.+ To by sis taky mohl pořídit ohřívací gumovou láhev...+zavrčí výhružně, ale je ukecávána, takže trochu změkne.+ Ale studený nohy si u tebe budu ohřívat já! +Dovolí docela decentní zapátrání.+ Nikdy si je nezahřeju líp, než když si je ohřeju u tebe na stehnech.+ Zasní se.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon lis 15, 2010 12:06 am

Molly: víš, že gumu nerad... frflá :mrgreen: . pátrá, ale s fkusem, decentně. no vidíš, že taky potřebuješ ohřívátlo do pelíšku... připomíná své zásluhy a jen nepatrně se otřese při představě ledové nožky na stehnech a kolem břicha - málem se tenkrát počůral, kdyby neměl...ehm... :lol: :twisted: no. dost laskomin! raději dojíme dorty... povzdechne si. a budu se těšit na večer... huhlá s plnou pusou a dělá oči psí.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon lis 15, 2010 12:22 am

:roll: :oops: :oops: no prostě nerad, kdo by taky jo!


Sam: +Usoudí, že je to dobrý plán a cpe se taky.+ Co ten katalog? Mrknem po fkusných polštářcích, abychom mohli pořádat bitvy? + zalistuje časopisem.+

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon lis 15, 2010 12:36 am

Molly: skoro mu zaskočí dort. bitvy? zase? no, jak chceš... prohlíží si polštáře. já potřebuju toho tygra...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » stř lis 17, 2010 9:33 pm

Sam: +Pokrčí rameny.+ Jaký no zase? Tygra dostaneš! A teď jsem pro, aby jsme šli uvařit nějakou večeři...co ty na to? Nemusíš se bát, polštářky doma ještě nejsou, nebudu po tobě nic házet...+tváří se nevinně.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » stř lis 17, 2010 9:40 pm

Molly: správně - posilníme Samíka. a nic po něm nebudeme házet... tak maximálně házet okem. vezme ji kolem ramen a políbí ji. když se tváříš takhle, najádo, trnu strachy, co zase vymyslíš. a já už plán na večer mám. jednoduchý, ale účinný.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » stř lis 17, 2010 9:46 pm

Sam: Posilnit...to jistě. Nemohu tě nechat strádat. A jaký plán to je, že je tak účinný, lásko?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron