Vchod do podniku

Slavný upíří strip klub... jediný na světě...

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Jean-Claude

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Jason » ned led 02, 2011 12:12 pm

ale ne že mě stáhneš z kůže, kdyby ne...*polkne, pak se na ni zářivě usměje* ták proto na mě tak občas zahlížejí...*zatváří se, že na to přišel* ale ať si dělají, co chtějí...*trochu povolí sevření vypracovaných paží, takže mu sklouzne po hrudi zpátky na zem* dokud mě nechcou posvačit...a to si netroufnout...ideální pozice..*rozhlédne se po okolí, které se už vyprázdnilo, jak všichni zalezli zpátky do tepla a k chlastu* že si nesetřelila ty koule...*cuknou mu koutky, jak si představí, že se ty obří baňky kutálí ulicí*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned led 02, 2011 1:48 pm

Neboj, máš kliku, že mám pro tebe slabost. Zamrká na něj. No to maj taky jediný štěstí. Zatváří se výhružně a pak mrkne k těm baňkám. Tssss, jsem snad šikovná, ne? Ušklíbne se povýšeně, ale v očích jí vesele jiskří. To by nebylo dobrý, kdyby po cestě převálcovaly nějaké hosty, co? Culí se.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Jason » ned led 02, 2011 2:54 pm

pro mě?*zatváří se překvapeně, jako by to nečekal, ale svítící oči ho prozrazujou* abych toho pak nechtěl..zneužít..*zavrní a schválně jak ji pouští z náručí ji jednou tlapkou přejede po zadečku* ale tak...mohli by dělat reklamu..něco jako..."návštěva našeho baru vás porazí..."*mávne rukou do vzduchu, jako by psal reklamu*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned led 02, 2011 3:12 pm

Jo tak zneužít jo? Přivře oči, jakoby nebyla tak docela proti:P Jo tak porazí je docela určitě! Hlavně pokud si daj Todesskus. Zasměje se.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Jason » ned led 02, 2011 7:34 pm

noo..jsem přece velký zlý vlk..*napřímí se, co to při jeho výšce jde..což nemá pochopitelně ten efekt, tak si zavrčí a živočišná energie kolem něj elektricky popraskává, aby aspoň nějak se rozrostl..na chvíli se zdá být opravdu o něco větší..pak se uculí a vlk je fuč* tak...to definitivně..některým stačí i silnější vodka z džusem...*mávne rukou, že málokdo co vydrží*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned led 02, 2011 8:55 pm

Joo, no jo vlastně...jsem zapoměla..na zlýho vlka. Zatváří se vyděšeně a pokouší se skrýt úsměv. A jak tam kolem něj začne jiskřit energie, přitulí se k němu a její vlastní, nezvykle hřejivá moc se k té jeho přidá. No jo, tak všichni holt nejsou takový alkáči jak my. Ušklíbne se povýšeně.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Jason » ned led 02, 2011 9:20 pm

pfff.jak jsi na něco takového mohla zapomenout..zrovna u mě..*vrtí hlavou a dloubne ji do žeber* no..právě...*přikývne zhnuseně* ale neboj, takový škaredý lidi, jako jsou abstinenti, ty k tobě nepustím...*pohladí ji po zádech* ještě by ses nakazila, co pak...bych se uchlastal k smrti sám...*uchechtne se*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned led 02, 2011 11:02 pm

Jau...Zamračí se na něj naoko. Tak to jsem ráda, že nepustíš, já se jich totiž děsně bojím, víš? Zatváří se vyděšeně. No to ne, to bych nemohla dopustit, aby ses uchlastal...sám. Dodá s uličnickým úsměvem. Hmm a jak tak mluvíme o tom chlastu...jdem dovnitř, nebo tu umrzneš. Uculí se a začne ho manévrovat do podniku.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Jason » ned led 02, 2011 11:21 pm

neboj..jsem tu já..tak to z nich budou jen chlupy lítat..*hned se nafoukne, jak mu chlapské ego povyroste a rozhlídne se kolem* hm..nikde nikdo..*pronese zklamaně, že nemá koho roztrhnout* jé...starostlivá šéfová..to je milý...*provokuje a schválně leze jak lemra dovnitř, ale docela rád..přece jen se mu ta zima přestávala líbit*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon led 03, 2011 10:35 pm

No...jen aby to nebyly tvoje chlupy. Rýpne si s úsměvem. Položí mu jednu ruku na hruď a jemně ho tlačí před sebou. A vlastně...poděkovala jsem ti za vánoční dáreček? Nakloní hlavu lehce na stranu a pousměje se.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

PředchozíDalší

Zpět na Provinilé slasti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron